Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bici válasza callmeakos (#198) üzenetére


Bici
félisten

A 360 -> one váltás miért logikátlan? Egyik sem sorszámot jelöl, hanem más jelentése van. A 360 gondolom a 360fokkal kapcsolatos, a one, meg nem "első", inkább "egyetlen". A HTC is kiadott One nevő telefont, és az sem azelső volt nekik. A Win 10 pedig lehet, hogy Windows X lesz, és nem 10.
Szóval tök mindegy, hogy mi a neve. Nem ettől lesz jó, vagy rossz. A marketingesek lehetnek sík hülyék úgy, hogy közben jó mérnökök és technológiai döntéshozók vannak egy emelettel lejjebb. És egy jó névvel is lehet valami hulladék.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#202) _Atesz


_Atesz
addikt

Kis nosztalgia: win történelem

(#203) BiP válasza TigerCat (#194) üzenetére


BiP
nagyúr

A kijelzőket fogja támogatni, az biztos.
Itt inkább a skálázás a lényeg. (de gondolom ez lett volna a lényeg)
A nagy képpontsűrűségű kijelzőkön való normális megjelenítés. (HDPI vagy minek hívják a témát)

(#197) wortz: Nem hívnád inkább a nevén, W10, Win10, Windows 10? Konzekvensen WX, WinX-nek használod, de nem ez a neve.

[ Szerkesztve ]

(#204) callmeakos válasza Bici (#201) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Brafó, most megmagyaráztad a szarkazmust.

All→M8

(#205) Bici válasza callmeakos (#204) üzenetére


Bici
félisten

Sorry, nem esett le, hogy nem gondolod komolyan. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#206) BatchMan


BatchMan
senior tag

Érdekes, hogy a Windows pont azt a technikát támogatja egyre kevésbé, amiről a nevét kapta. :(

(#207) vicze válasza BatchMan (#206) üzenetére


vicze
félisten

Mondod ezt úgy, hogy épp ablakba költözött a csempe? :)

(#208) UnSkilleD válasza zsolt501 (#191) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

már valamennyire most is benne van, storage spacesben simán választható a refs, de valszeg engedélyezik majd a sima formázásnál is

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#209) BatchMan válasza vicze (#207) üzenetére


BatchMan
senior tag

Progman.exe is ablakban futott.
Átméretezhetőség, skálázhatóság, vitruális asztal stb. Sok van még abban a technikában, de már nem csinálják meg.

(#210) vicze válasza zsolt501 (#191) üzenetére


vicze
félisten

Mivel Win8.1-ben már benne van így...

(#211) wortz válasza BiP (#203) üzenetére


wortz
tag

Mert én már becézem. :)
A Windows8-at is becéztem, de ha leírnám miként, bannolnának. :)

[ Szerkesztve ]

(#212) leviske


leviske
veterán

És miért nem Windows X(tudom... P)? Vagy esetleg Windows One az új kor szellemében. ;]

Mindenesetre bízom benne, hogy finomítanak még a megjelenésen, mert ezt még mindig megtudta volna csinálni egy modder is $0 büdzséből.

(#1) _Scythe_: Sok ponton tudott a 8 jobb sebességet nyjtani, mint a 7. Erre a 8.1 meg csak rátett egy lapáttal. Nagy kár, hogy a UI-el elterelték róla a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#213) Döglött Róka válasza leviske (#212) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Mindenesetre bízom benne, hogy finomítanak még a megjelenésen, mert ezt még mindig megtudta volna csinálni egy modder is $0 büdzséből."

Nem tudom eldonteni, hogy ez most hater-segbol fakado hozza nem ertes, vagy ironia.

BlackDesert: Nesze skinezz

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#214) BlackDesert válasza leviske (#212) üzenetére


BlackDesert
tag

+1 Igen ehhez nem, kellett nagy design szakértelem. módosított win8..

-1 Nálam a win 7 gyorsabban tölt még mindig be ,mint a 8.1. Mert mire feláll a rendszer és betöltődnek a vírusirtó, vga driver stb progik a win7 köröket ver rá. Nekem ez az elsődleges, nem az, hogy gyorsabban bootol, mert összességében mire használatra kész rendszert kapok nem gyorsabb.

