Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Fotó nem készült? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkoriban még nem volt fényképezőgépem. :N

Megpróbálom szemléletesen leírni az állapotomat.
Fekete félcipő, zöld combközépig érő szoknya, mályvaszínű, háromnegyedes ujjú blúz. No meg persze egy virágmintás bugyi, ami nem látszott.
Az volt a poén a dologban, hogy a szoknyát markolnom kellett derékban, különben lecsúszott volna. A bugyi sem volt passzos, tehát azt is hozzámarkoltam.

Elképzelheted, hogy mit láthatott az anyósjelölt, amikor illegettem magam előtte. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) moonlight115 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Fekete félcipő? Ehhez a szereléshez egy tűsarkú fehér papucs ment volna. De hát, oh, férfiak! Nem értenek a divathoz! :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Vakegérke válasza moonlight115 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkoriban 160 Forint volt az a férficipő, amelynek gömbölyű volt az orra, és egy kicsit magasított a sarka.
Marikám sem hordott magasabb sarkút, ráadásul az ő lába 38-as, az enyém 40-es volt.
No most leszaladhatott volna a közeli cipőboltba, de valahogy a cuccaim kimosását, szárítását fontosabbnak találta. :)

Ami azt illeti, volt már rajtam tűsarkú cipő is. :K
Szilveszter estéjén egy haver csajnál jöttünk össze. Az egyik cimbora még hiányzott.
Solyka, szaladj már át érte.
Indulni készültem, a csaj pedig nyújtotta a bundáját, hogy vegyem fel. A manusa kapcsolt, és vigyorogva rakta elém a csaj tűsarkú cipőjét. Megjegyzem 42-es volt.
Szilveszter van, benne vagyok. Ennyivel nem úsztam meg, feltűrték a nadrágom szárát, hogy hitelesebb legyen a dolog. A zoknimmal nem kötözködtek, valami világos bokazokni volt.
Úgy 200 méter lehetett az út, de nekem már a negyedénél megfagyott a lábam szára. A tűsarkú sem könnyítette a lépteimet, úgy mentem, mint egy kötéltáncos.
A hajam persze hosszú volt, így füttyögtek utánam a szépreményű ifjak. :D

Nagy húzás volt, most is elnevettem magam, ahogy eszembe jutott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) moonlight115 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


moonlight115
tag

Hát, ezen én is jót derültem! :K
Ha most az következik, hogy még melltartót is hordtál, azon meg se lepődnék! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Vakegérke válasza moonlight115 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapaszkodj, az is volt rajtam. :K

Nyolcadikban minden osztály előadott valamit. Kik énekeltek, kik szavaltak.
A kerületi kultúrház a helyszín, tegyünk ki magunkért.

Arany Jánostól "A fülemile" című költeményre esett a választás.
Ideális voltam Péter-feleségnek.

Nagymutter kistafírungozott, az öltözőben rám adta mindazt, amit jónak látott. Igen, a kitömött melltartót is. :K

Az előadás jól sikerült, szakadt a röhögéstől a közönség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) moonlight115 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Azt elhiszem! :))
Fogadok, mikulás is voltál. Most meg egérke vagy. Mi nem voltál???
Tényleg, most eszembe jutott egy kérdés, majd az :L-ben felteszem

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Vakegérke válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mikulás még nem voltam. :N

Hogy mi nem voltam még? Szép, okos, magas, szőrös, nagy étvágyú, szőke, kövér, szerény(telen)...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) moonlight115 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Hát, gondolom, az túl hétköznapi lett volna..... :) Az bárki lehet.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) Vakegérke válasza moonlight115 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most hogy mondod, űrhajós se voltam, és nem is vágytam az lenni soha. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) moonlight115 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Na persze. Szkafanderhez nem megy a tűsarkú...... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.