Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) milkabrams válasza kicsizee (#950) üzenetére


milkabrams
őstag

igazából 3 lehetséges alternatíva van: Sony Z1, Oneplus One és ez, lehet hogy az oneplus lesz a befutó, bár majd kiderül

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#952) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Tesóimnak vennék használtan egy ilyen telót. VR tartalmak és játékokra alkalmas a SoC még? Semmi extra egyéb igény nem lenne, a nagy kijelző és a viszonylag magas ppi ahogy nézem adott. 20-25e körül már kapni, az még belefér.

Köszi!
T

(#953) kicsizee válasza tomi5244 (#952) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ebből is létezik két verzitó a 2 és 2,2 ghz-es procival.
játékok terén nem tudok nyilatkozni, csak online stratégiát játszok rajta, semmi hardverigényes cuccot :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#954) Dißnäëß válasza kicsizee (#953) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Urak ! Leejtettem, összetört. De a touch megy szépen, és minden egyéb is. Valszeg csak a borító üveg tört össze. Tudtok vkit, aki ki tudná ezt nekem cserélni ? (Aliexpress-en kapható hozzá üveg, berendelem).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#955) kelly416 válasza Dißnäëß (#954) üzenetére


kelly416
veterán

Én szívtam vele eleget, 21dollárért olyant rendeltem a végén, ami az előlapi fém kerettel egyben van (volt előtte másik, nem tudtam.kicserélni, a gyári ragasztó brutál), még ezt is szívás kicserélni, két gumiharangot kihagytam, de majd beteszem, amikor az elsz@rt beszédhangszóró helyett beteszem az újat. :DDD Hidd el, elég nagy szívás még így is.

(#956) Dißnäëß válasza kelly416 (#955) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Akkor lehet, ezt leformázom a fenébe és leadom veszélyes hulladékként valahol. :(
A selfie kamerája is agyon van porosodva, belülről (hogy mitől???) .. :(((

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#957) kelly416 válasza Dißnäëß (#956) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... én megcsinálom már azt ami nálam van, ha a fene fenét eszik, akkor is. :DDD Megy Anyámnak a Lumia 535 vagy mi a fene helyett.

(#958) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#959) kstcsk válasza tomi5244 (#952) üzenetére


kstcsk
tag

Pótolj még rá, ez így nagyon kevés hozzá...

(#960) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok
Elkezdett szarul szólni a selfi kamera melleti hangszóró ami telefonálásra van. Lehet szoftveres hiba v ez csak hardveres? Hogy lehetne megjavítani? Fejlesztői MIUI van rajta

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#961) fisticZ


fisticZ
csendes tag

Skacok. Barátom az alábbi hibát éli meg:

"először nem reagált az alsó érintősor aztán összevissza érzékelte általánosan a képernyő az érintéseket. Olyan is előfordul, hogy úgy érzi, hogy nyomkodom, különösen, ha pl. emailt írok, és feljön a billentyűzet panel. Olyankor véletlenszerűen beírogat dolgokat. Egyébként egyszerűen nem reagál és kész."

Ismert jelenség ez ?

(#962) kicsizee válasza fisticZ (#961) üzenetére


kicsizee
aktív tag

vernee thornál fordult elő már, hogy fantom érintéseket érzékelt panel. nekem note 2nél még nem csinált ilyet

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#963) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Használtam a keresőt, de nem jutottam eredményre. Melyek azok a programok, amik letilthatóak?

köszi.

.

(#964) Troy. válasza Troy. (#963) üzenetére


Troy.
addikt

Még egy kis infó:
MIUI 7.0.99.99

Nem az én telefonom, viszont gyakorlatilag semmilyen gyári appra nincs szüksége az illetőnek. Egy párat már kilőttem, a miui-s appokat is le lehet tiltani?

.

(#965) Uthenger válasza Troy. (#964) üzenetére


Uthenger
aktív tag

az ilyen dupla számosak nem gyári romok, hanem az eladók rakják rá a vírusos romjaikat.

rakjál rá normál romot.
xiaomi.eu vagy miui.hu

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#966) Troy. válasza Uthenger (#965) üzenetére


Troy.
addikt

Ha jól rémlik, akkor a boltban így árulták.
Egyébként egész pontosan ez van írva: MIUI 7.0 - 7.0.99.99. (LHFNYUN)
Android verzió: 5.0.2. LRXZZG

.

