Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Elvileg most lesz valami koncert... :-)

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Erdekes zene, mondjuk nekem nem a kedvencem az ilyen fajta, de viszont az elmenyt mar en is ateltem meghozza ezzel a muvel: Havasi Balazs - The storm Volt amikor beraktam a telefonon ismetlesre es tobb mint egy oran at hallgattam es meg most sem tudom megunni. Sajnos itt Romaniaban nem lehet kapni a cd-et de, ha Magyarhonba tevedek biztos megveszem. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) Vakegérke válasza negyedes (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj, ha még nem jártál volna errefelé. Érdemes a "letöltések" fülre is kattintani. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Иван


Иван
őstag

Azt a leborult, micsoda raszta-költeménye van a fickónak. Az egyik évfolyamtársamnak van hátközépig érő rasztája, de már azt is nehezen tartja kordában,

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Brumi


Brumi
senior tag

Anno én a Baraka című filmben hallottam először a zenéjüket, de csak pár évvel később jutottam hozzá az albumokhoz. Szerintem zseniális zenét játszanak, a bejelentést követő 2. napon meg is vettem a jegyeket az októberi koncertjükre. :)

Most látom, a linkelt klip is onnan van...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#6) Vakegérke válasza Brumi (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Onnan bizony. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.