Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Csapoati válasza Ezekiel Ston (#200) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S ha EU-ba küldik, akkor nem jöhet be a vám és áfa a Kínából küldés során? Valamint már olyat is olvastam a fórumban valakitől, hogy az EU warehouse-os cuccát is szépen elkapták a vámon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#202) Ezekiel Ston válasza Csapoati (#201) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Giztop honlapján íják:
"Customs Tax & VAT

As customs rules in various countries can frequently change, this can cause delays, and at times additional charges imposed by the receiving country. While we take all reasonable steps to comply with general world shipping standards, Giztop Shop may not know the details of additional customs taxes or duties, or if any specific item was prohibited or confiscated by the receiving country. It is recommended that you investigate the relevant local laws in your country.
* No Customs Tax and VAT for these countries

(1). USA, Canada, Australia.
(2). United Kingdom, France, Germany, Italy, Spain, and other countries in European Union.
(3). Hong Kong, Taiwan, Singapore

* For upon counties, we promise that will afford customs fees if your order is stuck on shipping process."

(#203) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Annyit még megjegyeznék, hogy a teszt publikálása után kijött frissítéssel konzisztensebb lett a készülék készenléti fogyasztása. A használati merülés rátája nem változott.

(#204) D4ni válasza Ezekiel Ston (#200) üzenetére


D4ni
őstag

Milyen garancia van rá? Nem találtam róla semmi irományt. Vonzó az ára

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#205) egeisa válasza D4ni (#204) üzenetére


egeisa
csendes tag

2 év kínai garancia, kínai de legalább van rá vmilyen :D

(#206) Kinsiinoo válasza D4ni (#204) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

egeisa: Azt se tudod miről beszél vagy pedig csak szarkazmusnak netán (NETÁN) trollkodásnak szántad.... :W

D4ni: Ha itthonról vásároltad akkor magyar garis lesz :K

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#207) tildy válasza D4ni (#204) üzenetére


tildy
nagyúr

A gyarto ad ra.
Esmein is most tesztelte a telot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#208) D4ni válasza tildy (#207) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm a segítséget :)

Kinsiinoo: neked is :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#209) ctvagyok válasza monti0222w (#195) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pont ezért baromság az antutu, inkább egy geekbenchet kéne nézni, vagy valami értelmesebbet. Tavalyi s801 szint ez az SoC. Legalábbis ahhoz van legközelebb, bár GPU-ban elmarad. Meg ugye az idei kirin 930/935-höz.
Bár az s808 sem sokkal jobb, az is igaz. De 60-65k pénzért nagyon durva a teljesítmény.

Egyszóval az antutu csak reklámra jó, meg rajkodni. Sok kis maggal lehet nagyot dobni, és a gyengébb GPU-t elfedi majd a pontszámban.

[ Szerkesztve ]

(#210) randras_83 válasza ctvagyok (#209) üzenetére


randras_83
addikt

pontosan, amolyan digitális-f@sz-méregetés :K :K
hozzáteszem, hogy nálam pl 6.0 alatt megfagy Nexus 5-ön, szóval még sz@r is. ;]
Viszont ez a cucc ennyiért bestbuy szvsz :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#211) monti0222w válasza ctvagyok (#209) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyetértek, sajna a kínai processzoroknál a GPU, az ami tényleg gyengébb, mint a többi Qualcomm, Exynos procikban szerepelőkkel. :)

(#212) Quqesz válasza Ezekiel Ston (#189) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha az eladó cégnek van eu-s adószáma és a te cégednek is van eu-s adószáma,akkor van lehetőség áfamentesen vásárolni(ezt jelzik az oldalon). Ha magán személyként veszed,akkor nincs ilyen kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#213) viano válasza Bog (#87) üzenetére


viano
aktív tag

Az a magyarázat (két különböző dolog összemosása) legfeljebb annyira elfogadható, mint egy helyes nyelvhasználatra vonatkozó beírásban az "abszolút"-ozás.

Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni!

[ Szerkesztve ]

(#214) jam123


jam123
csendes tag

Kikapcsolt állapotban tud ébreszteni? :F

ha igen már rendelem is...

J@M

(#215) Nestor16 válasza jam123 (#214) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én úgy tudom igen, de erősítsen meg valaki, illetve nézz utána.

Üdv, Dávid

(#216) Viktor0610 válasza jam123 (#214) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sosem értettem, ez a kikapcsolt állapotban való ébresztés miért szempont. :U
Repülőmódba teszed, ugyanúgy nem érnek el, és könnyebb is kienni a repülőmódból, mint ki-bekapcsolni.

