Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) air válasza ShinjiNo (#3350) üzenetére


air
nagyúr

wayteq.eu
nem

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3352) ShinjiNo válasza air (#3351) üzenetére


ShinjiNo
tag

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#3353) ShinjiNo válasza ShinjiNo (#3352) üzenetére


ShinjiNo
tag

Nos.. restore t akartam végrehajtani, hogy visszatérjek 4.2.2 re...
Hibát írt ki a program.
Azóta bekapcsolnám a készüléket, a Wayteq logó előjön, de nincs alatta töltés ikon. Se előre se hátra. Csak ki és bekapcsolni tudom, hosszan lenyomva a power gombot ugye :P

Ezek után a tool program nem látja (a windows igen...)

Hogy tudnám helyre hozni a dolgot?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#3354) kelzsoca válasza ShinjiNo (#3353) üzenetére


kelzsoca
félisten

katt

https://vertigostore.eu

(#3355) ShinjiNo válasza kelzsoca (#3354) üzenetére


ShinjiNo
tag

Ismét megmentett a link ed :)
Viszont sajnos a 4.2.2 re hibát ír ki és leáll a folyamat.
A Kitkat gond nélkül felment :R

(#3356) Deadzone41 válasza ShinjiNo (#3355) üzenetére


Deadzone41
őstag

tedd fel a kasty visture-t. nekem az gond nélkül felment kitkat után.

(#3357) ShinjiNo válasza Deadzone41 (#3356) üzenetére


ShinjiNo
tag

Köszönöm!

Azt hol tudom eltölteni ill. a telepítése a megszokott módon pörög? :R

(#3358) body007 válasza ShinjiNo (#3357) üzenetére


body007
addikt

Keress rá a visture szóra itt a fórumon... De megnézheted a xoro romot is (keress a xoro szóra :P )

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3359) ShinjiNo válasza body007 (#3358) üzenetére


ShinjiNo
tag

Köszönöm :)

(#3360) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Androidos tablet topikban ajánlották - többek között - ezt a készüléket.

Beleolvasgatva a fórumba, illetve az edigitalos véleményekbe, elég sok a panasz a wifire, folyamatosságra, stabilitásra, az összeszerelés minőségére.

Mi a helyzet akkor ezzel a tablettel? Mennyivel jobb választás lenne szerintetek egy Prestigio MultiPad 4 Quantum 9.7?

Itt vannak az általam támasztott követelmények, illetve hogy konkrétan mire lenne használva (azóta a 3G már nem követelmény).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3361) werdaa


werdaa
csendes tag

Sziasztok.
Pár napja vagyok tulajdonosa egy WayteW xTab-100qcr -nek.
Megosztanám pár tapasztalatomat veletek.

Legelső dolgom volt, hogy megnézzem mien android fut a tabon, ez 4.2.2-es volt, rákerestem és a hivatalos oldalon látom van 4.4-es frissítés. Gyorsba fel is tettem. Ez eddig szép és jó.
No de látom nem lehet a felbontást állítani mint 4.2.2-alatt :(
Ez még nem lett volna probléma, no de feltettem rá az egyik kedvenc játékomat a Farming simulator 2012-őt, sőt a 14-est is és mind a két játék alatt a hang szó szerint recsegett, menü alatt és játék közben is, hőőőőő
Megjegyzés: más játékot is telepítettem playről és azok alatt meg jók voltak a hangok
Ekkor gondoltam keresgélek ROM-okat :)
Itt láttam mindenki dicséri a Dragon romot, feltettem. Ez alatt a rom alatt a játékok remekül mentek és még most is ezt tesztelem, eddig bevált.

Aki szeretne Android 4.2.2 , 4.3-mat és 4.4-et ROOT-olni az az alábbi videót nézze meg és itt a program is megtalálható.
Én ezzel a módszerrel ROOT-oltam a Dragont.

[ Szerkesztve ]

(#3362) kpityu2 válasza St3ven (#3360) üzenetére


kpityu2
őstag

Semennyire szerintem, ugyanaz. Illetve az aksija picit gyengébb. Az itt említett problémák minden ROM kompatibilis gépen megvannak. Kissé gyengécske wifi és a GPU képességeihez képest egy hajszálnyival túl jó kijelző (vagyis az elvárásodnak épp megfelel, nem fps-re hanem minőségre van optimalizálva :) ) Az aksi nagyon jó.

Jelenleg véleményem szerint a legjobb ROM hozzá a Wayteq 4.2.2 (v2) ROM. A hardveres (összeszerelési) problémákat a szerviz orvosolni szokta, valamint itt, illetve a saját fórumukon is igyekeznek segíteni. Azt hiszem ezzel elmondható, hogy a készülék hazai támogatása jobb az átlagos kínai kütyüknél.

