Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) wortz válasza alevan (#310) üzenetére


wortz
tag

Nem ez az a progi, ami csak fektetett üzemmódban képes működni?? Márpedig én egy 8 colos tableten nem fogok landscape módban olvasni. A Modern UI-os irányelveknek megfelelően pedig SEMMI érdemi testreszabási lehetőség nincs benne. Egy nagy nulla ez a progi :W :W

(#402) twine válasza Feri02 (#392) üzenetére


twine
addikt

De ilyeneken miért csámcsognak az emberek?
Mindegy ,hogy asztali vagy mobil OS....
Kit érdekel mit, és honnan lopnak? Megy az Android vs Droid-nál is állandóan ,hogy ezt meg azt loptak, innen, meg onnan....
Lesz@rom!!!
Engem mint felhasználót ,az érdekel, hogy kezes, jól működő stabil rendszeren dolgozhassak..
Hogy azt ki találta ki, és honnan "lopta",,azt pont lesz@rom... :U
Gyermeteg dolog szvsz. ilyesmivel dobálózni...

(#404) Sanya válasza #32839680 (#403) üzenetére


Sanya
nagyúr

marketing. azt se hidd el amit kérdeznek.

btw te mivel reklámoznád az új windows-t?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#405) Feri02


Feri02
csendes tag

Nyugi nyugi!!!!!
Csámcsogni? Inkább véleménykifejezni... Nem is értem, miért kell egyből felhozni millió érvet, hogy mindenki "másol", mert nincs újdonság. Azt sem értem, hogy TI, akik itt írtok (na jó csak akik rám reagáltak), egyáltalán minek nektek Win10? Hisz már úgy sincs újdonság, jó a régi is. Vagy nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#406) twine válasza Feri02 (#405) üzenetére


twine
addikt

"inkább véleménykifejezni"
Tök mindegy minek nevezed...a lényegen nem változtat... :U

"egyáltalán minek nektek Win10? "

Ki mondta hogy kell?
WIn7-nél megálltam...(18 éve használok pc-t, és lassan ennyi ideje Windowst)
és vettem asztali gépnek egy MAc-et OsX-el ;)
A Notebookomon pedig Win7 fut...
De ettől még az infókat gyüjtöm, és olvasom...ha azt tapasztalom hogy olyan irányba haladnak a dolgok ami nekem tetszik, foglalkozom vele,,,ha nem tetszik nem foglalkozom...
Nekem jó a "régi" is :U

Viszont nem is járok fikázni egyik win8-as topicba sem, (mint ahogyan ezren teszik) ,hogy ez nekem sz@r, meg koppintott, meg nem tud kreatív lenni a MS, meg,,meg,,meg,,,,,...
Szépen konstatáltam, hogy nem akarom használni, és csendben "váltottam"... :U

Az ,hogy most te kaptad az én "véleményemet" erről a dologról pusztán véletlen...Gondolom észrevetted ,hogy a témának szólt és nem kimondottan a személyednek ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#408) Feri02 válasza twine (#406) üzenetére


Feri02
csendes tag

Nem fika, véleménykifejezés. :K Tudod, ez olyan mint a: "Én nem loptam, hanem privatizáltam..." Változtat az, hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#409) nap válasza Fecniii (#364) üzenetére


nap
addikt

Valami ilyesmit próbáltam én is megfogalmazni itt. :D Csak ugye egy kép többet mond ezer szónál...

Más:
Aki feltette már, mennyire mennek régebbi dolgok, mennyire kompatibilis a driverekkel?

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#410) Feri02 válasza nap (#409) üzenetére


Feri02
csendes tag

Csak nehogy Win12 legyen a kövi :D Mondjuk még ez sem jött ki.

(#411) Glenda válasza nap (#409) üzenetére


Glenda
addikt

Minden felismert. Ez egy Windows 8.1 Update 2 a lelke mélyén, csak marketing szempontból helyesebb volt elhagyni a 8 brandet.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#412) nap válasza Glenda (#411) üzenetére


nap
addikt

Köszi!
Ez hasznos infó volt.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#413) BiP válasza Glenda (#411) üzenetére


BiP
nagyúr

Még. De ez minden fejlesztés alatt álló rendszer jelenlegi fázisában ez teljesen normális.

