Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dhstyle


dhstyle
tag

Nem bántásból de miért ilyen 1-2 nap csúszással jelenneg meg itt a hírek?

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#2) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Konzolportnál ez már kiemelendő. Sok helyen ezek csak későbbi buhera vagy patch segítségével elérhetőek.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3) rodrigez


rodrigez
senior tag

Unlocked framrate, 4 wheels, wow steering wheel and last but not least brake pedal. :D

(#4) csabsz13


csabsz13
aktív tag

AngryJoe betette a 2015. év 10 legnagyobb csalódásai közé :(

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#5) wjbhbdux válasza csabsz13 (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

akkor nem veszem meg mert egy másik földrészen élő webkamera előtt színészkedő férfinak nem tetszett :K

/s

(#6) Aron1988 válasza csabsz13 (#4) üzenetére


Aron1988
tag

Amilyen csúnya szegény, annyira igaza volt jelen esetben.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#7) oriic válasza dhstyle (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mihez képest egy két nap csúszás? Tegnapi QB hírt pl. az országban elsőként itt jelent meg. Plusz ellentétben a többi oldallal nem ömlesztve össze-vissza jönnek a hírek, hanem van azért egy kis rendezettség. Az NFS hír tegnap este háromnegyed 6kor jelent meg GAF-on, éjjel megírtam már, és időzítve lett ma délelőttre. Akik ezt az oldalt nézik azokat ez nem zavarja (kattintások alapján látom), a többiek meg úgyis látták már külföldi oldalakon a friss híreket, max elolvassák pár órával később itt is.

Live-Die-Respawn

(#8) RolEnD_


RolEnD_
tag

Az "Unlocked Framerate" fícsör? :Y Hova fejlődik a világ... :N

(#9) csabsz13 válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


csabsz13
aktív tag

voltak érvei és elmondta, hogy miért nem jó (full time online kell lenni, buta AI, kormányt nem támogat, csak automata váltó). és ez egy autós játék. aha.
nem azt mondta, hogy "nem tetszett és kész".
és ezt csak én teszem hozzá: EA.
de nem írtam semmi olyat, hogy ne vedd meg. nagyfiú/nagylány vagy már biztosan. :K

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#10) atike


atike
nagyúr

Az a hír, hogy végre PC-re is megjelenik... Hová jutottunk... :U

(#11) exec79


exec79
tag

amiket leirtak "extra" kent 5-7 évvel ezelőtt természetes volt...

(#12) RaZroX


RaZroX
addikt

Emlékszem az első trailernél itt könyörgött mindenki hogy ne legyen 30-as framerate lock, csak 60-as... kijön a hír, hogy unlock lesz erre mindenki leszólja.. értem én, hogy ez alap elvárás de akkor is csak pozitívum.. :D

This is the way

(#13) McW1


McW1
tag

Egy rakás .... lesz ez, de az Underground1 főcím zene tényleg hangulatossá teszi a videjót. A régi szép idők... :DD

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#14) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Adok neki fel evet, es a Vaultban fog landolni. Annyira, de annyira feledheto... meg a 8 oras trialt se fejeztem be mire meguntam.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) davidsone válasza tDr1v3r (#14) üzenetére


davidsone
addikt

jól hangzik... :DDD lehet elő kéne rendelni a következővel együtt ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) guftabi96


guftabi96
addikt

Azért az elég gyász, hogy ilyeneket kell kiemelni a videóban, hogy nincs fps lock, van manuális váltó stb...
a Get Low-tól meg nem az az érzésem támadt, hogy játszani akarok ezzel a játékkal, hanem hogy régen milyen jókat játszottunk az Undergroundokkal.

#KeepFightingMichael

(#17) Dealer95 válasza csabsz13 (#9) üzenetére


Dealer95
őstag

Kormányt nem támogat? Csak automata váltó?
Nézd meg a cikkben lévő videót.
Úgy 0:36-tól 0:39-ig.
Ott vannak a kormányok :) meg Gear Up/Down is ott virít.

(#18) oriic válasza Dealer95 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most a PC-s kiadásban lesznek igen, de a konzolos verziókban nincs ilyen.

Live-Die-Respawn

(#19) pohár válasza RolEnD_ (#8) üzenetére


pohár
félisten

a Frostbite ezen verziója (versenyzős, hogy csúnyán mondjam) nem igazán tudott 30FPS-nél többet, azért volt lockolva a Rivals is még

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20) oriic válasza pohár (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint bugzott is eléggé amikor valaki rápróbált egy unlockerrel.

Live-Die-Respawn

(#21) pohár válasza oriic (#20) üzenetére


pohár
félisten

igen, mert akkor maga a játék is felgyorsult a duplájára, komoly volt :D

ezt a korlátozós még Abu írta le egyszer valamelyik topikban, de úgy látszik, hogy akkor vagy ennyi időbe telt a motort ennyire átdolgozni PC-re (Rivals óta), vagy ez már az újabb FB motor, aminél csak kicsit kellett bütykölni, hogy jó legyen

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22) cyberkind


cyberkind
félisten

Király akarom mondani szép ez a játék, csak egy időben kellett volna kiadniuk a konzolos verziókkal, mert így hogy tudja az ember mit vesz már nem igazán éri meg az árát, hiába hosszú és eszméletlen jól néz ki, de ez kevés, majd akciózva jöhet, max nem bírom ki mint a SW-nál és berendelem egyből. :DDD

Egyébként már tegnap du kiment a trailer hogy 15-én jön. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#23) oriic válasza pohár (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez elvileg már nem ugyanaz a motor. Vagyis de, csak már fejlesztettek rajta.

