Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jó kis teszt lett. :)
Nekem is tervben van, de szerintem emgvárom vele az első leárazást, most sem drága, de igazából nálam ez nagyon iylen kis mellékszálként van csak jelent :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) Xaels válasza laceszgamer (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, hogy elolvastad. Ez pontosan erről szól. Egy kis mellékes, nem kell többet várni tőle mint ami.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a tesztet.

A "helyén kezelni a dolgokat" az azt jelenti, hogy legyünk elnézőek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Xaels válasza .LnB (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Az azt jelenti, hogy ne úgy álljunk a Youngblood-hoz, hogy ez a közvetlen folytatása a New Colossus-nak. BJ él és virul, nem vonult nyugdíjba. Eleve nyomott áron került a piacra, eleve tudni lehetett, hogy a széria történetében először lesz coop és nem lesz a sztori nyersen 10-12 órás. Az árat látva korábban is mondtam, hogy várhatóan 6-8 óra lesz a történet az Old Blood-ból és a teljesárú részekből kiindulva. Ha csak a Raid küldiket nézem akkor kb. 6 óra ami nem a lootolásra, szintezésre megy el. Nem volt reális ugyanazt várni mint a TNO vagy a TNC esetében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) belan


belan
addikt

Jó lett a teszt .👍

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#6) Xaels válasza belan (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, de nem mondanám igazi tesztnek, meg ez csak amolyan személyes bejegyzés nem főoldalas írás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) belan válasza Xaels (#6) üzenetére


belan
addikt

Lényeg a szándék és nem rossz .👍

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#8) Xaels válasza belan (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Még egyszer köszi. Általában olyasmikről írok amikről nincs a Gamepodon teszt vagy nem találkoztam velük. Igyekszem tárgyilagosan objektív maradni és csak ha végére érek valaminek akkor fogok bele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jó bemutató, jó játék!
Akciósan megveszem. :)

(#10) Xaels válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy leszeded a Trial-t és behívlak :D A sztori után nem hiszem, hogy nekimegyek a trófeáknak és kimaxolom a karaktert így 1 slotom felszabadult. Amúgy köszi, hogy elolvastad.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) laceszgamer válasza Xaels (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

A képek + jó pont benne amúgy, mármint, hogy nem " totál ingame " képek, hanem kicsit a menürendszerről stb inkább, ezt amúgy is sok cikkből hiányolom, bár lehet csak engem érdekelnek úgy picit a játékok menüi, rendszerei stb. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) Xaels válasza laceszgamer (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Őszintén most, hogy mondod látom csak, hogy igazából ingame kép kimaradt pedig volt az is tervben. Mindjárt pótolom is, valahova beszúrom vagy a végéhez hozzáadom. Mondjuk gameplay rengeteg van a neten, az utolsó RAID-et amikoir egyedül játszottam én is rögzítettem/közvetítettem csak mivel spoileres ezért sem akartam ide beszúrni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Samus


Samus
addikt

Csak a látvány miatt akciósan behúzom majd, mert állítólag a város kifejezetten jól meg van csinálva, sőt, szemkápráztatóra sikerült, de sajnos én is azok közé tartozom, akik egy rendes új sztorit vártak,normális kampánnyal.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Xaels válasza Samus (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg az is jön majd egyszer, mert úgy emlékszem eleve trilógiát terveztek a MachineGames-nél amiből hiányzik az utolsó rész még. Ha számít, akkor ennek a végét nyitva hagyták és BJ is ereje teljében volt a sztori végén.

