Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sdd2


sdd2
veterán

Egész jó cikk, grat :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2) FET-MEN válasza sdd2 (#1) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R kösz kolléga :)

Iphone 7

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Legalább többször olvassuk :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) FET-MEN válasza Graphics (#3) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R

Iphone 7

(#5) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Sok ilyet lehet olvasni,de nekem attól ez tetszett.Jó cikk.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#6) skyblue


skyblue
csendes tag

Szerintem is egész jó cikk.Főleg,hogy saját tapasztalatokat írtál le. :))

Nem biztos,hogy a gépeké a jövő inkább a mögöttük ülő embereké. Olvassátok barátom HGer blogjait : http://hger-xperiablog.blogspot.hu/ ; http://skyblue-sonyblog.blogspot.hu/ ; http://mobiltesztekestech.blogspot.hu/

(#7) FET-MEN válasza skyblue (#6) üzenetére


FET-MEN
veterán

köszi szépen mindkettőtöknek. Szerintem is eddigi legjobban összerakott cikkem. Az igaz hogy mostanság sok ilyen cikk jött ki de nem számít :DDD

Iphone 7

(#8) tariattila


tariattila
veterán

:C
grat.a cikkhez!

meg nem értem, hogy a GPS-t miért spórolják ki.... :((

(#9) FET-MEN válasza tariattila (#8) üzenetére


FET-MEN
veterán

ezért [link]
A WayteQ-nek van saját PNA navija akkor minek tegyen bele? :) ráadás ott az Xtab50 ami androidos navi egyedülállóan. Nekünk 960BT van és nagyon jó :C
egyébként köszi :R

Iphone 7

(#10) tariattila válasza FET-MEN (#9) üzenetére


tariattila
veterán

felejtsék már el, hogy majd halomra veszi mindenki a kütyüjeiket... :DDD ;]

(#11) FET-MEN válasza tariattila (#10) üzenetére


FET-MEN
veterán

:U

megélnek nélküled is ;]

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#12) tariattila válasza FET-MEN (#11) üzenetére


tariattila
veterán

az fix! amíg vannak a Tefélék.... :DD

(#13) KGellért válasza Graphics (#3) üzenetére


KGellért
Műholdas

Érdekes, hogy már harmadszorra (vagy negyedszerre?) olvasom végig ugyanannak a táblagépnek a tesztjét, mégis mindig előkerül valami újdonság. Jó cikk. :D

(#14) FET-MEN válasza tariattila (#12) üzenetére


FET-MEN
veterán

:U nexushomár&fűhaj mit is várhattam tőled ;]

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#15) Psytech


Psytech
senior tag

Jó teszt lett szerintem is, köszi :R

(#16) noisia válasza tariattila (#12) üzenetére


noisia
aktív tag

LOGOUT blogba bárki publikálhat, úgy látom ... bár én a "Teféléket" nem igazán engedném.

Ilyen privilégium bírtokában inkább próbálj kultúráltabban hozzászólni, úgymond példát mutatni.
Ha a "Mifélénken" az olyanokat érted, akik próbálják a rendelkezésre álló szűkös pénzmagból a lehetőségekhez mérten legmegfelelőbb eszközt beszerezni, akkor előző hozzászólásaidhoz engedd meg, hogy gratuláljak! A "Mifélénknek" nem apa veszi ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#17) Psytech válasza noisia (#16) üzenetére


Psytech
senior tag

Félreértetted a helyzetet, a cikk szerzője meg tariattila "ismerik" egymást, csak ugratás volt, semmi komoly. :)

(#18) noisia válasza Psytech (#17) üzenetére


noisia
aktív tag

Ehh ... így visszaolvasva tényleg!

Akkor viszont megkövetem magam és elnézést kérek!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#19) tariattila válasza noisia (#18) üzenetére


tariattila
veterán

ajánlom figyelmedbe a hangulatjelek használatát/értelmezését.... jódologámaz ;)

(#20) sdd2 válasza tariattila (#19) üzenetére


sdd2
veterán

Na nem mondod ;] :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21) tariattila válasza sdd2 (#20) üzenetére


tariattila
veterán

nem..... írom..... :U

;]

[ Szerkesztve ]

(#22) FET-MEN válasza noisia (#18) üzenetére


FET-MEN
veterán

így van. Fűhajjal jóban vagyunk :)


