Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Menthirist válasza abéla (#25) üzenetére


Menthirist
veterán

alaplap-proci csere már megvolt, így a gép teljesíti az oculus rift ajánlott gépigényt, de azért még lesz egy vga csere, ha rendbekapják addig a fury-t, nem igazán akarnék 980 Ti-t venni. De gyakorlatilag vr-ra építem a gépem, és az elmúlt kb 6-8 hónapban lett már pár tízezres beletöltve :) És még mennyi lesz... :)

kontaktlencsét nem akarok használni, idegenkedem tőle, de van egy google cardboardom, és azzal szemüveg nélkül sem volt gondom :) Szóval nekem csak azért nem lesz instant buy, mert nem tudom mennyibe fog kerülni a htc vive, mennyibe ez, és melyik lesz a nüansznyival jobb :D :D A vive elvileg drágább lesz.

#28: hát jah... de hát kinek mi a hobbija, munkatársak az autójukra költenek 5x ennyit, meg ilyen-olyan cuccokat vásárolgatnak 2-300 ezerért, ehhez képest az hogy most költöttem 150k-t a proci-alaplap kombóra, és még 250 körül fogok vga-ra, plusz a rift sem lesz 150k alatt (ha csak a kb 3-400 dolláros általam saccolt árat nézzük). De ez van :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.