A látvány tényleg jó, a mapdesign is elég erős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) ProEvoFan válasza Xaels (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi, de egyelőre nem élnék a lehetőséggel. :R

(#16) laceszgamer válasza Xaels (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát a " fejetlenkedése " után ez nem csoda. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Samus válasza laceszgamer (#16) üzenetére


Samus
addikt

Az egy izgalmas jelent volt, mert csak néztem, hogy most mi lesz, hogy ez tényleg megtörtént, és nem csak egy álom volt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) laceszgamer válasza Samus (#17) üzenetére


laceszgamer
addikt

Így voltam vele én is, bár azért utána már kicsit úgymond erősnek éreztem olyan tekintetben, hogy jóformán csak a feje maradt a régi Blazko-ból. Jó, nyilván valahogy meg kellett azt is oldani, hogy úgymond felépüljön.
Bár ha teljes egészben nézem azért inkább pozitív a mérleg, hogy meg merték lépni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) Samus válasza laceszgamer (#18) üzenetére


Samus
addikt

A YoungBloodban is a ruha teszi az embert, vagyis a leányzókat. Bár ez ismerős a New Colossusból is, ugye...Szegény B.J.-nek bőven kijutott mindenből...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Xaels válasza laceszgamer (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Ja a TNC nagyon jól fel volt építve. Addig a pontig kicsit depis, melankólikus érzés ahogy BJ a széttört, már-már utolsókat rúgó testével szenved utána meg az egész játék új erőre kap. Nagyon szerettem, egy véletlen miatt majdnem azt is kétszer játszottam végig. Mondjuk a macska miatt várható volt, hogy megoldják valahogy de hatásos jelenet volt.

(#19) Samus a ruha már a TNO-ban felbukkan.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez az idézet egy online "gémer" magazinból van.

"Sajnos feladataink teljesen egysíkúak, ráadásul nincs is belőlük túlzottan sok, így a teljesen játékidő sem túlzottan hosszú. Nekem nettó huszonegy órámba telt míg a három Brüdert bevettem, valamint a mellékes dolgok hetven százalékát megcsináltam. Még az a szerencse, hogy nem teljes áron adják a stuffot. "

Huszonegy óra nem elég egy fps játéktól? :F

[ Szerkesztve ]

(#22) Polllen válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha olyan a játékmenet, még sok is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) Xaels válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Ezért is írtam, hogy a helyén kell kezelni ezt a játékot. Az elődök kb. 10-12 órásak voltak, az Old Blood kieg 6-8. De úgy általában az AAA játékokból is csak a full openworld cumók amik hosszabbak, bár nyersen csak a sztori ott is sokszor nem több ennél.

Egy másik újság szerint egyedül játszhatatlan meg rosszul van belőve a nehézség... szerintem csak szarrak bele odafigyelni amikor leírja a játék, hogy mi hogy működik és mentek fejjel a falnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) ProEvoFan válasza Xaels (#23) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értelek.A cikkíró szerint a 21 óra az nem elég tartalom egy játéktól, mikor 30% mellékküldetés még visszavolt..... Szóval jah, az egyéni játékos bemutatók/ismertetők már relevánsabb infót nyújtanak.

(#25) Xaels válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Xaels
félisten

És ugye mindezt úgy, hogy eleve féláron jelent meg még a Store-ban is. A sima 10k alatt volt. Irreális elvárás 100 órás játékidőt várni egy játéktól aminek egyik előde sem tudott hasonlót sem felmutatni, emellett fele annyiba is kerül megjelenéskor mint azok. Másik külföldi oldal pl. a Buddy Pass-t code-ra cserélte pedig nem ugyanaz a 2. Vagy sok helyen megy a mikrotranzakción a nyavajgás mikor megjelenéskor simán minden feloldható játékbeli pénzből és ugyanakkor semmi ráhatása nincs ezeknek a játékmenetre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Xaels


Xaels
félisten

Egyik haverral is befejeztük, meg volt pont a szint így lenyomtuk egyben az utolsó kettő RAID/Sztori küldit. 8:51-nél gördült le a stáblista. Mondjuk így, hogy tudtam merre kell menni azért gyorsabb volt, ahol lehetett stealthben lenyomtuk az egységeket így sokszor a dara is elmaradt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.