Számomra is fontos lenne az MS által támogatott vagy kiadott skin-elhetőség, mert nagyon nem vagyok a kinézettel megelégedve. Persze jöhetsz azzal, hogy az os-nek nem az a lényege, de nekem igen is számít a külső is. 2015-ben ez a kocka vérciki. Más bajom nincs vele (egyenlőre)

(#215) TigerCat válasza BiP (#203) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Így van. Retina MacBook Pro 13"-ra feltettem és szinte olvashatatlanul apró minden szöveg. A dpi-vel és nagyítással való szöszmötölés nem túl jó megoldás, erre találjanak ki valamit...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#216) BlackDesert válasza Döglött Róka (#213) üzenetére


BlackDesert
tag

Nesze kulturált kommunikáció.. Ignore

(#217) bepken válasza leviske (#212) üzenetére


bepken
veterán

ja amúgy nekem is a "Windows One" elnevezés ugrott be először, amikor olvastam a híreket.

na de remélhetőleg rászolgál majd erre a "megelőlegezett tízesre" :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#218) Döglött Róka válasza BlackDesert (#216) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne is haragudj ez a skinesdi kb allandoan feljon akarmilyen win-rol van szo altalaban a userek 1%-at erdekli. Van ra professzionalis third party megoldas, hasznald azt ha annyira szet akarod kurni a GUI-t.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#219) BlackDesert válasza Döglött Róka (#218) üzenetére


BlackDesert
tag

Szöveg értés 0 :( Mellesleg a nesze szócskával van bajom ... Amúgy áruld már el miért baj, ha egy biztoságos os design-es is? Elhiszem, hogy Te barlangban laksz.. ,de nem mindenki. Azért itt több mint 1% a nemtetszés aránya

[ Szerkesztve ]

(#220) Döglött Róka válasza BlackDesert (#219) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A nesze mar serto manapsag?:D Mik vannak.

Van itt dizajn kerem, flat-nek hivjak es ez most a divat, az a te nyomorod ha nem tetszik. Az emberek eszik, viszik. Olyan aprosagrokrol mar ne is beszeljunk mennyivel kevesbe eszi az eroforrast mint az elmult evtized minden-kerek-uveg-atlatszo-arnyekolt (nem jut eszembe a neve) megoldasai.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#221) rii válasza BlackDesert (#214) üzenetére


rii
nagyúr

a kinézet szerintem nagyon gáz, hogy nincsenek se a win7-ben skin-ek
azt hittem az XP megjelenésekor, hoyg azért olyan ronda, mert az XP stabil, és hogy a köv. OS-t is el lehessen adni, az meg majd "szép" is lesz .... hát nem ... és még a win10-ben sem ....

'95-ben találkoztam elősször (slackware) linux-szal ... hát ott aztán a lehetőségek gazdag tárháza volt ... pedig ingyenes OS.
97-ben meg a debian-ra, red-hat-ra, meg persze az összes linuxra olyan ablakkezelőt lehetett felteni - és azon bell is kinézeteket váltani, amilyet szerettél volna ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#222) bepken válasza Döglött Róka (#220) üzenetére


bepken
veterán

tök felesleges dolgon vitatkoztok... főleg annak tükrében, hogy egyelőre még egy preview se jött ki. már a bemutatón is elmondták, hogy ez nem egy végleges design, csak az alapokat rakták le. mégpedig éppen azért, mert rájöttek, hogy a felhasználók visszajelzéseit komolyan kell venni! (erre hozta fel Joe barátunk példának a parancssor "újításait", amik bár talán viccesen hatnak, mégis nagy hiányosságokat pótoltak velük)

azt nem állítom, hogy a komplett design-t átdolgozzák a végleges verzióig, de egészen biztos, hogy sok minden fog még változni a mostani összképhez viszonyítva

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#223) Rickazoid válasza wortz (#185) üzenetére


Rickazoid
addikt

"sőt az egész koncepció hibás volt, legalábbis a megvalósítása."
Hogy az asztalt ki akarták váltani egy érintőképernyőre optimalizált felülettel, az volt a hiba, nem a felület, ami érintőképernyőn nem mutat funkcionalitásbeli hibát azt leszámítva, hogy nincs rendes multitasking. Azt meg erősen kétlem, hogy azt a végleges 10-esben ne látnánk viszont tableteken és a convertible gépeken.
"mert igazából tényleg nincs olyan OS, ami ilyen színvonalon ennyiféle eszközön képes lenne futni.
(De ha te tudsz ilyet, nevezz meg, akár csak egyet)."