[ Szerkesztve ]

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#3363) St3ven válasza kpityu2 (#3362) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm a részletes választ. :)

A mostani szériát már alapból 4.2.2 v2-vel árulják? Vagy mókolni kell vele? Mert azt nem bánnám, ha meg lehetne úszni. Itt egyébként csak annyit ír, hogy 4.2, de ha jól tudom, eredetileg 4.1-gyel jött ki.

Az itt említett problémák minden ROM kompatibilis gépen megvannak.

Ezt nem teljesen értem. :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3364) kpityu2 válasza St3ven (#3363) üzenetére


kpityu2
őstag

Nem tudom hogy most a v2-vel árulják-e, mert csak nemrég jött ki. A táblagép Beállítások - A táblagépről menüpontnál ( legalsó a sorban) tudod megnézni a build-számot. Ha ott 4.2.2_v2 van, akkor v2-es.

Egyébként nem nagy mókolás, pár hetente visszatérő téma itt a fórumon. Itt is, és a Wayteq oldalán, fórumán is részletesen leírják a frissítést. Egyedül a Win7 túlbuzgó online driver frissítőjével kell kicsit megküzdeni, de ha már fent van a frissítőprogi drivere, akkor csak pár kattintás. Ezzel amúgy is célszerű tisztában lenni, mert amikor a Wayteq kiad egy frissítést, akkor ezen a módon kell mindig telepíteni.

"Az itt említett problémák minden ROM kompatibilis gépen megvannak" Ezen a fentebb sorolt masinákat értem, amelyek ugyanilyen felépítésűek. Ha megnézed ezek fórumát, akkor ugyanazokat a problémákat sorolják fel, mint amelyek itt megjelennek.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#3365) zsudvari válasza kpityu2 (#3362) üzenetére


zsudvari
tag

Szia !
Szerintem nem a v2 a legjobb sajnos, hanem a Kasty Visture.
Kinek a papp kinek a pappné :DD

(#3366) FET-MEN válasza zsudvari (#3365) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én a V2-re esküszöm :)

Iphone 7

(#3367) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Erősen fontolgatom eme nagyszerű tablet megvételét. :K Pár kérdésem lenne a tulajokhoz, akik már régebb óta használják:
1. A 4.2.2 V2es, elméletileg stabil rendszeren nincsenek fagyások vagy újraindulás, stb.? kitkaton mint olvasom ez még javításra szorul.
2. Kisebb felbontáson. (1600*1200) milyen jól futnak a játékok? például Dead Trigger 2?
Nem vagyok egy nagy játékos, de néha elszórakozom velük.
3. Mennyire "lassul" be a rendszer ha átváltok a nagyobb felbontásra? Filmnézésre és böngészésre gondolok elsősorban.
4. USB hub-ot rákötve használta már valaki egérrel és billentyűzettel a gépet? Mennyire jól használható úgy?
5. Lehet tudni hogy lesz-e javítása a 4.4.2-es firmwarenek?

Köszönöm a válaszokat. :)

(#3368) kpityu2 válasza zsudvari (#3365) üzenetére


kpityu2
őstag

Lehet, hogy mások a szempontjaink. :) Nekem a stabilitás fontosabb mint a sebesség, és a Visture esetében a stabilitással nálam voltak gondok. A kijelző okozta valamivel lassúbb reagálást én adottságnak tekintem, mivel adott SOC-LCD párosításban kínálják a masinát. Ki kell próbálni vásárlás előtt, akit zavar, az vagy erősebb SOC-al, vagy gyengébb kijelzővel szerelt gépet vegyen. Bár én nem érzem olyan nagyon lassúnak a reakcióidőt, igaz nem is vagyok egy nagy tablet teszter.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#3369) Kobe válasza FET-MEN (#3366) üzenetére


Kobe
veterán

hát én a V2-t től egészen konkrétan volt hogy majdnem falhozvágtam a gépet....nem is egyszer....a 3 percenkénti 40-50 mperces beakadások, a folyamat alkalmazás leállt ablakok,a szimpla 1 db email értesítéstől csutkára fagyó tablet, és a véletlenszerű újraindulás, minden csak nem felhasználóbarát :)

(#3370) #35723520 válasza BOBAKILL (#3367) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szerintem vegyél mást...

(#3371) BOBAKILL válasza #35723520 (#3370) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Miért? és például mit?

(#3372) FET-MEN válasza BOBAKILL (#3371) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ebben az árban nincs jobb szerintem. Legalábbis ezekkel a paraméterekkel. Én elégedett vagyok a géppel ennyiért. Nagyon jó a V2-vel is és Visture-val is. Kitkat kicsit csiszolgatni való de van mit kihozni belőle.