Samsung Galaxy A54

(#217) jam123 válasza Viktor0610 (#216) üzenetére


jam123
csendes tag

Nekem csak azért fontos, mert így az akku naponta 6-7 órát "pihen".
Úgy gondolom ez jótékonyan hat az élettartamra, valamint a rendelkezésre állást nézve :DDD

J@M

(#218) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy Mi4c tesztre kíváncsi lennék. :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#219) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Lehet, hogy kipróbálom a Note 2 Prime változatát ha elpasszolom a Moto-mat. Akkuidővel hogy gazdálkodik a telefon? Van valami,ami nem jó benne ezért az árért? - Egy régi ismerős elültette bennem a bogarat... ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#220) randras_83 válasza ghiottone (#219) üzenetére


randras_83
addikt

na mit hallottál róla?? nekem ma jön meg a sima giztop-ról..egyébként szerintem ennyiért nincs ellenfele a piacon.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#221) ghiottone válasza randras_83 (#220) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sebbésségérzetre ott van a felső kategóriában, jó a hangszóró, jó kijelző stb... csupa jókat.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#222) randras_83 válasza ghiottone (#221) üzenetére


randras_83
addikt

nálam a cimbi vett és mutatta meg, mondtam neki, hogy simán rendben van, úgy hogy N5-ötöt hajtok. Engem megvett a telefon, csak annyi bajom van, hogy nincs band2 lte(bár nekem annyira nem is kell), illetve sosem tudtam megszokni a miui felületet kb N4en és N5ön is max 2 órát volt fent. Viszont van egy zsák xiaomi eszközöm és a sok kis extra nagyon megtetszett. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#223) Ezekiel Ston válasza ghiottone (#221) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Szerinten én is prime-ot rendelek. De lehet megvárom hogy jöjjön az ujjlenyomat olvasós és fémházas verziót.

(#224) D4ni válasza ghiottone (#219) üzenetére


D4ni
őstag

Ne szarj tőle :D ismerem a motorolákat a mai napig azok is nagyon jó telefonok, de ár érték arányban nincs párja a sziámiáunak :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#225) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ilyesmi bumpert keresek - van valamelyikőtöknek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az alu csicsás hátlap nem nyerte el tetszésemet, az olcsóbb aluminium keretnél pedig sok helyen egy aranycsíkot körbefuttattak rajta.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#226) HeyTchiki válasza Jammalan (#169) üzenetére


HeyTchiki
csendes tag

Miért is kell a 800MHz?

(#227) ctvagyok válasza HeyTchiki (#226) üzenetére


ctvagyok
őstag

Sok helyen nincs 3G és helyette csak a 800 MHz-es 4G van.
Ha ezt nem tudja a telefonod, akkor ilyen helyen EDGE van. Ami lassú.

[ Szerkesztve ]

(#228) HeyTchiki válasza ctvagyok (#227) üzenetére


HeyTchiki
csendes tag

Így már világos, köszi!

Ha jól értem, 4G nemcsak 800MHz-en lehet?
Ha igen, akkor van valami sebességbeli változás?
A Telekomnak elég jó a 4G lefedettsége.

(#229) ctvagyok válasza HeyTchiki (#228) üzenetére


ctvagyok
őstag

Jellemzően azért használják a 800MHz-es 4G-t mert nagyobb területet tud lefedni 1db torony. Ezért olcsó kiépíteni. Nem tudom pontosan melyik szolgáltató, melyiket frekvenciákat használja és hol. Elvileg Budapesten nem a 800MHz-es a jellemző. De vidéken sanszos, hogy a 800MHz-es van kiépítve.
Szóval igen, van más frekvencia is. Csak azokat kevésbé használják.
De a 4G hiánya is csak akkor fájó, ha 3G nincs a környéken. Ugye az sem lassú annyira, a 800MHz-es 4G sebességének kb felét-negyedét hozhatja.

Szóval röviden. Telekommal sem lesz mindenhol 4G-d. Legalábbis Budapesten kívül. De aki használja és autókázik sokat az jobban meg tudja mondani mi a jellemző.

Engem majdnem pestiként annyira nem érint. Már ha lenne ilyen telefonom. A mostani tudja.

[ Szerkesztve ]

(#230) D4ni válasza ctvagyok (#229) üzenetére


D4ni
őstag

Vodánál csak 800mhz el találkoztam. Sehol sincs a telefonnal 4G-m pedig alapvetően tudtam használni előző készülékkel. Talán a westend területén láthattam 4g-t. De majd utána járok :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#231) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok.
Megjött nekem is a telefon, a prime, fehér, eustock-ról.
Láttam a fejlesztői rom van a telefonon. Megéri frissíteni a legújabbra?
Távirányító alkalmazás van, amivel mindig tv dekódert tudok kezelni? Köszönöm.

(#232) püki


püki
aktív tag

Ma vettem egy Redmi Note 2 Prime-ot, az Eustocktól 65.000Ft-ért (!!)
Elképesztő ez a telefon. Gyönyörű kijelző, irgalmatlan sebesség, nagyon jó kamera, :C :C
A nagy gyártók tanulhatnának...