Debian, Fedora, Gentoo, Arch Linux, openSUSE, Mandriva... hogy csak az ismertebb alaprendszereknél maradjunk. De írtam előbb is, hogy ott van a teljes lista DistroWatch-on. A negyede tudja ugyanúgy vagy jobban, amire szerinted csak a Windows alkalmas. Kevered a technikai képességeket a kapitalista nagytőke képességeivel. De ha lehagyjuk a szerver vonalat, bekerül az azonos képességű riválisok közé az OS X is, ráadásul ott tőkehiány sincs.
Asztali PC mobiltelefonról meg nem kell álmodozni. Az Apple-nek már futhatna OS X az iPadjein és az iPhone-jain, de maradt a butított, csonkított rendszer... és marha elégedett vele a célközönség. Ma meg már az és az Android is képes teljesíteni egy átlagfelhasználó igényeit, ami lényegében kimerül a tartalomfogyasztásban. Persze, hogy azt tudja a Windows, előbb tudta, mint hogy az említett rendszerek megjelentek, de attól még azoknál nem válik jobbá adott szerepben. Ezen túl igazából már csak a marketingen és a 3rd party szoftvereken múlik minden.
Professzionális felhasználásra meg úgyis hardver kell az embernek, amikből legyen akármilyen fejlett egy ultramobil chip, a kortárs Pentium lenyomja (árban is), ez alap fizikai tény, de bőven nem elég az sem, nem is beszélve a RAM-okról, háttértárakról, na meg a dedikált videokártyákról.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#224) Tikakukac válasza Döglött Róka (#218) üzenetére


Tikakukac
titán

Az az 1% laptopos körökben biztosan legalább 50. Mert minden 2. gép visszajön azzal, hogy mi ez a szar. És nem vidéki bolt 10 évente 3 gépeladással.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#225) BlackDesert válasza rii (#221) üzenetére


BlackDesert
tag

Igen Linuxnál megvan az a lehetőség, hogy szinte tényleg olyanná szabd amilyenné szeretnéd. Sajnos ahhoz viszont kicsit jobban kell érteni hozzá ,vagy skinezett linux dristrokat kell választani. (Elemetary, Mintosx stb..)

Értem én, hogy a flat design a divat, de meg lehet nézni az osx yosemite -s flat desig-et. Nekem ennyi a bajom, nem tudom ez miért ekkora gond mások szemében. Ízlések és pofonok ahogy mondják..

[ Szerkesztve ]

(#226) rii válasza Döglött Róka (#218) üzenetére


rii
nagyúr

" ... Van ra professzionalis third party megoldas, hasznald azt ha annyira szet akarod kurni a GUI-t. ... "

az lenne a professzionális, ha nem kellene külső programot telepítgetni emiatt ... mint a win98-ra régebben a lightstep-et pld, ahol az explorer.exe-t kellett felülírni, ha jól emlékszem

és nem feltétlen muszáj "szétkúrni" a gui-t

(#225) BlackDesert:
most tettem fel a 3. gépre a Manjaro Linux-ot ... és ott alapból annyi kinézet volt, hogy kapkodtam a fejemet .-)

nem kellett semmit se telepíteni.. csak destop-on right click, és már lehetett is mazsolázni .-)

szerintem az OSX-et már a 10.4-nél, (2002-2003) nagyon eltalálták ... 2014-et írunk, és alig mernek hozzányúlni ... csak finomhangolják a külsőt.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#227) Döglött Róka válasza Tikakukac (#224) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Es azok az emberek skinezni akarnak vagy csak szimplan megijedtek a startmenutol? Nagy kulonbseg.

rii.: Szamomra szetkuras, mivel szettorod az egyseges design-t, third party appok nem keszulnek fel ra, sorolhatnam. De tenyleg felesleges ezen ragodni. Aki skinezni akar az ugyis valami "poweruser", megoldja maganak.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#228) marositech


marositech
senior tag

Ojjé...a történelem megismétli önmagát.
Nemtudom ki emlékszik a Winampra. :)
2.x Winamp jólsikerült dinasztia
3.x Winamp bullshit dinasztia
2+3 = 5.x Winamp "máig élő" dinasztiája.
Dehogyafenébe jött ki a 10...