Köszi :R

Iphone 7

(#23) noisia válasza tariattila (#19) üzenetére


noisia
aktív tag

Én elnézést kérek, te pedig leosztassz??
No comment ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#24) FET-MEN válasza noisia (#23) üzenetére


FET-MEN
veterán

ismét félreérted. nem leoltott. csak a hangulatjelekre hivatkozott :)

Iphone 7

(#25) sdd2 válasza tariattila (#21) üzenetére


sdd2
veterán

Jólvan, gondoltam valamire de jobb ha nem írom le ;]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#26) tariattila válasza noisia (#23) üzenetére


tariattila
veterán

mi volt ebben leosztás?
pláne, hogy ki kezdte az okoskodást...

kezdve ott, hogy nem is ismerlek és hozzád se szóltam...
de beszélgethetünk felőlem :D

sdd2: csak írj már valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) FET-MEN válasza tariattila (#26) üzenetére


FET-MEN
veterán

átmentük Xtab userek OFF topicjába :DDD

Iphone 7

(#28) tariattila válasza FET-MEN (#27) üzenetére


tariattila
veterán

gyorsan kinőtted ezt a topikot... kell hozzá már az 'off' is :C

(#29) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Nagyon jó teszt, grat! És a tab is bejövős, bár nem hiszem, hogy vennék, a 80-as is egész jó. :DDD

(#30) sdd2 válasza tariattila (#26) üzenetére


sdd2
veterán

Azért ezt nem ide írnám ;]

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31) tariattila válasza sdd2 (#30) üzenetére


tariattila
veterán

küldheted fakszimilén is... :DDD

(#32) FET-MEN válasza elpatkorado (#29) üzenetére


FET-MEN
veterán

köszi :) . persze nagyobb tab-ot én sem cserélnék le. mondjuk ezt sem könnyű hordoznom.

Fűhaj jah kinőttem ;]

Iphone 7

(#33) SLYM


SLYM
veterán

ha a hátlapi kamerát is kispórolták volna, lenne egy különöseb ajánlott plecsnis tablet 32-ér. egyébként érdekes látni mennyit fejlődik ez a szegmens, legutóbb a nagy sztár itt a Ghoo Tab 7000 volt, de annak a kijelzője sokkal rosszabb ennél (nem is értem, hogyan kaphatott ez a készülék csak tetszett plecsnit, ha a ghoo tab ajánlottat kapott 3 hónapja)

(#34) anglergab


anglergab
addikt

Támogatja az n-es wifit is (max. 150 Mbps).

Az akkumulátor Li Pol, 3200 mAh-ás.

De, módosíthatod. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) FET-MEN válasza SLYM (#33) üzenetére


FET-MEN
veterán

én sem értem. mondjuk a hátlapi kamera szerintem is felesleges, de jóezígy. jó kis masina ennyiért is. a 100is-ért még most is dolgoznom kéne, viszont mostani kis diákfizum mind zsebre megy :D

köszi az infót, az akksiról ezt is tudtam csak nem voltam benne biztos. a Wifi-ről meg okés. de már nem szerkeszthetem :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#36) Joe.36


Joe.36
addikt

Szerintem jó cucc, jó áron, szép cikk :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#37) FET-MEN válasza Joe.36 (#36) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R

Iphone 7

(#38) sdd2 válasza tariattila (#31) üzenetére


sdd2
veterán

Inkább nem :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#39) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Jó cikk! :)

Az ajánlott simán rámehet szerintem is, nekem is nagyon bejött a masina. De azért nem csak alap internetezésre és játékra jó... sőt.

Az ára pedig a tudáshoz képest nagyon jó, annak ellenére, hogy tudom, nagyon sokaknak nem kevés pénz még ez sem, de a hazai garancia, valamint a támogatás olyan plusz szerintem, amit érdemes megfontolni azt a 7 ezer forintnyi többletet amely elválasztja a kisebb felbontású kijelzővel rendelkező modellektől a piacon ebben a szegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#40) FET-MEN válasza kameraman77 (#39) üzenetére


FET-MEN
veterán

Reggelt. Igazad is van. :) Köszi.

Iphone 7

(#41) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Tetszik vazze, tetszik. Ennyi pénzért hogy ne tetszene. :)
A cikk pedig jól sikerült, szépen összeszedted. Gratulálok.

(#42) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

"Ami minden tekintetet megfog, az a szálcsiszolt fémből készült hátlap, amely jó minőségű, ráadásul akkora, kb. mint a kijelző."