(#414) Glenda válasza BiP (#413) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem meg ugyanaz lesz vele, mint a Vista->Win7-tel. Nem változtatnak sok mindenen szerintem, a Windows 8 lerakta az alapokat. Nagyon jó alapokat.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#415) King Unique válasza Glenda (#414) üzenetére


King Unique
titán

+1 Egyértelműen látszik a Win8 dominancia. :K
RTM vsz kicsit más lesz, de nem hinném, h 180°-os fordulatot vesznek, se kinézet, se felület elrendezése kapcsán, nem faragnak belőle Win7-et... :N

(#416) BiP válasza Glenda (#414) üzenetére


BiP
nagyúr

En sem azt mondtam, hogy tul sokat valtoztatnak. Viszont megis sokmindent bele fognak még fenn, ezert érzem kicsit kevésnek a 8.1u2 jelzőt. Annal azert tobb fejlesztés lesz mögötte.
De MOST termeszetesen csak kb. ezen a szinten van, valoban. De mire végleges lesz,megérdemli majd az új, sajat nevet.

(#417) Glenda válasza BiP (#416) üzenetére


Glenda
addikt

Na igen. A jelenlegi állapot az u2, a végleges szerintem 8.2 lett volna, ha nem szerepelnek le a branddel. Már csak azért is, mert a Windows 8 is ilyen forradalminak lett emlegetve, megjegyzem jogosan. Az én eredeti véleményem az volt, hogy az OS X mintájára fognak verziókat lépni -- be is jött volna, ha kicsit pozitívabb a rendszer fogadtatása.

Ugye most azt kaptuk nagyjából, amit Builden mutattak, ráadásul valaki kitúrt azthiszem egy Group Policy oldalt, ahol update 2-nek írják.

A durva az, hogy lövésem sincs min ültek eddig. Vagy hogy mit csináltak április óta. Oké, command prompt meg multidesktop (már rég tudja, csak frontend kellett hozzá). Valami nem stimmel nekem itt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#418) BiP válasza Glenda (#417) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem ezt írják annak, hanem hogy az adott feature-höz minimum update 2 szükséges.

A korábbi tervek szerint évente jött volna egy update, másik évben új verzió új feature-ökkel. (gondolom 8.1, 8.1 update, 8.2 ill. 8.1 update 2), és közben meg a 9.
De a felhasználói visszajelzések alapján változhatott a menetrend, es szabadulnak a 8-as brandtől, ebben egyetértünk.

De ebben a buildben már latszik, ez nem update 2, hanem már az új rendszer akar lenni, csak nagyon korai fázisban.

A Windows 10 elnevezés szerintem csak a bemutató PowerPoint-on létezik csak, szerintem igy akartak titokban tartani a végsőkig. Nagyon azt ereztem, hogy ezt csak keves ember tudta, csak akik összedobták a slide-okat, ill. az a kevés döntéshozó, akinek a jóváhagyása kellett hozzá.

(#419) emvy


emvy
nagyúr

Nemide.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#420) rita7107


rita7107
aktív tag

Szerintetek bepróbálkozzak a win10-el, mint fő rendszerrel?
Nem használom munkára, csak mint egy egszerű otthoni pc. gyereknek játékok, illetve nekem internet. Néha-néha egy doksi írás + outlook.

