Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik a telefon. Gondolom a hazai ára 100k felett lesz picivel. A kamera is szép fotót csinál, igaz belenagyítva picit mosott. De fogyasztható.
Kinézetre majdnem etalon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Csapoati válasza janeszgol (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hazai ára 60-65 ezer Ft. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) gilfoyle válasza janeszgol (#1) üzenetére


gilfoyle
őstag

60k magyar garival... Vagy nem értem... :Y

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#4) #13110016 válasza Csapoati (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

:Y :Y Best buy.

(#5) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ütős ajánlat, akárcsak a kistesó (Redmi 2 Pro). Kár, hogy csak a kínaiak versenyeznek egymással.

<< Heimdal >>

(#6) unskillful


unskillful
tag

Csak azt a fránya B20-as Lte-t is belerakhatta volna a Xiaomi... szerintem nagyon sok vásárló ez az egy dolog miatt gondolkodik egyáltalán más alternatíván. Egyébként egy minden igényt kielégítő kiválló készülék. Az árazás előtt meg tényleg le a kalappal.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#7) janeszgol válasza Csapoati (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Hmm 72 ezer az Edigitalban. Benéztem (a szokás hatalma ragadt el).
Köszi! :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Graphics válasza janeszgol (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eustockon hazai garival 60ezer, hazai szervizzel :)

Nalam volt mar ez a keszulek, amikor megjelent 2hetig. Kivalo cucc.

60-ert viccesen olcso, kifejezetten utos ajanlat. Szoval nem 100...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) GIJoe


GIJoe
addikt

A Meizu M2es pedig azoknak best/buy akik nem szeretik a tepsit...

(#10) Graphics válasza GIJoe (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azoknak a Redmi 2 Pro a bestbuy :)

De az M2 is az lehet, ha ideer

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Uzi74 válasza unskillful (#6) üzenetére


Uzi74
senior tag

+1 LTE800 nélkül nem élet az élet...

(#12) wzoli78


wzoli78
csendes tag

Egy gondolat az üzemidőhöz: ugyanazon a telefonon kipróbáltam a MIUI-t és a szinte vegytiszta androidot. Nem csak a memóriát zabálta a MIUI, de majdnem lefelezte az üzemidőt is.
Valószínű ez a telefon MIUI nélkül sokkal tovább bírná...

(#13) motoflug


motoflug
őstag

60k-ért decens kamera/soc. A gagyinak tűnő burkolatot leszámítva, mi lehet a "bibi"? Neves gyártók drágább telefonjait megszégyenítő phabletnek tűnik ez.

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez, ennyiért nagyon nagyon odaver.

(#15) csabi94 válasza unskillful (#6) üzenetére


csabi94
őstag

A legtöbb vásárló meg sem nézi ezt. Lte van benne, kész. :U :(

(#16) unskillful válasza csabi94 (#15) üzenetére


unskillful
tag

Addig nincs is baj amíg nem megy vidékre. Egyébként érdekes tendencia, hogy ahol fejlesztik a szolgáltatók a 4G-t, ott az általában a 3G rovására megy. Olyan mintha a 3G-s lefedettség/elérhetőség gyengébb lenne mióta van 4G elérhetőség. Az én telefonom támogatja az összes hazai LTE frekit, az asszonyé viszont "csak" 3G-s. Amióta lett itthon 4G, azóta a párom telefonja nagyon sűrűn csak edge-et lát, pedig előtte szinte mindig h+ volt...

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#17) Graphics válasza motoflug (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Feherben erdemes megnezni, vagy sotetszurkeben, egyaltalan nem gagyi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) sanzi89 válasza Graphics (#10) üzenetére


sanzi89
addikt

Én egy Redmi 2 Pro-t vettem nemrég Eustock-tól, és csak ajánlani tudom, minden gyorsan, gördülékenyen ment.
Először a Gearbest.com-on rendeltem meg a telefont, de 1 hónap levelezgetés után a Paypal-tól kellett visszakapnom a pénzem, mert a DPD elhányta a csomagot. A Gearbest nagy kegyesen visszaadta volna a vételár felét, holott őket kártéríti a DPD.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Xiaomi-nak szólni kéne, hogy az FDD-LTE800 azért nem ártana, szinte az összes készülékükből kihagyják...

Amúgy meg 60K-ért tökéletes, valóban best buy ennyiért. MIUI miatt erősen gondolkodom ezen a telón.

