Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó lett volna egy link legalább, egy vírusirtó- tesztre, amiben élesben bizonyítanak... Ettől függetlenül bemutatónak jó, és hát tényleg nagy előnye, hogy hazai.

A vírusokat meg a nagyobb cégek cuccai sem mindig fogják meg (Symantec Endpoint Protection, hogy mást ne mondjak :D )

Az lenne az érdekes, hogy egy régebbi gépet mennyire fog vissza, azokkal mindig gondban vagyok.

Mutogatni való hater díszpinty

(#2) Tim82


Tim82
nagyúr

14 éve az akkori VirusBuster verzió vágta majdnem taccsra a 486-osomat. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Hát, igazából szerintem valami igencsak erős extra vagy kiemelkedő teljesítmény kell ahhoz, hogy manapság home security kategóriában fizetős vírusirtót tudjon értékesíteni.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) pechman8


pechman8
aktív tag

A cikk bátor kezdés. Én személy szerint jobban örültem volna egy a működésére és főképp a gép terhelésére vonatkozó bemutatást.

Ma kiváló otthonra ingyenesen használható vírus védelem építhető ki. Ilyen pl az Avira, vagy Comodo IS, stb. Igaz az ingyenes verziókból mindig hiányzik valami lényeges modul. Pl az Avira ingyenese nem néz emaileket és egy nap csak egyszer frissül lassabb szerverekről. De az is tény , hogy általában nem a nemzet védelemnél vagy a Nasa-nál dolgozunk.

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#5) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Minden elismerésem! :R
Nagyon jól összeszedett írás, grat hozzá. :K :C

Egyre jobban látszik, hogy a VirusBuster sokat fejlődött az elmúlt évek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6) ittakary


ittakary
nagyúr

Nem rossz, de a következő oldalra mutató hivatkozás szövege lehetne hosszabb mint egy darab szerencsétlen szám, mert így elég nehéz eltalálni :) Lehetne pl "Következő oldal"

Respekt :R

(#7) ep75w válasza hcl (#1) üzenetére


ep75w
csendes tag

tényleg, van valahol olyan cikk ami ilyennel foglalkozik? lenne itt egy P3, hát nem tudom mit tegyek rá... régebbi nod?

a cikk az teljesen rendben van, köszönjük :)

(#8) McKane válasza hcl (#1) üzenetére


McKane
senior tag

" Jó lett volna egy link legalább, egy vírusirtó- tesztre, amiben élesben bizonyítanak... "
pótolva,köszi szépen :R
pechman8 : igazd van,ezt nem írtam,legalább lesz egy indok,amiért ki kell próbálni a programot :D

ittakary : köszi,javítva . :R

(#9) Raucher válasza McKane (#8) üzenetére


Raucher
tag

Sarkosan fogalmazva:
Miért próbálnám ki ezt, a pénzért megvásárolható szoftvert - ami a gyenge hatékonyságú,
amikor több freeware program van, ami jelentősen múlja felül a képességeit.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#10) 78zolika


78zolika
senior tag

Szia !
Nem rossz írás :C ! A lényeget leírtad , :Y Gratula :C

(#11) L7wy


L7wy
őstag

Van egy néhány helyesírási hiba, de azt leszámítva szép, részletes, összetett leírás. :C :C :C

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#12) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem rossz írás. Tetszett ahogy bemutattad a programot.
Az új színvilág jó, de remélhetőleg az új design is jó lesz hozzá.

Az igazság az, hogy nem lenne rossz program, de nagyon lemaradtak a "nagyokhoz" képes. Sok cég licenceli amotorjukat, tehát nem rossz, viszont nagyon le vannak maradva az adatbázis és a proaktív technikák terén.
Reméljük észbekapnak és elindul egy új folyamat náluk, amikkel az élvonalba kerül a program.

(#13) Namelesske


Namelesske
addikt

Jó tekintsünk el attól a ténytől hogy ez egy magyar termék. Nem tudom ki az aki ezt megvásárolja, mikor ingyenes alternatívái is röhögve köröket vernek rá.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#14) Namelesske válasza ep75w (#7) üzenetére


Namelesske
addikt

Avira Personal asszem az még régi gépekre van optimalizálva és nagyon jól véd.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#15) Psychonaut


Psychonaut
addikt

A cikk jo, a programrol mar nem mondanam el ugyanezt. Ingyenes megoldasoktol van fenyevekkel elmaradva (vedelem es dizajn teren is), ilyenert meg akkor sem fizetek, ha magyar.