Iphone 7

(#3373) Deadzone41


Deadzone41
őstag

Van egy kis gondom, vettem ebayről egy hdmi kábelt, 16:9 es monitorra kötném, de a tablet 4:3-as képét széthúzza rajt. Lehet ezt valahogy orvosolni, vagy ez csak így működik? A másikngond, hoogy 1080p- be szétesik a kép. A kábel lehet szar? Vagy valaki tapasztalt már ilyet?

(#3374) BOBAKILL válasza FET-MEN (#3372) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszönöm a választ. A 79gci és e között vacillálok, arra van ugyan kitkat ami jól működik viszont kisebb a kijelző és gyengébb az akksija jóval. Illetve talonban van még egy prestigio is. A hdmi kimenet is mindenképp kell.
Videoteszteken meggyőzőnek tűnik, de azért a mindennapos használat tapasztalata többet ér.

(#3375) FET-MEN válasza BOBAKILL (#3374) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem volt 79-es azt ki merem jelenteni,hogy gyors. Ott a sima HD felbontás miatt nagyon fürge a szoftver. A 8" is pont kellemes. Itt viszont igen,az akksi bika, nagyobb retina kijelző stb. Ezt neked kell eldöntened.

Iphone 7

(#3376) tekevics


tekevics
tag

kitkat telepítésnél van egy kis gondom
"xtab-100qcr driver" nem akar települni

találkoztatok ilyennel - SÜRGÖSbe?

[ Szerkesztve ]

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#3377) kelzsoca válasza tekevics (#3376) üzenetére


kelzsoca
félisten

kit-katt :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3378) koncsik válasza BOBAKILL (#3374) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is FET-MEN-nel értek egyet, nagyon jól használható v2-vel, 1600x1200-on van (úgy maradt miután kipróbáltam, nem szándékosan - így is nagyon szép a képe). Aksi bika.
Gyors böngészés (naked browser), játékok szépen mennek (MC4), én nem tapasztalok zavaró akadozást. Én mindig kikapcsolom a wifit, ha nem használom, nagyon gyorsan kapcsolódik, nálam wifi jelet ott vesztett el, ahol már az iPad3 is erősen gyengélkedik.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3379) tekevics válasza kelzsoca (#3331) üzenetére


tekevics
tag

Egyelőre dánkesőn :R
Zajlik a próba :DD

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#3380) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok

Valaki próbálta már valamilyen virtal PC-n telepíteni a romot?
Ha igen akkor melyiket használta?
Nekem Oracle VM VirtualBox van fenn és azon nem tudom feltelepíteni a Tab drivert. Fura mert tőbb más külső drivert meg fel tudtam tenni. Próbáltam azt is ami a WIN8.1-hez van, de azzal sem jártam sikerrel.
Nem nagyon akarok 2 oprendszert a gépen.

(#3381) air válasza bazsee83 (#3380) üzenetére


air
nagyúr

Igaz én nem ezzel a tabbal, hanem a telefonommal szereztem tapasztalatot, aminek szintén nincs 8.1 alá flashmode drivere. VirtualBoxszal nekem sem ment, de vmware Playerrel igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3382) tekevics válasza tekevics (#3379) üzenetére


tekevics
tag

Éljeeeen, kaffa, köszi :R :R :R

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#3383) BOBAKILL válasza koncsik (#3378) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Koszonom a valaszt, sokat segitettel a dontesben. Hozzaertok velemenye sokat szamit. A befuto ez a tablet lesz nalam.

(#3384) koncsik válasza BOBAKILL (#3383) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hozzáértőnek nem merném magam nevezni, csak a tapasztalatomat osztottam meg. Én szerencsésen vettem, gyönyörű állapotban, tokkal, még 8 hónap garival 45 k.-ért.
Siettem, nem is néztem nagyon utána. Egy Concorde 9.7 IPS utódja, ott a JellyBean-t vártuk megváltáskánt, hivatalosan soha nem érkezett meg google aláírás hiányában - azt is szerettem, de nem lehet összehasonlítani (az szegény kómába esett, videovezérlő tönkrement).
A v2 előtt nálam is volt pukkanásos kikapcsolás, de már létezett a v2 mikor megvettem, csak nem volt frissítve. Gyorsan felkerült, gyorsan megnyugodtam. Nem is tervezem a KItKat-et felrakni, csak ha a tapasztalatok a v2-höz hasonló megbízhatóságot jelzik már, esetleg.
Mindez az én tapasztalatom, lehet hogy szerencsém is volt a hardware résszel, van aki nagyon panaszkodik, lásd korábban.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3385) St3ven válasza kpityu2 (#3364) üzenetére


St3ven
addikt

Értem, köszönöm. Akkor lényegében a Prestigio sem lenne jobb folyamatosság szempontjából.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#3386) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ajánlanám figyelmetekbe a wayteqforum.hu olvasását.
Szóval a jó hír ezért érdemes WayteQ-et venni :)

Iphone 7

(#3387) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

:Y Igen példás a szoftveres támogatása. A "nagy" gyártók is példát vehetnének a Wayteq-ről.
Ezek után már bátran meg merem venni a tabletet.
Köszönöm a hasznos információkat! :R

(#3388) FET-MEN válasza BOBAKILL (#3387) üzenetére


FET-MEN
veterán

Erről van szó. Egy nagy gyártónak ha 5000 ember ír akkor is kifogásokkal lekezeli és kész vedd meg az újabbat.