(#21) Kinsiinoo válasza motoflug (#13) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

A neves gyártókat pl. Samsung már több éve leveri eladásban a Xiaomi
1.Olcsóbb
2.Ugyan olyan tudású vagy okosabb
3.Nagyon jó a termék támogatása
4.Nem a márka nevet fizeted hanem a tényleges hozzá illő árat

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#22) Cathulhu válasza ^Clown (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mivel egyáltalán nem magyar, de még csak nem is eu piacra gyárt, hivatalos forgalmazója sincs itt, kb lesz*rja, akárcsak a meizu. Ez a készülék is kínai piacra készült.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) Pompi válasza Kinsiinoo (#21) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"A neves gyártókat pl. Samsung már több éve leveri eladásban a Xiaomi"

Sokmindenkit megelőz, de túlzásokba ne essünk, még mindig a Samsung az első.

Feel Good Inc.

(#24) motoflug válasza Kinsiinoo (#21) üzenetére


motoflug
őstag

Mondjuk én szvsz. az árazást leszámítva kedvelem a Samsungot, főleg a Premium Assistance miatt. Egyébként egyetértek.
Inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy ismeretes ennél a telefonnál bármilyen szériahiba/bug?

(#25) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem megvan a következő telefonom...ha rászánom magam a cserére.

(#26) #65577472 válasza motoflug (#24) üzenetére


#65577472
törölt tag

Hardveres szériahiba eddig nem jelentkezett, a szoftveres rész fejlesztői ágon egyre jobb, az aktuális heti ROM-ba nehéz lenne belekötni.

(#27) Beri78


Beri78
őstag

uhh-köszi a tesztet
ez egy nagyon jó vétel lehet...igazán megfogdosnám valahol :B

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#28) fene_vad


fene_vad
senior tag

Ha még nem szólt senki:

Itt a topik a telóról, perpill több mint négyezer hozzászólással, összefoglalóval az első hozzászólásban:

KLIKK

(#29) Nagyonkovacs


Nagyonkovacs
csendes tag

Én szeptember óta hasznàlom a Prime verziót. Hiba nélkül teszi a dolgàt, vegyes hasznàlattal, két kàrtyàval, 3 nap üzemidővel. Csak ajànlani tudom mindenkinek!

(#30) Graphics válasza Beri78 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hamarosan őszi Veletech, következő honap vegen. Szerintem ott lesz ra lehetoseg

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Kinsiinoo válasza Pompi (#23) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

hmmm.... ;)
Bár ez csak a Kínai piac de a globális is csak picit áll másképp :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#32) #65577472 válasza Kinsiinoo (#31) üzenetére


#65577472
törölt tag

"a globális is csak picit áll másképp"

Jesszusom, dehogy. Totál más a felállás a globális piacon. Ott a Samsung és az Apple egy külön liga.

(#33) ^Clown válasza Kinsiinoo (#31) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

ZTE csak 10.?! Hmm... érdekes adat.

(#34) Kinsiinoo válasza #65577472 (#32) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Igazad lehet bár nálam telefonnak nem számít se a harapott alma se a samu :D
Év vége előtt global marekt share-ről nem lesz mindent átölelő statisztika szóval meglátjuk mennyivel tört feljebb a Xiaomi ^^

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#35) #65577472 válasza Kinsiinoo (#34) üzenetére


#65577472
törölt tag

Xiaomi nincs kint a tőzsdén, tehát pontos adatokat idén sem fogunk megtudni. De amúgy sem a Samsung-gal kardoskodik, hanem a Huawei-vel és a Lenovo-val.

(#36) Kinsiinoo válasza #65577472 (#35) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Több helyen is tudnak "kardoskodni", a global piacon tényleg a Huawei és a Lenovo na meg az OPPO de belpiacon náluk jelenleg senki nem tudja őket kihívni.

Ha folytatják a mostani "politikájukat" akkor még nagyon sokra vihetik :D pedig már most is sokat raktak le az asztalra

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 12/512

(#37) #03372544 válasza Uzi74 (#11) üzenetére


#03372544
törölt tag

Az én készülékem egyáltalán nem tud LTE-t, semmi problémám nincs ebből.
Nem csak Bp-en fordulok meg pedig, kisebb borsodi településeken és Szabolcs megyében is az ukrán határ közelében.
Eddig mindenhol volt HSPA vagy HSPA+ hálózat, gyors neteléréssel, ettől gyengébbet EDGE-et vagy GPRS-t már évek óta nem láttam.

