Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Tyűűű, valaha ilyen is létezett! :) Most már engem is érdekelne, mert kortyolnék egy ilyet! :K

Mentalita'

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha valaki ad nekem most egy ilyet, esküszöm adok érte egy ezrest! :DDD

Valamikor 2004 környékén ihattam, és rohadt finomnak él az emlékezetemben. De azután meg is szűnt a forgalmazása.

[ Szerkesztve ]

(#3) xlife11 válasza aero. (#2) üzenetére


xlife11
senior tag

Erre is emlékszem, de az ízére sajnos nem.Sajnos az ilyenek nem sokáig vannak itt piacon :(

(#4) danih


danih
addikt

Szerintem borzasztó volt a vaníliás kóla. Akkor már inkább a cserrikók.

(#3) xlife11: nem véletlenül volt rövid ideig a piacon - mindenki utálta.

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gimiben lehetett kapni nálunk. Az alap kóla 200ft volt, ez 50 ft. Mégse vitte senki. Egyet vettem azonnal kivágtam. Nagyon rossz íze volt. :( MIndegyik másik kóla finom, de ez. Pf...

Live-Die-Respawn

(#6) aero. válasza xlife11 (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Limitált kiadások voltak, de piaconként eltérőek voltak ezek is. De az a kék pepsi, mit nem adnék most ...

Próbáld ki vanília aromával, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Mondtam, hogy van a hűtőmben. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#8) xlife11 válasza aero. (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem limitált volt a Vanilliás, csak MO-n nincs.Viszont ausztriában is keresem, de shol nem találom .

(#9) aero. válasza xlife11 (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Valóban, és tényleg érdeklődési hiánya miatt szűnt meg a Wikipédia szerint. Lengyelországban, Németországban vagy Franciaországban kapható, ami legközelebb van Mo.-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#10) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nekem ilyen limited-ből a Pepsi Gold volt a kedvencem, kicsit fahéjas, baromi jó. Persze jó gyorsan ki is vonták, pedig a mai napig azt innám. :))

Egyetértek, aero.-val, szerintem is volt egy darabig ilyen vaníliás itthon, csak régen.

[ Szerkesztve ]

(#11) xlife11 válasza aero. (#9) üzenetére


xlife11
senior tag

A Coca-Cola álláspontja szerint ha fokozott igény lenne iránta akkor újraindulhat a forgalmazás.Ez volt 2011-ben, egyelőre semmi.

aero.: Sajnos ezek elég messze vannak, elég kevés az esélye hogy mostanában arra járjak :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Armahun válasza xlife11 (#8) üzenetére


Armahun
addikt

[link]
Mivel a szörpöt onnan hozzák, itt csak higgítják, nem valószínű, hogy lesz.
Max karácsonykor.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Usaban a dobozos fillereket van es nagyon finom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) albert8


albert8
addikt

Haverom évente hoz Németből párat
tényleg nem rossz

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16) akom


akom
senior tag

Úgy tudom, hogy az ukránoknál kapható. Esetleg a Kelet-magyarországi régióban élők tudnának erről nyilatkozni.

(#17) xlife11 válasza Armahun (#13) üzenetére


xlife11
senior tag

De akkor hogy lehet hogy külföldön van?Valószínüleg nem a 2005ös készletből maradt...

(#18) aero. válasza akom (#16) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ukránba 2010-ig volt kapható wiki szerint.

#17: Gondolom ott jobban fogy, itt van amúgy a lista azokról az országokról, ahol valaha is kapható volt. (Summary rész alatt)

[ Szerkesztve ]

(#19) keIdor


keIdor
titán

Megerősítem: Olaszországban, Franciaországban van, mert láttam nem rég. Németországban is lehet volt, de abban már nem vagyok biztos.
Nekem nagyon ízlett ez az üdítő, pedig én se vagyok üdítős, vizet meg 100%-os leveket iszom általában.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) kmisi99


kmisi99
addikt

Ezt még Görögországba ittam vagy 2004 be kegyetlen finom volt. Ha kapható lenne akkor tuti innám pedig alapból rühellem az összes cukros fost.

