Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) br.rak válasza #31733248 (#39) üzenetére


br.rak
őstag

Ha a törvényi szabályozás engedi, akkor aligha beszélhetünk csalásról, ne keverjük a fogalmakat. Ha pedig valaki megsérti a törvényeket, akkor az állam szíveskedjen fellépni ellene, akármilyen ágazatról is legyen szó.

Ezt nyomtassuk ki, keretezzük be és tegyük ki a falra. Most nem akarok nagyon aktuál politizálni, de jelenlegi és előző kormányok legtöbb stiklije papíron törvényes volt, akkor azokkal is minden rendben?

(#40) Stauffenberg
mert én ilyet egyáltalán nem mondtam

-A szabályok be nem tartása nem igazolja, hogy nem működhet valami hatékonyabban a fenntartáshoz kapcsolódó költségek jelentős részét megspóroló fejlesztésekkel.

-A szabályok jelentős része idióta és csak a piac legnagyobb szereplői lobbizták ki, hogy a kicsiket kicsinálják.

-Lehet és kell is beszélni arról, hogy az Uber vagy az Airbnb segítik a feketegazdaság növekedését, de azért nem érdemes összemosni a dolgokat

Én is idiótának tartom, hogy adót kell fizetnem, de sajnos nem tudok ellene mit tenni legálisan. /s

Viszont Te azt nem akarod megérteni, hogy ezeknek az appoknak szerves része a közterhek kikerülése, ha ezeket megfizetnék egy rossz szót nem szólnék.
(bár van aki szerint ha valaki tud adót csalni, az csaljon, de hát én ilyen maradi vagyok, mindegy)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.