(#967) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Már több, mint 2 éves a telefonom, de nem szeretném cserélni, viszont egy kicsit betegeskedik.
A jobb oldali gombok elég nehezen érzékelnek, nem minden szögből veszi a nyomást, pláne a hangerő -> Szerintetek ezt mi orvosolja, a gombot kellene cserélni vagy a hátlapot (mert ugye ott is van ilyen műanyag biz-basz)
A másik, hogy jack csati kikopott és kontaktos, meg-megáll a zenelejátszó, mert a mozgásra úgy érzi, hogy kihúztam a fülest. Ez a csati mennyire könnyen cserélhető? Tudtok ajánlani szakit, szervizt, aki gyorsan és olcsón dolgozik? Ha kell rendelek jack csatlakozót, de se szerszámom, se ügyességem nincs ilyesmihez :D Viszont Wayteq szerviz nem játszik, mert baromi messze vannak tőlem, ráadásul oda sem tudok mennyi nyitvatartási időben

Köszi előre is! :R

(#968) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó, nem tudom mennyire aktív még a csoport, aksit szeretnék venni a telefonhoz, van valakinek tuti tippje honnan is érdemes?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#969) kicsizee válasza Graphics (#968) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én próbáltam aliról venni. kettőt sikerült is. mindkettő eredetinek volt hirdetve. a minap mértem le az egyiket, 2100 maAh-ot tudott felvenni. eredetit szinte már nehéz szerezni, ha meg igen, az a teló értékének a fele. utángyártottal is működik (legalábbis nekem) de nem bírja addig mint az eredetivel.

üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#970) bartal9996


bartal9996
újonc

Sziasztok!

1,5 éves Redmi note 2 készülékemnél előjött egy olyan hiba, hogy nem tölt normálisan. egyik napról a másikra.
Először mintha kb 30% fölött töltöt volna és csak alatta nem, ha töltőn volt, lemerült, kikapcsolt, és mikor kikapcsolt egyből elkezdett tölteni. Mostmár kikapcsolt állapotban sem. Olvastam, hogy másoknál i előfordult de nincs sok időm belemászni a témába, ezért kérdezlek titekek szakértőket, hogy mit kellene tennem?
MIUI 7.1.3.0 van rajta és android 5.0.2.
eustockból vásároltam. És azóta nem is frissitettem a rendszert, azt irja, hgy nincs elérhető frissités, pedig miui oldlán már 9-es is van igaz csak béta.
Lehetséges, hogy szoftveres gond? Vagy az usb panel lehet rossz? Szívesen rátennék eg frissebb romot de nemtudom, hogyan kell nekiállni, ereről leírás esetleg?
Egyéb javaslatokat előre is köszönöm, hálás lennék ha megoldódna a probléma.
Üdv.:
László

(#971) TATU


TATU
kezdő

Nagy kedvenc volt, egy évig hajtottam, az akku kapacitás volt a gyenge pontja, alig volt meg az egynapos üzemidő nálam.
:)

(#972) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Van egy olyan gondom,hogy ha beállítok bármilyen témát 20 perc és automatán visszaáll a gyárira, ez miért van?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#973) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Megint visszakerült hozzám a telefon. Szeretnék felrakni egy normális, magyar nyelvű romot.

Honnan, melyiket érdemes leszedni? http://miui.hu -ra rátaláltam, onnan letölthető Készítő: MIUIHU Csapat (vagyula) Verzió: 7.11.23 (MIUI 9) ez a rom, csak az a kérdés, hogy fel tudom-e tenni a MiRecovery-vel.

.

(#974) kicsizee válasza bartal9996 (#970) üzenetére


kicsizee
aktív tag

már régen voltam fent a miui fórumon, így nem tudom hogy van e eredetileg gyárilag kiadott 9-es rom, nekem miuihu van fent rajta, az 9-es, de az "nem eredeti gyári" de mikor megvettem, nekem angol volt a teló nem volt magyar menüje, így gyorsan mókltam rá egy más romot, azóta jó. néha az új frissítések be-be kavarnak, de kettővel később megoldódik :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#975) csgabee


csgabee
tag

Ez a téma nincs meg valakinek véletlenül lementve?[link] Szeretném a MIUI 9-re feltenni.Ez volt eddig is a telómon,de 9-ből kimaradt.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#976) inferno88


inferno88
őstag

Na skacok úgy néz ki, hogy én is pattanok a topikból. A note 2 megy majd a HA-ra, a héten érkezik egy Redmi 5 Plus a helyére.

Semper fi!

(#977) BLeP_i


BLeP_i
tag

Sziasztok!
Téves rendelés miatt lenne egy eladó NOHON BM45 akkumulátorom - hátha valakit érdekelne.

http://vister.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.