(#421) Bogyó bá' válasza rita7107 (#420) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A mostani rendszerről csinálj egy teljes mentést, és ha nem jön be a 10-es, akkor simán visszaállítod.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#422) villamos válasza rita7107 (#420) üzenetére


villamos
őstag

Fogsz egy üres vinyót, és feldobod rá (az eredetit kiveszed). Én így csináltam, egy régi 100G notebook vinyóra dobtam fel, amit ilyesmire használok.
Az eredetit csatlakoztatod usb -n, vagy beteszed másodlagosnak, hogy ne arról induljon a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#423) h_and válasza rita7107 (#420) üzenetére


h_and
tag

lehet, de minek.
a start menüt ki lehet váltani a start8 progival

(#424) King Unique válasza rita7107 (#420) üzenetére


King Unique
titán

Fő rendszernek NE, még MS se ajánlja, mivel erősen alfa/béta állapotú még...
Max másodlagos rendszernek, külön partícióra.
Illetve nem tudom azt tudod-e, amiről másik topikban is szó volt, h ez egy tesztrendszer és minden műveletet rögzít, amít csinálnak benne? lehet épp jelszavakat is, v nem, ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#425) Heller2 válasza rita7107 (#420) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem nyugodtan. Főleg ha nem veszítesz semmit az esetleges problémák megjelenésekor.
Legfeljebb nem arról a gépről tőzsdézel... ;)
Én is feldobtam a gyerek gépére, hadd fusson ott...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#426) BiP válasza Heller2 (#425) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is feldobtam a gyerek gépére, hadd fusson ott...

:) Szívjon ő a bugokkal, meg tárolják el az ő jelszavait :)

[ Szerkesztve ]

(#427) nap válasza King Unique (#424) üzenetére


nap
addikt

Vehe. Ezt jó tudni. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#428) Tikakukac válasza BiP (#426) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha egyszer megértem mire jó main oprendszernek használni bétás-alfás dolgokat...

Ennél már csak az a rosszabb, amikor egy eleve gányul összehozott hackintoshra rakják fel a bétás OSX-et. Az az abszolút nyerő kombó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#429) BiP válasza Tikakukac (#428) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó kérdés, mégis azt írják a jelentések, hogy baromi sokan bevállalták.

Mondjuk bevallom, én is elgondolkodtam már rajta, hogy ha már kihagytam a 8/8.1-et (persze virtuálgépben meg céges gépen használom azért), akkor itt az ideje, hogy lecserélődjön a jó öreg Win7.
De mivel nem hozta azt a szintet, amit elvártam tőle, így maradt a virtuális tesztelgetés. Majd talán áprilisban eléri azt a szintet, akkor visszatérek a kérdésre.

(#430) Heller2 válasza Tikakukac (#428) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem meg a "fő op. rendszer"-t lihegjük túl ebben az esetben. Írta, hogy nem történik semmi extra azzal a géppel. Nem éri veszteség semmilyen esetben. Szerintem mindenkinek lapul egy olyan gép a szekrényben, amin lényegtelen a "fő op. rendszer".

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#431) Tikakukac válasza Heller2 (#430) üzenetére


Tikakukac
titán

Semmi extra nem történik. Max újra kell húzni és megint mindent felszenvedni rá, az ugye semmiség :B

Nekem fél tucat gépem van általában, de egyik sem a szekrényben van és lényegtelen mi van rajta. 24 óra 1 nap nálam is és marhára nincs kedvem dikicselni olyan dolgokkal, aminek eredménye nem lesz, de semmi az ég egy adta világon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#432) Bogyó bá' válasza Tikakukac (#431) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

És mind a fél tucatra van jogtiszta oprendszered? :B

(#433) Tikakukac: nekem az egyik "hibádzik" a 4-ből, de szégyellem is egy kicsit magam miatta.... :B

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#433) Tikakukac válasza Bogyó bá' (#432) üzenetére


Tikakukac
titán

Üzleti notikat elég ritkán adnak ki rendszer nélkül, grátiszban céges forrásból is jön rendszer és egyetem is ad nekem, így megnyugtatlak, még felesleges is van :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#434) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Kiírtam dvd-re az iso-t.
Elindítottam a sz.gépet. Elkezd betölteni a win, megjelenik a windows logo, majd
kb 2 perc után hiba üzenetet ad és kéri hogy kapcsoljam ki a gépet, és indítsam újra a pc-t.
Hiba kód:
0X0000005d
Paraméterek a hibához:
0x030f0303
0x756e6547
0x49656e69
0x6c65746e

Valakinek valami ötlete?
Esetleg nem éri el a min.konfigot?
A gép konfig az alábbi:
p4c800
2,8 GHz
1GB ram
geforce2 mx 400
sata 120 hdd

(#435) KaiotEch válasza rita7107 (#434) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hogy írtad ki? Nero-val rendesen .iso-ként vagy magát az .iso fájt felmásoltad rá és kiírtad?

