Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ucli


ucli
senior tag

Már megint ;]

(#2) jagelo


jagelo
aktív tag

Elég fárasztó már komolyan Z2 akarok végre :W

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nehéz szülés lesz ez a Tizen mobil, ha tényleg lesz júniusban. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) AS


AS
félisten

Már nagyon rég várom a Tizen mobilt. Ha már Gear 2 és Fit ben az van ideje hogy telefonban is legyen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) daniel909


daniel909
addikt

kíváncsi leszek! elég unalmas már az Android, iOS, WP kombó, jöhetne valami ütős. ami mondjuk mind a 2 népszerű platform jó tulajdonságait tartalmazza.

azaz egy nem laggolós nyílt OS, ami ui-ban is friss, valamint gesztusvezérlésre van kihegyezve. (kb ilyet várnék) persze ettől nehezen indulna be a buli. és a wave sorozat is bukott, pedig azt is a samu csinálta. (semmire nem garancia az erős háttér)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#6) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

"..invázióra készül a Samsung" -még több Samu modell! :Y :N

(#7) xperiasigi


xperiasigi
őstag

A hirhedt "f" szeria ezzen debutal szerintem :C

Iphone 6s

(#8) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Az információt azonban érdemes fenntartásokkal kezelni...

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#9) UFC


UFC
aktív tag

"Tizen Linux"

Vicces ahogy néztem róla képett:[link]

Hasonlít az IOS fellépésére hogy minden egyből kint van a kezdő képernyőn. Érdekes lesz ha áttérnek erre valóban. Kíváncsivá tettek.

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Már megörültem a linux szó hallatán és kezdtem volna összekapcsolni az ubuntu touch-al, de aztán láttam, hogy megint ezt a szánalmas tizen elnevezésű dolgot promotálják...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11) -Faceless- válasza UFC (#9) üzenetére


-Faceless-
őstag

Már több főverzió frissítésen átesett azóta mióta ezt bemutatták. A fene se tudja, hogy fog kinézni. Én inkább egy S5 féle Touchwiz szerű felületre számítok mondjuk átdolgozott záróképernyővel, és értesítés centerrel. Ha a marketingesek nem hülyék, akkor nem fognak messze lépni az android külsejétől, mert elvileg a vásárlók átcsábítása a cél nem elűzése egy gyenge ios utánzattal.

(#12) banhammer


banhammer
veterán

IMHO bukta lesz.

A fejlesztők nem fognak fejleszteni rá vagy nem éri meg nekik rá fejleszteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ki ne nyissátok a csapot mert még onnan is samsung folyik ;]

(#14) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Itt megint a háttérszolgáltatásokon áll vagy bukik (inkább bukik) a dolog. Ha már valaki beszállt a google, apple, ms, BB szolgáltatásokba és elvert egy rakás pénzt az appokra, miért akarna ebben is újra kezdeni mindent? Hiába a csúcs készülék, sem a samunak sem a zintelnek nincs számottevő infrastruktúrája, hogy az alapjaitól felépítsen egy app/music/stb. store-t, térképről nem is beszélve. Fáj a samunak a függés, de most túl sokat képzel magáról.

[ Szerkesztve ]

(#15) Crafter32


Crafter32
őstag

Samsung és a prémium :))

(#16) UFC válasza -Faceless- (#11) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát érdekes lesz minden esetre. Mert ha túl hasonlóra csinálja mint az IOS az Apple gondolom bepereli. Ha túlságosan hasonlít az android-ra akkor a Google akár csak bosszúból pereli mondván hogy ha hátat fordított ennek a közös jövőnek a Samsung akkor ne legyen neki egyszerű. Nagy kérdés lesz hogyan valósítják meg a rendszert. Biztos hogy egyik rendszerre se hasonlíthat nagyon és valószínűleg majd a felhasználoknak is kompromisszumot kell kötnie.

Ha egyszer talán valóban megvalósul,de ez a jövő zenéje.

[ Szerkesztve ]

(#17) BenHans válasza petipetya (#10) üzenetére


BenHans
addikt

Ugyanez... :) Én is izgatottan kattintottam a cikkre, aztán gyorsan lenyugodtam. :N

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18) 1697


1697
tag

Ez várható volt,a mostani s5 semmi kiemelkedőt nem nyújt csak hozza a kötelezőt!!Oda fog b@szni az uj Note szériával a Samu ahogy a 3-mal is tette....E mellett talán jöhet az a bizonyos "F" széria talán fémben-))

[ Szerkesztve ]

(#19) Bogyó bá' válasza leslieke (#3) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A legelső modell lesz a Tizen-egy? ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#20) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ha minden egyes „idén már biztos lesz Tizen” jellegű hírnél kaptam volna 100 Ft-ot... :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) WinPho


WinPho
senior tag

Jelenjenek meg már ezzel az izével! Már ha jól tudom egy éve kész kellett volna legyen! :(((

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én már megkezdtem a hónapban a pénz felretevését az új BlackBerry Q20-ra.. :C

csamcsungból csak turmixgép van itthon. :D de még az is megy hamarosan a nihilbe...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezaz még több műanyag szappantartós hírt! :W

Ha Veletechen ott lesz a Z2 akkor gyorsan dobjatok egy MATV-t csak hever egy nálatok épp! :P

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

Mellesleg egy kis hibát vélek felfedezni a cikk alatti résben:

Egy modellel hogy lehet elárasztani a piacot?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) Bogyó bá' válasza WinPho (#24) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Sokat eladnak belőle, mert a zemberek már unják a zandroidot... :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#26) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Úgy legyen! Csak a prémium valóban prémium legyen! :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) C$abi


C$abi
aktív tag

Én szurkolok a Tizennek, viszont remélem nem az mostani csúcsmodellt fogják kiadni egy másik OS-sel, de úgyis csak egy S5 lesz másik OS-sel. És ez a baj, hogy ennyivel letudja. Nagyon minőségi, tényleg első osztályú lesz ez is, mint az S5! :(

[ Szerkesztve ]

(#28) kbyte1024 válasza Cyberpunk (#26) üzenetére


kbyte1024
veterán

Mi a baj a prémium műanyaggal?:) lakkos,furt,csilivili:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#29) zseko válasza UFC (#9) üzenetére


zseko
veterán

Hasonlít az IOS fellépésére hogy minden egyből kint van a kezdő képernyőn. Érdekes lesz ha áttérnek erre valóban.

