Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Vakegérke válasza Kassadin (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Átérezted, hogy költői volt a kérdés? :)

Komolyan mondom, ha már komolyan kérdezted.
Biológiai szerepem lejárt, majdnem egy éve a nyugdíjasok táborába tartozom. Élősködöm a nyakatokon, bár ezt régen nem így mondták.
Hogy mi dolgom az életben?
Valami biztos van. Ha más nem, hát az, hogy 45 év után végre élvezhessem második gyerekkorom. Köszönöm, jól érzem magam. :)
Ami pedig a lényeget illeti, jól érzem magam ebben a közösségben.

Azért érdekes, hogy arra fel sem figyeltél, miszerint a kérdés mellékes volt, csak erősíteni kívántam vele az eredeti gondolatot.
Az is érdekes, hogy nem igazán önös érdekből szólaltam fel, mégis befognád a számat, ha tehetnéd. Ja, hogy nem? Akkor mire ez az írásom lényegét erősítő kérdésemre adott reakciód?

Nagyon nem kedvelsz, nem baj. Én ettől függetlenül tisztellek. :K

Loveless: Az egy dolog, hogy nem kedvelitek a cserfes népséget. Azonban ott van nektek a címoldal felső harmada, a reklámblokk alatti részre rá sem kell néznetek. Szelektív látás, és csókolom.
Azonban tényként megállapítható, hogy a LOGOUT színesíti a portált, és sokaknak örömöt okoz, ha az OFF írásokat olvasgatják.
Nem tolakodunk szakmai köreitekbe, nem bántunk senkit. Miért gond az, hogy létezünk?
Hiszem, hogy nélkülünk is jól működne a lapcsalád, de úgy vélem, hogy velünk színesebb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.