Amúgy egy P4-re minek W10? :U :F

(#436) Heller2 válasza rita7107 (#434) üzenetére


Heller2
aktív tag

A procidat nem szereti!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#437) rita7107 válasza KaiotEch (#435) üzenetére


rita7107
aktív tag

Mert nem szeretném a "rendes" pc-re feltenni tesztelni.
Azon fut a win8.1 rendesen minden hiba nélkül.
Tesztelni meg jó lett volna ez a gép. :) Ez a gépem a program tesztelős gép.
Mielőtt feltelepítek valamit ezen tesztelem. Utána mehet csak a nagy gépre.
De mint lentebb írják a procim nem megfelelő. :O
Akkor marad ezen az xp.

(#438) rita7107 válasza Heller2 (#436) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszi. :-(

(#439) Heller2 válasza rita7107 (#438) üzenetére


Heller2
aktív tag

Sajnos a "0X0000005d" hiba erre utal. Amikor a W8 jött ki az "előverzióval", akkor szívtam ezzel a dologgal. Egy nem támogatott proci miatt jött elő állandón ez a 05d hibakód.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#440) tomorrow-tec


tomorrow-tec
csendes tag

Szóval microsoftéknál is úgy gondolják mint az opel astránál, olyan jó lett hogy egyből nem WIn 9 hanem Win 10 lesz :DD
Kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

Youtube/ Let' s play - The Gamer Beast \Youtube

(#441) M@cika


M@cika
őstag

A munkahelyi gépen szépen feltettem a win7 mellé, had lássák a nebulók. Úgyis azon fognak vizsgázni 3 év múlva. .-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#442) rita7107


rita7107
aktív tag

Ha beépítek még egy HDD-t a gépbe, akkor oda fel tudom telepíteni? Nem fog összegabalyodni a win8.1-el?

(#443) mzsolty


mzsolty
tag

Üdv. Szerintetek melyik Windows-t érdemes feltelepíteni? Eddig Win7-em volt, viszont nem tudom hogy a Win8 jobb- valamiben a win7-nél?

(#444) Heller2 válasza rita7107 (#442) üzenetére


Heller2
aktív tag

Fel tudod telepíteni. Én egy sokadik vinyónak tettem be az asszony laptopjából a "hibás" 2.5"-at. Ki lehetett választani, hogy oda szeretném telepíteni, elfogadta, jó is volt, telepítés sikeres.
Az más kérdés, hogy a Win sípolt a 0 kondíció miatt, pedig írható, olvasható, stb..mindegy.
Boot képernyőn kiválasztod , hogy melyik induljon.
Na, amikor kivettem a kis vinyót és visszapakoltam az eredeti állapotot, akkor az első boot-nál jött a hiba.
Gondolom a 8.1 és a W10 más-más boot rendszert használ.
Viszont nálam fordítva volt a dolog, mert a W10 az "alap", a mellékes rendszer a próba miatt pedig a 8.1-volt.
A W10 hibajavítója megoldotta a boot problémát és kész is volt.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#445) localhost válasza mzsolty (#443) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Melyiket érdemes telepíteni ?
Miért mindegyikből van a polcon? - szerintem azt telepítsd, ami van!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#446) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok,

felraktam a Win10 Preview-t, de kezdésnek képernyőfelbontás problémám van.
1920x1080 volt Win7 alatt a monitorom, most a legnagyobb amit betudok állítani az 1600x1200, amivel nem is lenne nagy baj, de iszonyat homályos. Mi ilyenkor a teendő? Driver hiány?

[ Szerkesztve ]

(#447) emvy válasza #51177472 (#446) üzenetére


emvy
nagyúr

Itt

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.