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#229) AtHoS válasza SellSword (#60) üzenetére


AtHoS
nagyúr

El tudnám viselni egy ilyen választhatóan telepítendő alkalmazások kialakításának a meglétét egy winstall során, ahol az MS által erőltetett appok helyébe is lehetne választani nem csak mellé. (mert ugye ami egyszer sem lenne elindítva azt mi célból kell mindenképpen telepíteni?)

Ráadásul a böngészőválasztó applikációt picit továbbfejlesztve nagyon egyszerű és átlátható felületet lehetne hozzácsapni, amivel szinte mindenki igényét ki lehetne elégíteni és a jogvédők sem problémáznának.
Természetesen magukat a telepítendő programokat is megfelelő telepítőrendszerrel kellene ellátni, hogy a telepítés gördülékenyen, a választást követően automatikusan menjen végbe, mert nincs annál frusztrálóbb, mikor 15-20 másodpercenként felhasználói interaktivitást igényel a telepítés az esetlegesen "sok" program miatt.

Ez szvsz. csak egy álom, mert jelenleg olyan függések vannak a különböző szolgáltatások között, ami miatt bizonyos dolgoknak mindenképpen telepítve kell lenni, hogy egy szolgáltatást igénybe lehessen venni. (pl. médiamegosztás hálózaton -> WMP telepítve kell legyen)

De amit még jobban el tudnék viselni, hogy intelligensen, statisztikai alapon automatikusan ne fussanak (ergo ne foglaljanak/használjanak fölöslegesen erőforrásokat) olyan szolgáltatások, melyek nem voltak (lehet soha nem is lesznek) vagy esetleg nagyon régen voltak használva.

Jó lenne az interaktív sarkokból néhányat személyre szabhatóan használni (álá prg. és/vagy beállítás launcher), így még komfortosabbá válhatna kedvenc ablakunk kezelése.

A virtuális többasztalos kezelést is örvendve fogadnám és jó lenne, ha eltérő asztalméreteket is lehetne használni.

Természetesen lehetne még sorolni az ötleteket, melyek ilyen vagy olyan formában megvalósulva pluszt jelenthetnének a felhasználói élmény szempontjából.

read-only mode on the forum

(#230) martonx


martonx
veterán

Vettem a fáradtságot, és itt sok hozzászólóval ellentétben megnéztem a videót.
Ahogy látom egy szupi windows van itt születőben. Bárcsak win8-nál nem erőltették volna rá a népre tök feleslegesen a metro-t, és bárcsak már 2 évvel ezelőtt ez lett volna a fő csapásirányuk.
Na mindegy, a múlt hibái ellenére én nagyon várom a 10-es windowst.

Én kérek elnézést!

(#231) Döglött Róka válasza martonx (#230) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mar ne is haragudj de ezen a videon is metro van, csak asztalon.:) Lehet megnezted a videot, de meg is ertetted?:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#232) rii válasza Döglött Róka (#227) üzenetére


rii
nagyúr

pont hogy nem a poweruser fogja feltenni a skin-ek miatt egy külső, a rendszert alapjaiban megbolygató, lelassító programot ... mert neki számít a stabilitás, a gyorsaság

én a high contrast-on használom a win7-et, feketére állítva.
ha vannak külső programok, akkor van igény is a skin-ekre ... és ezt az igényt eléggé lesz.rja az MS.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#233) anorche1


anorche1
őstag

Tölthető a rendszer :)) :DD :K

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#234) Tikakukac válasza Döglött Róka (#227) üzenetére


Tikakukac
titán

Fingjuk sincs mi hol van és mit mivel kell előhozni. A marha nagy igazság, hogy nekem sincs, mert a kulcsszavak nem ugyanazt dobják fel 7 és 8 alatt, lehet mindent tanulni. Tisztára mint az OSX tanulásom. Csak mondjuk ebben van logika és user központú szegény ablakok meg hát na.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#235) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Vajon a 8.1-ből azt a remek tulajdonságot is átveszik majd, hogy régebbi (p: Core2-es) procival szerelt gépekre már nem lehet telepíteni?

