Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghost364


ghost364
senior tag

Nekem 800 forintos Intersparos vacakom van fél éve, működik. :) Igaz, csak a nyakamban lóg, a fejemen a rendes fejhallgatóm van. A hangja elvileg iszonyat, de nem én hallgatom, szóval mindegy. :P

(#2) XtremLor


XtremLor
őstag

Nem jobban jarnal egy jo minosegu Bt headset-el?
A lakasban nyugodtan jarkalhatsz esszeru keretek kozott, a beszelgetes ideje alatt nem kell a gep kozeleben ulni.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ha ingyen adnák, akkor is elutasítanám.

Eddig is tudtam, hogy gagyik(hamar haláloznak, hangminőségük xar, kényelmetlenek).

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Új szlogen:
"Never trust in Trust"

(#5) DR|FTK|NG válasza kemotox (#4) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

:DD :))
Ez jó!!444!!négy!4!!

Csodálom, hogy ezek után ez lehet a nevük :DDD

(#6) ZoliBen


ZoliBen
tag

Nekem egy ilyenem van, nagyon jó a mikrofonja és a hangminősége is az árához képest. Már pár hónapja megvan, de eddig semmilyen pusztulást nem mutatott, bátran ajánlani tudom!

A trust fülesekkel meg én is megjártam már egypárszor, főleg a "gamer" cuccaikkal.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#7) XharX válasza kemotox (#4) üzenetére


XharX
aktív tag

:D

(#1) ghost364 Nem is mondtál rosszat, hogy erre még nem gondoltam :D

(#2) XtremLor Azzal semmi gondom nincs, hogy a gépnél kell ülnöm, olyankor úgy se nagyon teszek veszek már, a neten közben elnézelődök kedvemre, bár az tuti, hogy jobban jártam volna egy olyannal mint ezzel. Na majd a következő.

(#3) DR|FTK|NG Én is találkoztam már a márkával korábban egy egér képében, a fent leírt minőséget hozta, de bizakodó voltam, hátha. Persze kb semmi idő nem lett volna előkapni a telót és gyorsan utánanézni ki mit írt róla, de ész ész hová mész :D

(#6) ZoliBen Ez már így képről is százszor minőségibb hatást kelt, el is mentettem a linkjét :R

[ Szerkesztve ]

(#8) Cucuska2


Cucuska2
őstag

4 éve vettem 15k-ért egy Xonar U1-et, egy Superlux HD660 fejhallgatót, és kaptam egy asztali mikit az U1-hez. Azóta tökéletesen működik, remek hangminőséggel, meghibásodás nélkül, pedig nincs hangszóróm a gépemhez, így mindig ezt használom.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9) NemesTom válasza kemotox (#4) üzenetére


NemesTom
tag

Looooool :'D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.