Iphone 7

(#3389) Kobe válasza FET-MEN (#3386) üzenetére


Kobe
veterán

lehet én vagyok már zsigerből rossz indulatú, de ha a 4.2 V2-ből indulunk ki, én nem várnék csodákat, az is csak pünkösdi királyság volt a userek többségénél. Ha meg tisztában voltak vele, hogy elkapkodott portolás volt a 4.4, miért adták ki ennyire korán ? ha már a 4.2 V2 re fél évet kellett várni, nem hiszem hogy az az 1-2 hét rázta volna meg a népet a 4.4 re várás közbe....

(#3390) kpityu2 válasza Kobe (#3389) üzenetére


kpityu2
őstag

Nekem rémlik, mintha lett volna egy kis nyafogás, hogy mikó lesz má kitkat? Annyit mondjuk meg lehetett volna tenni, hogy ha nem volt komoly tesztelés előtte, hogy valami jelzővel (pre, béta, stb.) hozzák ki.
Bár a hosszadalmas tesztelés egyrészt mostanában nem divat, másrészt a türelmetlen felhasználók nyüzsögnek a fórumokon, hogy tesztelhessék a próbaverziókat. A gyártó pedig a visszajelzések alapján majd javítja a dolgokat. Ezért is várom meg az első frissítést.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#3391) zsudvari válasza kpityu2 (#3368) üzenetére


zsudvari
tag

Szia !
Nálam a V2 pont nem volt stabil 2 hét után :( A Visture-val semmi gond és nálam brutál mennyiségű app van fönt (136, zöme játék a gyermeknek) így jóljön a 2 G helyett 4 G app tárhely és az usb ethernet használhatósága is nyom a latban :)

Üdv !

(#3392) zsudvari válasza FET-MEN (#3388) üzenetére


zsudvari
tag

Szia !
Ez igaz, de Én sem tudok egyenlőre újabb Wayteq zászlóshajót venni :DD

(#3393) FET-MEN válasza Kobe (#3389) üzenetére


FET-MEN
veterán

Büntetésképpen adnék neked most egy sámsongot táccswizzel, ott nem lenne gondod a frissítések miatt ;]

Iphone 7

(#3394) Kobe válasza FET-MEN (#3393) üzenetére


Kobe
veterán

figy, ha stabil, és jól használható a felület, untig lexarnám mi van benn settingsben a szoftver verziónál.... ;] inkább egy megbízható opel astra, mint egy problémás Audi R8 ;]

(#3395) BOBAKILL válasza Kobe (#3389) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Valószínűleg a Kitkat tesztelését a felhasználókra bízták a mérnökök helyett. :D
Így megspóroltak pár hét tesztmunkát maguknak. Ez is egy megoldás. De legalább kiadták rá, ez is valami, még ha 1-2 helyen bugos is. A Sony is így adta ki a 4.3-at telóra azzal a különbséggel hogy ők már nem javították...

Ha már itt tartunk miért vagy rossz véleménnyel a 4.2-es rendszerről illetve erről a tabletről?

(#3396) zsudvari válasza BOBAKILL (#3395) üzenetére


zsudvari
tag

Szia !
Melyik telora adta ki a Sony a 4.3 -at ? Az Xperia SP -n még mindig 4.1.2 van és 2013 decemberre igérték a 4.3 frissítést azóta semmi :O

(#3397) BOBAKILL válasza zsudvari (#3396) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos nem tudom,ezt egy fórumban olvastam de már fogalmam sincs melyikben. Annyit tudok hogy most jön majd ki.

(#3398) darkmann válasza zsudvari (#3396) üzenetére


darkmann
őstag

SP-re van 4.3 függetlenre, Telenorra, Vodára is. Az hogy a trémobil nem tudta még kiadni, az sztem nem Sony hibája.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3399) darkmann válasza Kobe (#3394) üzenetére


darkmann
őstag

Hmmm. Ace2-re Samu több mint fél évet csúszott a kiadással. Ráadásul a teló GB-del jött ki,így hiába volt 2 magos, ha a rendszer nem tudta használni...S3-ra kiadtak egy olyan 4.3-at, amit kénytelenek voltak visszavonni 2 hét után, annyira bugos volt. Szóval Samu sem tökéletes.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3400) darkmann válasza darkmann (#3398) üzenetére


darkmann
őstag

Ez off akart lenni, bocs!

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.