[ Szerkesztve ]

(#21) Dany007


Dany007
veterán

Hehe, ennek valami eszméletlen szörnyű íze van. Nem is szörnyű, inkább furcsa.
Asszem kb kétszer ittam ilyen életemben, és mind a kétszer olyan hányinger és rosszullét tört rám, hogy megfogadtam többet nem iszok ilyet. A másodikat azóta is tartom :)

(#22) gabor85 válasza Dany007 (#21) üzenetére


gabor85
őstag

én már leszoktam ezekről a wc öblítő szerekről :D

(#23) ko9 válasza keIdor (#19) üzenetére


ko9
addikt

Amennyiben lehet kapni Olaszban, akkor rákérdek, apósom épp ma ment vissza dolgozni. Hátha szerencsével jár :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#24) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Németországban kapható, ahogyan a citromos is.
Létezik ilyen literes és visszaválthatós kivitelben, én is nagyon szerettem!

when the sun shines, we'll shine together

(#25) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Pepsi Twist is megy le a polcokról szép lassan, pedig az is kibaszott jó.

(#26) keIdor válasza ko9 (#23) üzenetére


keIdor
titán

Ilyen tavaly még tuti volt.

kep

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Érdeklődj T-Unit kollégánál:) 355ml-eset tud eladni:)

Nr:4: Cáfolom, hogy mindenki utálta. Népszerű volt nagyonis és sokan szerették/szeretnék! ma is!

[ Szerkesztve ]

(#28) T-unit válasza vwpolopg (#27) üzenetére


T-unit
őstag

Így van, kár hogy külföldről behozva is bszott drága a 355ml-es is (értsd nem a 150-200Ft-os kategória sajna...), és a "gazdaságos" 1-2literes pet palackos kiszerelés pedig szinte egész EU-ban ismeretlen fogalom, vagy iszonyat ritka. :( Mai napig érthetetlen nekem is ezt mért szüntették be ugy cirka 10éve már itthon, nagy kedvenc pedig.
És igen, multkor is rendelkeztem itt Bp-en egy kartonnal vele...ittam is meg vitték is tőlem, mint cukrot pár nap alatt, nem csodálom, isteni jól behűtve!

üdv.

(#29) total90 válasza aero. (#9) üzenetére


total90
veterán

November óta élek Németországban, de még nem láttam...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#30) InHell


InHell
senior tag

Én még anno a Pulp Fiction-ben láttam mikor Travolta vaníliás kólát kért, egyből ráizgultam, hogy de jó lenne ilyet inni.
Sajnáltam mikor beszüntették a forgalmazását itthon.
Azóta ukránból hozattam rendszeresen a haverommal.
Legutoljára kb. 2 hónapja kaptam, az íze viszont már valahogy nem volt olyan. Félig sem ittam meg és ki is löktem.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#31) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De jó is volt istenem. Nagyon szerettem. Kár hogy tényleg rövid ideig lehetett kapni. Mondjuk annyira nem örülnék ha visszahoznák mert csak illúzióromboló lenne. Főleg annak tükrében amit a CherryCoke-al műveltek. Nagyon elk*rvult az a lötty. Árnyéka az elődjének. Főleg amióta már csak CC Cherry a neve....

All→M8

(#32) David93Pecs


David93Pecs
tag

Hm. :D
A vaniliás kólára én is emlékszek. Jó íze volt,és hamar eltűnt....
A cherry coke már nem az igazi,de iható.

A kék pepsiből még kb 2001/2 környékén ihattam,csak a színe miatt. Az ízére már nem emlékszek. :D

2006-ban voltam Németországba,és ilyeneket én sem láttam ott. :D

(#33) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[link]

valaki már korábban kereste :DDD :DDD

All→M8

(#34) Tom5


Tom5
addikt

Jó cucc, egy barátommal mindig felemlegetjük. Próbáltunk sima kólába vaníliát tenni de nem lett jó...