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#233) Cobalt14


Cobalt14
tag

Sziasztok,

Hátha van valakinek valami ötlete ezekre:

1.:
Adott egy Prime verziójú készülék, tegnap kaptam meg a futártól, gyári rom van rajta, elvileg a legfrissebb (5.11.5). Van egy olyan gondom, hogy az otthoni wifi hálózatra nem akar csatlakozni. Annyit ír ki, hogy csatlakozás, majd eldobja, aztán újra próbálja, stb, stb. A jelszó jó, mert ha átírom, akkor egyből hitelesítésnél ragad be, majd új jelszót kér. Van valakinek esetleg ötlete, hogy mi lehet a gond? Van több telefon meg tablet is otthon, amik gond nélkül fel tudnak rá lépni, szóval nem gondolnám, hogy a routerrel van a gond. Kérlek ha tudtok segítsetek, mert baromi bosszantó. :(

2.:
A gyári névjegyzékben nem lehet olyat beállítani, hogy csak a magán gmail címhez tartozó telefonkönyvet listázza, de a céges mail címhez tartozóakat ne? Nexus 4-en gyári droiddal ezt be tudtam állítani, de ebben nem találtam ilyen lehetőséget.

3.:
Más is tapasztalt már olyat, hogy jelez a telefon térerőt, meg a H+-t, viszont a net egyáltalán nem akar menni rajta?

Nagyon köszi a segítséget!

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#234) dr.dre bike


dr.dre bike
csendes tag

Hali :D Vergődöm a Redmi és a Meizu M2 note között , a fizikai gomb és a jobb akksi egyenlőre a Meizu oladlára rúg , de a Xiaomi az ismertebb név , az erősebb hardver , és a talán jobb kiforrottabb rendszer miatt okosabb döntésnek tűnik ki mit ajánl ? Üzemidő mennyire húzós ? Egy forgalmasabb napot 6-11 ig közepes használat mellett kibír ? Kb olyan 3 óra kijelzőt szoktam összehozni a Nexus 4 emből de akkor csutkára merül már 5 fele :$

(#235) Little Hulk válasza dr.dre bike (#234) üzenetére


Little Hulk
tag

Sziasztok!

Én is érdeklődnék egy kicsit, én filmnézéshez szeretnék beszerezni egy telefont, és lehetőségek között van egy Xiaomi Redmi Note2 is, de ahogy láttam nem dicsérték annyira a betekintési szöget. Tapasztalat valakinek erről?

Persze én is szemezek a Meizu M2 note-al is, de nem vagyok túlzottan home gomb párti....

(#236) püki válasza Little Hulk (#235) üzenetére


püki
aktív tag

Teljesen rendben van a betekintési szög, abszolút nem invertálódnak a színek. Gyönyörű ez a kijelző még a háttérképet is élmény nézegetni rajta :D

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#237) püki válasza dr.dre bike (#234) üzenetére


püki
aktív tag

Szia! Nálam jelenleg így áll:

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#238) sanyci


sanyci
senior tag

Üdv. Vacilálok a normál és a Prime között. A Prime-ra ugyanolyan a ROM támogatás? Mert a Miui.hu-n nem is látom...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#239) HeyTchiki válasza püki (#236) üzenetére


HeyTchiki
csendes tag

Akkor jobb lehet a betekintési szög, mint a sima Note 2-nél.

(#240) püki válasza sanyci (#238) üzenetére


püki
aktív tag

Szia! Egyértelműen a Prime a jobb választás. Ua. a ROM van rajta mint a simán, én a napokban vettem, a dobozból kivéve, az első bekapcsoláskor azonnal jött az értesítés, hogy van frissítés.(5.11.5)

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#241) püki válasza HeyTchiki (#239) üzenetére


püki
aktív tag

Csak azért nem 90 fok, mert akkor már csak a telefon szélét látod. Így csak 85°-88° :)

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#242) randras_83 válasza HeyTchiki (#239) üzenetére


randras_83
addikt

nem, ugyanaz a panel, a prime magasabb órajelen ketyegnek a magok gyorsabb a GPU és 32 GB., ja meg más benne a kamera modul.

https://www.flickr.com/randras83/

(#243) balintka válasza randras_83 (#242) üzenetére


balintka
addikt

Jobb a Prime-ban a kamera?

(#244) sanyci válasza randras_83 (#242) üzenetére


sanyci
senior tag

De akkor hogyan lehet ugyan az a ROM-ja?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#245) püki válasza balintka (#243) üzenetére


püki
aktív tag

Samsung optika van benne

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#246) balintka válasza püki (#245) üzenetére


balintka
addikt

Ez jobb optika, mint a Meizu M2 note.ban?

(#247) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali. lehet átpakolni appokat SD-er? mert sehol se találom ezt a lehetőséget az alkalmazásoknál. köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#248) D4ni válasza püki (#245) üzenetére


D4ni
őstag

Ez mennyire hivatalos infó?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#249) püki válasza D4ni (#248) üzenetére


püki
aktív tag

Forgalmazó ezt állítja:

"Fő kamera:
13 megapixeles Samsung CMOS, fázis-különbség elvű autófókusz (PDAF), 0,1 mp-es gyors AF
LED vaku, f2.2 apertúra, 5 tagú lencse, geotagging, HDR, arcérzékelés, arcfelismerés, FullHD 1080P@30fps videó felvétel
Előlapi kamera:
5 megapixeles Samsung"

Továbbá itt is ez olvasható (kb a lap felénél)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra Titanium Blue 512Gb

(#250) D4ni válasza püki (#249) üzenetére


D4ni
őstag

Elég fura. Vajon miért raktak bele eltérő szenzort? Nagy különbség van a kettő között?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.