Live-Die-Respawn

(#24) Abu85 válasza pohár (#21) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen. Direkt azért tolták el, mert a PC-sek azt mondták, hogy nem jó a fix 30 fps. Mivel ezt nem lehet csak úgy kivenni, így át kellett dolgozni a motor szinkronizációját, így mostantól a szimuláció sebesség független a jelenetszámítás sebességétől. Ha valakinek ez sem jó, akkor lesz benne opcionálisan aktiválható lock.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) pohár válasza oriic (#23) üzenetére


pohár
félisten

annyit tudok csak, hogy az is FB volt, ez is az (de ez már nyilvánvalóan fejlettebb), itt meg tudták oldani az fps unlockot (bár kicsit később, mint azt tervezték, de hát na)

Abu85... na, csakhogy idetaláltál, én már meg nem tudtam volna találni ezt a hsz-t :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem tetszik, hozzá a Underground témát, ami nekem bejött, a zene rátesz még a dologra :) és godnolom ez volt a cél.

Részemről jöhet, legalább lesz pár kellemes óra.

Amúgy egy Porsche-t is újragondolhatnának :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) tDr1v3r válasza davidsone (#15) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Origin Access mellé biztos lesz 8 órás trial, szerintem azalatt a főszálat is kipörgetheted. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28) oriic válasza tDr1v3r (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10 órás trial lesz, de írtam is. :D

Live-Die-Respawn

(#29) Crytek


Crytek
veterán

Mekkora epic facepalm már , hogy 2016-ban PC-n már extraként ünneplik a 4K + unlocked frame-et .

Ennél még vajon lehet lejjebb? :W :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#30) tDr1v3r válasza oriic (#28) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor talán is is acsizhatja. ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy mégis csak megér egy misét... :)

Sic Parvis Magna

(#32) oriic válasza tDr1v3r (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eeeelvileg az is megoldható, volt aki a boxos verziót kiacsizta trial alatt. :D

Live-Die-Respawn

(#33) #20655360


#20655360
törölt tag

Azért a pc gamer közösség se a régi, különben meg se jelenhetnének ilyen videók...

(#34) Raysen623 válasza Crytek (#29) üzenetére


Raysen623
addikt

Az unlocked frame tényleg nevetséges, de a 4K nem mindennapi dolog és nagyon kevés embörnek van :D PC-n is inkább az FHD az elterjedt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#35) Crytek válasza Raysen623 (#34) üzenetére


Crytek
veterán

De nem az hogy kinek van hanem PC érted PC azt tesztel bele úgy variálod ahogy akarod. Már a kanyarba vannak a 8k cuccok. De ezek nonplusszultraként állítják be és reklámozzák. :W

Kb mint egy új autót 4 kerékkel promozni :C

Next PC Upgrade: 2022

(#36) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Kézi váltó? Na, így visszakerült a listára. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#37) oriic válasza Petyyyyy (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De érted, 21. században már ez is feature. :D

Live-Die-Respawn

(#38) tixem


tixem
addikt

A The Crew mellett nekem ez a játék egy olcsó bazári gagyinak hat :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#39) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát most olvastam a cikket . olvasás alatt dj snake - get low szólt :) . a videó az tetszene de ezek a fene nagy extrák röhejessé teszik számomra az egészet.

(#40) Crytek válasza tixem (#38) üzenetére


Crytek
veterán

De ez legalább kinéz valahogy :C

Next PC Upgrade: 2022

(#41) 30z.Samu válasza oriic (#37) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát látod... pislogtam én is, amikor megláttam, hogy ezzel reklámozzák. Meg a 4k felbontás...oké, odakint biztos többen tudnak majd úgy játszani, de szerintem az átlag örül, ha HD-ban megy a játék.

Sic Parvis Magna

(#42) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nagyon megnyerő a videó, nálam felkerült a listára.

(#43) #20655360 válasza Crytek (#40) üzenetére


#20655360
törölt tag

Hát az biztos. Gyönyörű a játék. Főleg a fények dobnak nagyon sokat rajta.

(#44) csabsz13 válasza Dealer95 (#17) üzenetére


csabsz13
aktív tag

Igen látom a PC változatban már van. Gratulálok nekik. Én amúgy az ANGRY review-ban elhangzottakat írtam le...
Majd megnézem mit sikerült az állítólagos full hülye AI-on állítani.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#45) Gyula84 válasza RolEnD_ (#8) üzenetére


Gyula84
veterán

vicc :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46) tixem válasza Crytek (#40) üzenetére


tixem
addikt

A Crew is bőven jól néz ki. Az NFS-nek meg ez az egyetlen aduásza. A grafika. Édeskevés ha a játék egy középszerű ötlettelen rókabőr, kínosan bugyuta történettel és szereplőkkel.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#47) snecy20


snecy20
veterán

A 2005-ös Most Wanted óta nem NFS-eztem egy igazán jót, talán majd most.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#48) cyberkind válasza snecy20 (#47) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne hidd. :N ;)

Paranormal Cocktivity

(#49) snecy20 válasza cyberkind (#48) üzenetére


snecy20
veterán

Az már fél siker hogy nem 30FPS-sel kell szopni. :)
A mélypontot már elérte az NFS az előző 3-4 résszel, innen csak felfelé vezethet az út.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#50) Raysen623 válasza snecy20 (#49) üzenetére


Raysen623
addikt

Sajnos mindig van lejjebb :O De majd meglátjuk...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.