[ Szerkesztve ]

(#16) hcl válasza Psychonaut (#15) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na mintha a design olyan nagyon számítana egy antivirus programnál :D
Felőlem lehet akármilyen ronda, ha gyors, és mindent megfog, akkor az a jó :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) Szellem. válasza hcl (#16) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azért nem elhanyaglható a design! Persze, az ember nem az antivírusát nézegeti, de ha a kezelőfelület nem átlátható, csúnya, akkor nem éppen tetszik az embernek. Ma már nem csak a belcsíny a fontos.

(#18) dave666


dave666
aktív tag

Köszi az írást :R
10 éve használtam, mikor egy programozó barátom ott dolgozott és küldött hozzá minden hónapban aktiváló kódot :)
Akkor naprakész és megbízható volt :R

Dave666

(#19) McKane


McKane
senior tag

Psychonaut : megsúgom,nem is mindig kell érte fizetni. Például az invitel ajándékba adja az internet-előfizetés mellé. De lehet,hogy más szolgáltató is csinál ilyent.

dave666 : mint biztosan Te is olvastad/hallottad, manapság nem teljesen 100%-os a program hatékonysága. De biztosan dolgoznak keményen rajta.

aki pedig a kezelőfelületet vitatja,annak azt tanácsolom,várja meg a következő verziót a programból, elméletileg, abban már benne lesz az új felület.
De maga a motor nagyszerű,ahogy már írták előbb. Arra lehetne építeni,de sajnos nem az a világcég,korlátozott anyagiakkal rendelkezik. Én azért büszke vagyok rájuk,hogy legalább jelen vagyunk kis hazánkkal ezen a piacon. Arra meg még büszkébb, hogy ahogy a weboldalukon van, 100% magyar.

(#20) Psychonaut válasza McKane (#19) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat nalunk kizarolag T-Online van, az biztos nem ad. De oke, nem mindig kell erte fizetni. Akkor - nagy joindulattal - vegyuk ingyenesnek. De meg igy is csak a kozepmezonyben van, nem az elen. Akkor meg mirol beszelunk?

(#21) ep75w válasza Namelesske (#14) üzenetére


ep75w
csendes tag

ok köszönöm :)

(#22) #41133696


#41133696
törölt tag

Gratu a cikkhez :R

Ami a programot illeti, vajon miért nem adják a magazinokhoz ? Sokat dobna az elterjedtségén és az adatbázisára is jótékony hatással lenne. Szóval a VB-nek kellene szerintem nyitnia :K

(#23) Findzs


Findzs
addikt

adhatnának ki belőle ingyenes home változatot mint a többiek mert egyébként nehéz dolga lesz/van ilyen ingyenes alternatívák ellen mint pl. a microsoft security essentials, avira, avg, avast,

a bemutató jól összeszedett lett, köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#24) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

CMS-rol irhattal volna egy kicsit, kb az air buszkek lehetnekmostanban csak haladnaka vele
azert 12duhos majommal iosszezarnam aki megint ugy kirakta 7144et hogy B! szoni elotte,m eg is lett az eredmeney:- ( /az hogy a hirlavelben benn evolt az los.r:- (((/
amugy ez a kedvencem: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25) Ygg válasza hcl (#1) üzenetére


Ygg
senior tag

SEP-et ne is emlegesd, dührohamot kapok, ha csak rágondolok...

Grat a cikkhez :R

[ Szerkesztve ]

(#26) hcl válasza Szellem. (#17) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem tudok egyetérteni, az antivírus tipikusan olyan dolog, amit csak akkor látsz, ha éppen valami gáz van, akkor meg úgysem az érdekel, hogyan csillog-villog. Az átláthatóság, meg a dizájn meg pont ütni szokta egymást.

@Ygg : Hasonlóképp, és mindennap szívom a munkahelyemen!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27) McKane


McKane
senior tag

#22 GoodSpeed : tudomásom szerint már dolgoznak az effajta promóciókon.
#24 neduddki : a CMS termékükről azért nem írtam mert az vállalatoknak szánt termék.
( itt jegyezném meg, a vállalati szekcióban van a Linux alá szánt termékük,számomra érthetetlenül. Hiszen Linuxot a háztartásokban is használnak.. :K )

(#28) Duree


Duree
veterán

Nagyon jó a bemutató,gratulálok hozzá.Ami a szoftvert illeti nekem nemigazán tetszik,ráadásul jó néhány vírust nem ismert föl,úgyhogy nem használom.Azt meg,hogy a kezelöi felülete hogy néz ki az meg harmadlagos szempont.Egy víruskiller ne nézzen jól ki,hanem tegye a dolgát maximálisan

duree54

(#29) McKane


McKane
senior tag

ha lenne rá igény csinálok egy VB ISS bemutatót is..
VB Internet Security Suite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.