Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Mindenki olvassa el:

Élménydús dolog nyereményjátékot szervezni. A legjobb, hogy szépen felbukkannak azok a nulla hozzászólással rendelkező újoncok, akik eddig nem olvastak minket, ezért megítélésem szerint valami internetes szerencsevadászok, viszont mint ilyenek, igazán tudhatnák értelmezni a kérdéseket. Persze félreértés ne essék: természetesen joguk van játszani és kérdéseket feltenni, de arról azért mindenki tudjon, hogy ezzel a játékkal alapvetően az olvasóinknak szerettünk volna kedveskedni.

A 7. kérdés valóban feltételezi, hogy a játékos
-ránézzen a Mobilaréna főlapjára, vagy
-alapvető típusszámokkal tisztában legyen, ha már telefonos nyereményjátékban játszik
-ha pedig ezek egyike sem teljesül, akkor tippeljen, ne háborogjon

Mondhattam volna, hogy a 7. volt a "beugratós" kérdés azáltal, hogy az XXL GSM oldalán hiányosan (nem rosszul, a két szó nem összekeverendő!) van feltüntetve egy készülék neve. Mivel nagyon sokan benézték első körben (szerintem azért, mert kapkodva játszottak, de ez csak az én véleményem), töröltem az ottani eredményeket és újra feltettem a kérdést, kihagyva a "becsapós" választ. Ezek után tehát nagyon szépen megkérnék mindenkit, hogy több szót ne fecséreljünk erre. Ha szerintetek nincs ott a jó válasz, akkor nyilván nálatok van a hiba, azt sajnos nem tudjuk megcsinálni, hogy bejelöljük, hogy melyik a jó válasz, nektek meg csak meg kell nyomni a gombot. Egyébként a válaszadók 90,4 százaléka eltalálta a kérdést a második körben, a többiek úgy gondolom, hogy nem a mi hibánkból tévedtek. Hangsúlyozom: az X5 elnevezése nem téves, legfeljebb hiányos, a két szó között hatalmas különbség van. A nyereményjátékot pedig mi szervezzük, nem hitelesíti közjegyző, tehát reklamációra csak azért van alapotok, mert mi szívesen segítünk mindenkinek — de nem lenne kötelességünk semmit tenni ezzel kapcsolatban.

Arról, hogy a játék az XXL GSM honlapjának "reklámozását" szolgálja: tény, de a Ti szempontotokból gyakorlatilag ténylegtelen, ha nem tetszik a dolog, nem muszáj játszani és átkattintani, a Mobilarénát ettől függetlenül továbbra is lehet olvasni. Hadd ne kérjek már elnézést, hogy mikor az évvégi cikkek kapcsán több tucat levelet kaptunk, melyben nyereményjátékot kértetek, gyorsan leszerveztünk egyet és ilyen "hatalmas áldozatot" vártunk el Tőletek, hogy át kelljen kattintanotok egy másik weblapra. Mondom még egyszer: nem kötelező játszani és átkattintani, senki nem fog pisztolyt a fejetekhez. Ezen az alapon reklamálhattok az összes televíziónál, rádiónál, újságnál, hogy miért vannak reklámok.

Tény, hogy az XXL GSM körülbelül hat éve fejlesztett oldala nem egy felhasználói álom, de erről szintén nem mi tehetünk. Ha egy ilyen stílusú játék a kérés a két telefonért cserébe, megcsináljuk — egyébként elárulom, hogy ez a reklám azért volt, hogy ezentúl minden hónapban lehessen két ilyen játék, de hogy ezek után nem lesz, abban szinte biztos vagyok. Nem állítom, hogy ez a játékosok hibája, simán lehet, hogy én nem tudok fogalmazni, a 90-95% pedig csak jól tippelt, azért találta el kérdés nélkül is a helyes választ.

A játékot csak azért nem zártam le most, hogy ne szúrjak ki azokkal, akik netán elmentek szórakozni ma este, és holnap szerették volna befejezni a játékot. A válaszokat szombat éjfélig lehet leadni, sorsolás várhatóan vasárnap este lesz. A játékból senkit nem fogok kizárni, pedig többen súrolták a szabályszegést itt a topicban, de nincs kedvem összeveszni senkivel és kicsinyes bosszúval szívatni a népet, nem stílusom sem nekem, sem a Mobilarénának. Viszont ezúton megkérnék mindenkit, hogy több ilyen felesleges kérdés a topicban ne hangozzon el. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.