Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Na. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) Lenry


Lenry
félisten

gratulálok!

aztán mosmá' tessék vigyázni rá :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Grat! :) Egyetértek. Tessék vigyázni rá, ami mondjuk nem mindig megy. De igyekszünk! :) Igyekezz te is! :P Vártál rá eleget! :) (ennyi szmájlit egy sorban... :S )

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a gratulációkat. :)

Az csak természetes, hogy vigyázni fogok rá. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

másikban már megtettem, de itt is...grat :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) danih


danih
addikt

Komédia. Vagy grat? Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#7) DeFranco válasza danih (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én tudom a választ, de nem mondom meg ;] :P

(#8) moonlight115


moonlight115
tag

Vakegérke, kívánom, hogy így teljesüljön minden álmod ! Mert megérdemled. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) KaiotEch válasza moonlight115 (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a Loreal! :D Amúgy gratu.

(#10) csƵ


csƵ
őstag

Végre. Én szívből gratulálok.

(#11) Jim-Y válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jó lett :K

(#12) ArchElf


ArchElf
addikt

:C

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13) Thome


Thome
addikt

Megérdemelten kaptad meg, korrekt volt a "vezetőség"! :K

Én azt hiszem még várhatok sok-sok évet mire kaphatok, "kicsit" rosszalkodtam tavaly ősszel... :DDD

(#14) moonlight115 válasza KaiotEch (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke még a Loreált is megérdemli ! Pláne Londonban, szakadó esőben, és Berlinben, hurrikán közepette..... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm mindenkinek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Samus


Samus
addikt

Tőlem is fogadd gratulációmat, furcsa most így nézni a hozzászólásaidra, nekem kicsit még idegen (új) a kép :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Vakegérke válasza Samus (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Még nekem is fura. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) koshmar


koshmar
őstag

Gratulálok! :)

Egyszer nekem is lesz. Ha az égiek úgy vetik a lapokat. Illetve ha megérdemlem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#22) albert8 válasza koshmar (#21) üzenetére


albert8
addikt

Várj csak, előbb nekem ;]

Itt is grat. Egyébként volt előtte is más ?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23) malwy


malwy
senior tag

Amúgy ez határozottan vidámabb avatar, mint az eredeti 3d gyanús :DDD Itt volt már az ideje:)

[ Szerkesztve ]

(#24) huntermati


huntermati
tag

Grat. :D

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabbakat. :)

Nem volt más, ez az első. Ami pedig azt illeti, talán a vidámsága miatt egyre inkább jobban tetszik, mint amire vágytam.
Tamoo és koxx voltak a megalkotói. Ezt az írásba is beszerkesztettem, kár volt kifelejtenem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) localhost válasza Vakegérke (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már majdnem felkiáltottam, hogy "Jééééé új arckép" - de aztán látom, hogy MAGA AZ ÍRÁS is erről szól :)

Grat.

--- de hirdesd ki, hogy ebbe a topicba csak saját arcképpel rendelkezők írjanak, mert ha nem ...

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) netpeti98


netpeti98
addikt

Gratulálok! :K

Üdv netpeti98

(#28) KYZRR


KYZRR
őstag

Hmm. szóval megérte a mártírkodás.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#29) Eastman


Eastman
őstag

Gratulálok !!!

Látod Vakegérke, mindig minden jóra fordul. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Grat! :)

(#31) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na, nézzenek oda, mégse olyan gonoszak ezek a döntéshozók :D Aztán most már óvatosan a szó-korbáccsal :D Passzentos egy cucc lett, az már igaz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nektek is köszönöm. :)

TcK_Marco: Bizonyára erre gondolsz. Ha elolvasod, nem az önsajnálat domináns benne, inkább megcincogtam a jelenlegi büntető kvótát. Ha úgy vesszük, egy picit meghúzgáltam a felső vezetés bajuszát.
Nem sértődtek meg.
Ha pedig elolvasod az ezen írásban bemutatott privit, egyértelmű, hogy Logoutos munkásságom okán részesültem soron kívüli, extra kegyben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) DeFranco válasza Vakegérke (#32) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lesírtad az eget, sajnáltattad magad hónapokig, kígyót békát kiabáltál, majd kaptál egy avatart, hogy most már be tudd fogni. Használ egészséggel, és érts a szóból. Nem amnesztiát kaptál, hanem baksist.

Nálam nem hat ez a cincogi bajszimajszi sajnálom.

Szerintem ennek annyi értelme volt, mint amikor a gyerek a boltban földhöz veri magát, mert nem kapja meg a télifagyit, erre anyuka csak vesz neki egyet, csak hallgasson már el. Ugyanannyi hozadéka is van. Az amúgy is hisztis gyerek arca megnő, és rájön, hogy toporzékolással sok mindent el lehet érni.