(#35) Jhonny06


Jhonny06
veterán

amazon.co.uk-ről lehet rendelni, de horror áron (maga a termék nem vészes, de a szállítás az ár 6X-osa).

(#36) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kofola

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) InHell


InHell
senior tag

A héten a haverom megy ki ukránba, és hoz egy zsugorral (6x2L).
Most kérdeztem tőle, azt mondta még van kint.
Kb. 250Ft átszámítva egy 2L-es. :)

Ha kell valakinek szívesen küldök belőle, postával együtt szerintem 1300Ft körül kijön.

Kofola boahh az valami borzalmas. Nemrég hozott apám szlovákból hát valami enyhén citromos ízű, ilyen kóla-utánzat jellegű íze volt.Fujj. :D

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#38) xlife11 válasza InHell (#37) üzenetére


xlife11
senior tag

Egy 6os pakk, vagy egy db 2L-es?

Tom5: A héten én is kipróbálok kólát keverni különböző aromákkal, és vaniliás cuccokkal, lehet írok róla egy kis szösszenetet.

[ Szerkesztve ]

(#39) InHell válasza xlife11 (#38) üzenetére


InHell
senior tag

1 darab 2literes üveg kb. 250Ft, attól függ leginkább, hogy sikerül grivnyát váltani, de átszámítva 250 forint körül szokott kijönni.
Páran már írtak rám pm-et, így most már 2 zsugorral hozatok azaz 12 x 2Litert. :D
Ha kérsz te is jelezd és akkor postázok neked is majd.
Természetesen beszerzési áron. ;)

< béna duma helye >

(#40) xlife11 válasza InHell (#39) üzenetére


xlife11
senior tag

Még hezitálok, nem tudom hogy lesz pénzem az elkövetkező időben, de mindenképp érdekelne, hamarosan írok PM-et. :K

(#41) 14adam válasza InHell (#37) üzenetére


14adam
addikt

a kofola inkább olyan mint a hubertus. Nekem tetszett :)

(#42) xlife11 válasza 14adam (#41) üzenetére


xlife11
senior tag

Azt még nem kóstoltam, de sokan a Dr.Pepper-hez hasonlítják, ami nekem baromira ízlik, hál' istennek azt tudok inni bármikor ha megkívánom :)

(#43) Mr.Csizmás válasza xlife11 (#42) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dr. pepör elbújhat a kofola mellett :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44) xlife11 válasza Mr.Csizmás (#43) üzenetére


xlife11
senior tag

Ez szubjektív. :K

(#45) callmeakos válasza xlife11 (#42) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tényleg a Doktor Bors az milyen? Láttam már pár helyen de elsőre szúrta a szemem az árcetlije :O :DDD

All→M8

(#46) ko9 válasza callmeakos (#45) üzenetére


ko9
addikt

Én megkóstoltam, valami vásáron volt elég kellemes áron. Érdekes íze volt, de nekem bejött. A hagyományos pirost és a zöldet (Tango) is ittam, a piros jobban bejött :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#47) gaborbol


gaborbol
őstag

En konkretan nem kedvelem a vaniliast, pedig nalunk minden boltban kaphato :)

(#48) Jhonny06 válasza callmeakos (#45) üzenetére


Jhonny06
veterán

Cola beütése van, de inkább mintha marcipán-fahéj lenne az egész. 1-2 éve láttam egy boltban (egyre több helyen van egyébként), vettem is egy 0,33-as dobozt, az elején nagyon jó volt, de aztán alig bírtam meginni. Iszonyatosan tömény és nem olyan, mint a Cola, hogy lazán meg lehet inni belőle nagyobb mennyiséget. (Normál üdítő árban volt egyébként.)

[ Szerkesztve ]

(#49) stangli


stangli
senior tag

Írj a Colának, hátha tudnak valami limitált szériásat a nyárra varázsolni. :D

(#50) xlife11 válasza stangli (#49) üzenetére


xlife11
senior tag

Ha nekem küldenek egy tiszteletpéldányt az is elég ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.