(#236) _Atesz válasza anorche1 (#233) üzenetére


_Atesz
addikt

Már írom ki dvd-re. :K

(#237) wortz válasza _Atesz (#236) üzenetére


wortz
tag

"Gyárákák beszámuláót"... de komolyan. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre. Van egy régebbi gépem (core2) lehet leporolom, és felteszem rá. :):)

Amúgy végre volt időm végignézni a 39 perces videót, és élében még meggyőzőbb a rendszer, meg amit mondanak mellé, mint képeken. Egyelőre szerintem telitalálat lesz. Már ha stabil is lesz, mert hiába szép és jó egy rendszer, fújhatod, ha naponta 6-szor lefagy...

szerk: honnan töltitek?

[ Szerkesztve ]

(#238) szabonagyur válasza sing1ep1ayer (#235) üzenetére


szabonagyur
félisten

A Core2ből is csak a legelső széria nem támogatott kb.... jóhogynem minden processzort támogassanak örökre.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#239) bepken válasza wortz (#237) üzenetére


bepken
veterán

[link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#240) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Lejött az iso, már megy is fel a pendrivera!

(#241) sing1ep1ayer válasza szabonagyur (#238) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Azért nem P1-esekről beszélünk. De idézhettem volna akár ezt is:
"A 8.1-gyel A GPU-k között elképesztő módon a 2010-ben bemutatkozott Clarkdale/Arrandale család támogatása is megszűnt, a még mindig modernnek számító, mindössze három éves, "első generációs Core architektúra" nevet viselő hardverhez már nem jár hivatalos grafikus meghajtó Windows 8.1 alá."

Azért értem én, hogy nem kell mindent a végtelenségig támogatni, de 4 éves hardvert még igazán nem szerencsés leírni.

(#242) Rickazoid


Rickazoid
addikt

"Sajnos a próbaverzió nem telepíthető az Ön által használt operációs rendszeren."
Mit szívtak ezek? De nem fordítási hiba: "Unfortunately, you can't install the preview on your operating system. "

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#243) szabonagyur válasza sing1ep1ayer (#241) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az nem zavar, hogy az Intelnek van ez a szokása, hogy nem támogatja max 2 évig a GPU-it? Ehhez MS-nek megint mi köze? Intel gyártja a meghajtó drivereket nem az MS.

AMDnél is megszűnt a HD4XXX és korábbi támogatás Win8.1-től, 8 alatt még mentek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#244) Воланд válasza Rickazoid (#242) üzenetére


Воланд
titán

mit akarsz mire es hogyan?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#245) Steve1207 válasza wortz (#237) üzenetére


Steve1207
veterán

Eddigi (Vista-tól) minden preview meg első béta verziót kb a megjelenési verzióig használtam, utána lévő build-eket kihagyva általában, mert akkora újdonságokat nem hoztak és stabil volt az összes.

.

(#246) VaniliásRönk válasza sing1ep1ayer (#241) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ehhez viszont a M$-nak semmi koze, az Intel nem irt hozza drivert.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#247) Rickazoid válasza Воланд (#244) üzenetére


Rickazoid
addikt

Letölteni a preview-t, de nem engedi, mert Arch Linux fut a gépen, amin le akartam tölteni. Csak két dolgot nem értek: mi köze az épp futó op.rendszernek a letöltendőhöz és mi az, hogy operációs rendszeren nem telepíthetem. Csak mert a kijelentés oka nem lehet kizáró ok, a kijelentés maga pedig értelmetlenül van megfogalmazva.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#248) scream


scream
veterán

Na fent is vala. :C

(#249) M@cika


M@cika
őstag

Egyik nyomorék Winfos Live Id-mmel se enged be. Szóval megvárom, amíg kiadják DVD-n. .-))

Nasit a kis fehér medvének!

(#250) _Atesz válasza wortz (#237) üzenetére


_Atesz
addikt

Innen töltöttem: [link] Bár ahogy nézem most megint nem lehet tölteni. Ha valakinek kell dobjon e-mailt, aztán max átküldöm óriás file-ként (kb. 4gb).
PH stáb előnyben.

Maga a rendszer: ahogy nézem ez egy win8 amibe raktak start menüt, amely némileg eltér a win7 start menüjétől, első blikkre ennyi. Írnak hozzá kulcsot, de telepítésnél nem kérte, azt jelzi aktiválva van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.