Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Jó kis írás lett, pár tipp nekem is új.
Én is fightert indítottam (long sword mindkét kézben), varázsló majd később. Talán.
Turbine pontokon vettem is 2 +1-es kardot, nagyon megdobta a sebzést, az biztos, s a +1-es full plate sem jött rosszul. Ezeken kívül elsősorban gyógyító italból vásároltam be egy 50 darabot, jól jön nagyon. Kicsit szokatlan, hogy szinte ész nélkül lehet tolni befelé a piát, de keményebb részeken nagyon jól jön.
Tetszik nagyon a játék, pláne partyban az igazi élmény.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az attack bonus nem ugyanaz, mint a damage bonus. Egy +3-as fegyver mind az attack-hoz, mind a damage-hoz ad +3-at. Az attack bonus azt jelenti, hogy nagyobb esélyed van eltalálni az ellenfeled. A damage bonus meg értelemszerűen csak akkor ér valamit, ha eltalálod, ezért nem biztos, hogy a nagyobb damage a nyerő. Először ismerd meg a D&D szabályrendszerét, mielőtt véleményt formálsz róla.

***

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Hogy lehet ezzel játszani? :) Letöltős,regisztrálós?

.::> <::.

(#4) ollie válasza kaller1 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. ddo.com

***

(#5) kaller1 válasza ollie (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi,már csurog lefele... :R

.::> <::.

(#6) wiggen123 válasza ollie (#2) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Részben igazad van. De én már a magasabb szintű fegyverekre és nagyobb szintű játékosra gondoltam (featek+enhancmentek attack bonuszra alap nekem). Alacsony szinten, mikor kevés az attack bonus akkor tényleg jobb a +3-as fegyver. A példa is eléggé sántított, ki is vettem az egész részt. Majd rájönnek maguktól az emberek :)
Most pl. egy +4 Axiomatic greatsword-öt találtam a pawn shopban. Nem is hagytam ott :) Szerintem elleszek vele egy darabig.
Én se vennék meg +3-nál kisebb bonuszú fegyvert pont a miatt, amit te is írtál, hogy nem találom el az ellenfelet.

Ha nagyon rosszul látok valamit, akkor örülnék ha megosztanád a véleményed. Én mindig is szerettem a tapasztaltabbaktól tanulni. Ja még valami. A D&D szabályrendszerét hol lehet fellelni, linket tudsz adni esetleg?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#7) ollie válasza wiggen123 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ddo wiki
d&d wiki

A játékban történt némi változtatás a szabályokon, ezért linkeltem be a ddo wiki-t is.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.