Remélem nem. Legótvarabb kinézet. Hát még a kör alakú ikonok.

(#15) Crafter32: Egy hívásra lejöttek vidékre kicserélni az S4 fülesét mert tönkrement. Adtak másik hátlapot, mert leesett egy betű a feliratból.Szó nélkül cserélték az aksit is, mert szerintük rossz szériából volt (én nem vettem észre).

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30) Nigér válasza Fr0z3n (#13) üzenetére


Nigér
őstag

Ezért iszok üveges sört, nem csapoltat ;]
:P

(#31) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Erre kiváncsi vagyok. Főleg az operációs rendszerre. Ennél már csak a Z2-t várom jobban. :)

(#32) student


student
őstag

tizent kutya nem fogja venni mehet a kukába jolla fonnal együtt ;]

(#33) halkow


halkow
őstag

miben lesz ez jobb egy Androidnál?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#34) -Faceless- válasza halkow (#33) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az utolsó forint is a samsungnak megy érte. Jah várj az nem is nekünk jó...
Öhm.. Passzolom :F

(#35) FókuszPók


FókuszPók
tag

logikus lépés lenne ha a tizen is futtatná a másik linux-fatty (androidos) app-okat...

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#36) 1697


1697
tag

Az elmult 2 napban az összes topikban mindenki a Z2-öt kérdezi!!! Könyörgöm juttasson el vki egy kurv@ sony-t a szerkesztőségbe csak legyünk már túl rajta....

(#37) SkyS1gn válasza 1697 (#36) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#38) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

ha új mobil ost kezdenek,nem jósolok nagy jövőt.android és ios mellett nem rúghat labdába...(főleg az appok kis száma miatt)
de a magától csődbemenő os alá kell a prémium anyaghasználat... :U ugyanez volt anno a badás wave-kkel... :(
prémium házú,gyönyörű telefonok,egy használhatatlan,fejlesztők nélküli oprendszerrel!hurrá:(
meg lehet nézni a pl a fém wave 1-2-3-at...
ehhez képest a zászlóshajó,sokkal drágább note3,s4 kerete még mindig csak műanyag,lefújva.ráadásul baromi rondán kopik,és olyan könnyen sérül,mint az iphone5 alumínium házának a széle :O

(#39) isti215


isti215
tag

Csak ne úgy végezze mint a bada os.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#40) Felhasználom


Felhasználom
tag

A képek alapján nekem elsőre Firefoxos érzésem támadt :)
Am inkább az Ubuntus linuxot nézném már meg. Már jó ideje "folyik a fejlesztése"

(#41) Luck Dragon

Hát ez sem lesz egy Ubuntu Edge :DDD Viccet félre téve azért kiváncsi-fáncsi vagyok milyen lesz :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) #06658560 válasza zotyesz66 (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Samunak van storeja.

(#43) eventus válasza Cyberpunk (#26) üzenetére


eventus
veterán

Premium ár nem elég? :DD Ott a csodás új bőőőr hátlapja is :O

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#44) Polarstar válasza eventus (#43) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem érted! Tenyésztett delfinekből van! Azért olyan drága! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#45) xperiasigi válasza vrgkrisztian (#38) üzenetére


xperiasigi
őstag

Barminek lenne eselye ha kiforottan dobjak piacra es sok app van ra.nokias idobe se hitte senki h koppanas lesz aztan koppantak mint tyukszar a deszkan.

Iphone 6s

(#46) gebro


gebro
aktív tag

Váltani ugyan nem fogok rá, de kíváncsian várom hogy milyen lesz.

(#47) Norb555


Norb555
csendes tag

Sokan azt felejtik el, hogy egy platform nem csak arról szól, hogy milyen jól néznek rajta ki az ikonok, meg hogy milyen látványosak az animációk, áttűnések, hanem az is, hogy milyen rugalmas, jól használható a keretrendszer (funkciókban gazdag API, elterjedt programnyelv, jó eszköztámogatás), milyen a fejlesztők támogatása (dokumentáció, fejlesztőeszközök, programok, stb.), portolhatóság, stb. .

A Firefox OS-ben is van fantázia, ha belegondol az ember, hogy az is írhat rá programot, aki csak a webfejlesztéshez ért (HTML, script-ek, stb). Ilyen szempontból a Tizen is elég jónak ígérkezik.
Az Android-nak pont az volt az egyik nagy dobása, hogy programnyelvnek a Java-t használta fel, ami sok fejlesztő számára könnyítette meg a fejlesztést.

(#48) Bogyó bá' válasza Norb555 (#47) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezzel az okfejtéssel csak az a baj, hogy míg a Firefox-telefonok nagyon olcsók, ez egy méregdrága luxusteló lenne, egyelőre alkalmazások nélkül. (Hacsak nem egy "bedrótozott", egyszerű skin lesz az androidhoz...)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49) bok92


bok92
addikt

Invázió, invázió... Eddig mégis mi a fene volt? :F :W Mostantól a madarak is samsungot f0snak? :DDD

(#50) ucli válasza #06658560 (#42) üzenetére


ucli
senior tag

Van,csak sajnos fizetős :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.