Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Vistaboy válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az szép, nekem a Q6600-nak 105W TDP-je van, a régi E6600-nak 65W volt. Mondjuk én nem tuningolok, így nem hinném hogy baj lenne a gyári hűtővel. Mindenesetre az most jó, hogy éppen a legmelegebb időszakban sikerült megvenni. Ha túléli a nyarat, a télen nem lesz vele gond. :U

A Crysis-t csak addig játszottam, amíg egyszer végigvittem. Plusz egy pár pályát kipróbáltam a 8800GT megvételekor DX10-ben, de ennyi. Most már abszolút nem érdekel.

Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy nekem jó lesz. Ha kihasználják a játékok, akkor meg még jobb. A Vista mindenesetre sokkal rugalmasabban működik az új procival, hamarabb áll fel a rendszer és kevesebbet is kell várnom kilépéskor. Kipróbáltam minél több programot futtatni egy időben, és pillanatok alatt lehetett váltani közöttük, így hát valami előnye csak van a négy magnak. A játékok pedig - ahogy egyre jobban elterjednek a négymagos procik -, előbb-utóbb ki fogják használni. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.