(#38) moma


moma
őstag

A nem kínai gyártók csak azért nincsenek még komoly bajban, mert ezeknek a kínai telefonoknak még nem túl nagy az ismertségük.

we all deserve a bit of luck.

(#39) #65577472 válasza Kinsiinoo (#36) üzenetére


#65577472
törölt tag

Belpiacon nagyon erősek, bár a Huawei most ott is rálépett a tökeire.

(#40) kezdő válasza #03372544 (#37) üzenetére


kezdő
senior tag

Én munkából kifolyólag kb napi 200-300 kilométert autókázom a Dunántúlon.
LTE képes okostelefonom van, de hála a T-Mobile nagylelkűségének a díjcsomagom nem LTE képes.

Rengetegszer van, hogy csak EDGE kapcsolat érhető el.
Mellette mindig ott van egy LTE csomaggal rendelkező tablet is, sokszor láttam már olyat, hogy 3G nincs a telón ellenben 4G van a tableten.
Szerintem ez így is van rendjén, fölösleges pénzt költeni az elavultabb technológiára.

A fentiek fényében sajnos tényleg kompromisszumos dolog a B20-at nem ismerő telefonok vásárlása. Főleg azért fájó ez, mert véleményem szerint fillérekbe kerülne a gyártóknak a támogatása. :(

Szerk: a példa nem tökéletes, mert nem csak a B20-as LTE-re vonatkozik, de tapasztalatok szerint jelenleg leginkább azon a frekvencián történnek a fejlesztések vidéken.

[ Szerkesztve ]

(#41) Janesz1981


Janesz1981
tag

Na meg hol veszed meg nagy részét szolgaltatónál akár részletre . Nem véletlen az a kínai piac más képet mutat.

(#42) Solten


Solten
addikt

Na most dillemmaban vagyok hogy ezzel lepjem meg magam vagy a metal-al.

Damn you Xiaomi! :D

Saor Alba

(#43) Graphics válasza Janesz1981 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kinaban is vannak am szolgaltatok, nem galambpostan megy a dolog :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Jester01


Jester01
veterán

Ha lenne benne MHL már venném is... :O
Tudom, nekem semmi sem elég ...

Jester

(#45) Graphics válasza Jester01 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A vilag wireless lesz.. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Hú ez a telefon nagyon elgondolkodtató...(legnagyobb dilemmám az mit csináljak az előző másfél éves telefonommal, ha ezt megveszem :DDD...alcatel idol 2s a jelenlegi, jó cucc lehetne, de az alcatel nem volt képes még egy Kit-kat frissítést sem csinálni, és sajnos custom rom sincs rá, a gyári rom pedig problémás)

A dizájn kicsit fapados, DE rákerestem aliexperessen hogy milyen tartozékok vannak hozzá, és ettől a hátlaptól elállt a lélegzetem, hogy ilyen tényleg van, és ez nem egy tok hanem egy hátlap!!

Ehhez vajon lesznek custom romok? (leginkább Cyanogen Mod érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#47) K82 válasza kezdő (#40) üzenetére


K82
őstag

Leginkább a Vodafone-előfizetőknek fáj a B20 hiánya, viszont a Vodának legalább jó a 3G-s lefedettsége. Sokszor tapasztalom h nekem ott is 3G van (volt) vodásként, ahol másnak csak 2G másik szolgáltatónál.
S mivel vidéki vagyok, egyre több helyen látom az LTE feliratot a telefonon szerencsére; viszont ebből kifolyólag hiába tetszenek baromira a Xiaomik, Meizuk, sajnos kiesnek a szórásból.

Pixel / OnePlus Pad

(#48) SkyLaci válasza K82 (#47) üzenetére


SkyLaci
őstag

(Telenor 4G-vel nem lenne gondja a készüléknek?)

(#49) fene_vad válasza SkyLaci (#46) üzenetére


fene_vad
senior tag

az a hátlap ujjlenyomatmágnes fényes műanyag hátlap, elváló/letörő fém széllel. Egy hetet sem bírt ki nálam...

(#50) batai15


batai15
félisten

Nem rossz telefon ismet. Bar mi3 utan kicsit csalodtam a miuiban igy azt hiszem egy darabig hanyagolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.