Ööö... izé. :U A többi tablet hátlapja az nem kábé akkora, mint a kijelző? :F Nem értem mit akarsz ezzel mondani. Ez most előny, vagy mi?

Mindenesetre gratula a cikkedhez és bocs a kötözködésért, de nekem ez - bár lehet hogy csak én vagyok képtelen értelmezni :B - bődületes marhaságnak tűnik.

(#43) vamzi


vamzi
őstag

Ez ennyire jó tab lenne, hogy már a 3. poszt jön róla durván 2 hét alatt? :F :F

(#45) tzsolesz válasza vamzi (#43) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez csak nekünk jó, a lehetséges felhasználó tábornak. Minél több az infó, és a készülékkel kapcsolatos szemlélet, vélemény, annál kevesebb az esélye annak, hogy rossz döntést hozunk.

(#46) sing1ep1ayer válasza vamzi (#43) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Úgy látom kissé negatív vagyok ma reggel, szegény cikkírónk egyik mondatába is belekötöttem az imént (de hát tényleg nem értem)... mindenesetre szerintem nem annyira jó ez a tablet. Alap dolgokra oké és az ára nagyon baráti, valószínűleg a tulajdonosok most még nagyon örülnek neki, mert kis pénzből ők is beszerezhettek egy tabletet végre. Nincs is ezzel semmi baj, nekem se futná igazán drágábbra. Úgy gondolom viszont, hogy ez tipikusan az a készülék, ami olyan, mint az atomos netbookok. Amikor bejöttek, akkor rengetegen vettek, mert így olcsón jutottak hozzá egy "laptophoz". Pár hónapig agyba-főbe dícsérték is, teljesen elégedettek voltak azzal, amit kaptak a pénzükért. Egész gyorsnak, egész jónak tűnt. Ma meg már mindenki fikázza őket és az általános vélemény róluk az, hogy sz*r.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem érné meg beruházni egy ilyenbe. Ha nincs több pénzed tabletre, vagy egyszerűen nem szeretnél 20-30k-nál többet költeni, akkor nehezen találsz jobbat és amint a cikkből is látszik, azért sokmindenre használható... de nagyon hamar elavult ócskaság lesz belőle (szerintem). Első tabnak azért simán megfontolandó.

(#47) tzsolesz válasza sing1ep1ayer (#46) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Egész gyorsnak, egész jónak tűnt. Ma meg már mindenki fikázza őket és az általános vélemény róluk az, hogy sz*r.

Ezt el lehet mondani az összes hardverről. na ok, hogy egy tegra3 tovább életképes hardver tud majd maradni, de azért annak ára is van.

(#48) sdd2 válasza tzsolesz (#47) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen csak ez a hardver most kezd elavultá válni lassacskán. Igaz, mindenre elég egy átlag usernek de a mostani S4, Tegra3-hoz képest elavult és szerintem ezzel mindenki tisztában van, ettől függetlenül ez egy elég jó tablet és netezésre, filmnézésre szerintem ideális ahogy azt én is leírtam a tesztemben csak hát nekem egy hibás példány került a tesztidőszakra amit bánok mert nálam sajnos ott vesztette el reményét. :(((

sing1ep1ayer

Azért egy netbook mert nem a legjobb hardver van benne... Én meg pont azt fogok venni mert sz*rok azok véleményére akik szerinte a netbook internetre, amire kvázi kitalálták nem megfelelő. Egy olcsó géptől nem lehet csodák várni, hogy elvigye a legújabb Call of Duty-t vagy hasonlókat. Mindent arra kell használni amire való. Ez a tablet internetre van, arra képes is. Na és ennyit a netbook fikázásról is. Nyugodtan fikázhatja bárki de kompaktságával maximum a tablet vetekszik viszont a billentyűzet nekem mindent megér. ;)
A fém betét akkora mint a kijelző, erre gondolt a cikkíró kolléga. A tabletek hátulja pedig ha kábé akkora lenne mint a kijelző nem lenne fogásuk, szóval ezzel most te írtál egy bődületes hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#49) tzsolesz válasza sdd2 (#48) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Te is írtál róla? Mindjárt elolvasom a te véleményedet is. ;)

(#50) sdd2 válasza tzsolesz (#49) üzenetére


sdd2
veterán

Igen írtam, olvasd ;) A baj az volt hogy mint utólag kiderült hibás példány volt és csak 2 napot volt nálam.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.