[ Szerkesztve ]

(#34) KYZRR válasza Vakegérke (#32) üzenetére


KYZRR
őstag

Egy szó, mint száz, gratulálok az egyéni avatarhoz..

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35) Иван


Иван
őstag

No, akkor meg minden jó ha a vége jó :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#36) Vakegérke válasza DeFranco (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán még igazat is adok neked. Azt viszont vitatnám, hogy egyéni avatarom a szám befogására lenne hivatott.

Linkelt írásom búcsú volt egy vágytól. Topicjában hangsúlyoztam nem egyszer. Volt ok engem elhallgattatni? Egy deka se.

Ami azt illeti, érdekes dolgot mondtál. Őszintén remélem, hogy nem baksist kaptam. Ha mégis így lenne, és rájövök, én magam fogom kérelmezni, hogy akik adták, vegyék vissza az ajándékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hatalmas gratuláció, megérdemled! :C Azoknak meg tisztelet, akik megszavazták :K !

(#38) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Gratulálok "öreg" ! :)

(#39) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb gratulációkat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Gratula!

Megérdemelted :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kaptál egy morzsát fentről.

Amúgy grat! :R

(#42) Vakegérke válasza Kolondrum (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már a negyedik hozzászólás, amely arra céloz, hogy "nagyságos uraimék" alamizsnát szórtak elém.
Kezd elegem lenni.

Aki úgy érzi, hogy érdemtelen vagyok saját avatarra, az jelentkezzen. Ha eléri számuk az ötöt, önként lemondok róla. Kéretik megmondani, hogy kell megszabadulni a lassacskán kényelmetlenné váló vigyoritól.

Nem érzem jól magam.
Reggel még örültem, most pedig egyre keserűbb a szám íze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) ArchElf válasza Vakegérke (#42) üzenetére


ArchElf
addikt

Jajaj - nem kell ez a mártírkodás. Biztos lesz 5 ember aki (akár brahiból is) majd jól megmondja a frankót.

Ha tetszik az arckép tessék megtartani, ha pedig nem tetszik, tessék visszaadni.

Ja bocs. Nem akartam én is megmondani a frankót, de mégis sikerült :U

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#44) danih válasza Vakegérke (#42) üzenetére


danih
addikt

Kérlek ne mondj le róla, szerintem nem érné meg hogy még fél évet ezután ennyit pörögjél ezen és ez témát szolgáltasson. Ennyi pont elég volt.
(Szívesen olvastalak régebben, de egy ideje, talán pont nyugdíba meneteleddel egyidőben valami megváltozott...)

[ Szerkesztve ]

(#45) Neil Watts válasza Vakegérke (#42) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Szerintem nagyon is jóü lett az arcképed, grat! :)
Kárörvendők, irigyek, etc mindenhol vannak, nem kell velük foglalkozni, ignoráld őket ha úgy esik. :R

(#46) Kolondrum válasza Vakegérke (#42) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pedig nem is olvastam bele a hozzászólásokba. Látod látod.

(#47) danih válasza Neil Watts (#45) üzenetére


danih
addikt

Aki másképp látja a szitut, az biztos irigy. Aha, már értem. Ja, hogy a kritika (nagyrészt) kiérdelmelt arcképes fórumozóktól jön, az már nem is érdekes, de ők is biztos csak irigyek. Logikus.

[ Szerkesztve ]

(#48) Neil Watts válasza danih (#47) üzenetére


Neil Watts
veterán

Senkire sem céloztam (legalábbis nem akartam) de ha gondolod, az OFF-olást elkerülendő akár privátban s folytathatjuk. :) Mindössze annyira gondoltam, hogy biztos fog az általam vázolttal is találkozni, lehet már találkozott is, én nem tudhatom.

Szóval: Nem konkrét személy vagy személyek ellen irányult mondandóm.

MOD: Nem, sokmindennek lehet hangot adni, csak az a kérdés hogy megéri-e mindenre pazarolni az időt. Hasonló esetben én továbbmentem volna szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#49) danih válasza Neil Watts (#48) üzenetére


danih
addikt

Én pedig azt feltételeztem, hogy célozgattál, elnézést kérek ha mégsem, az offot is befejezem. PÜ-t pedig meg sem ér a dolog :)
Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#50) Neil Watts válasza danih (#49) üzenetére


Neil Watts
veterán

semmi gond, visszaolvasva, tényleg eléggé félreérthető voltam. Biztos marha keveset aludtam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.