Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#180) Tangerine válasza #79335424 (#178) üzenetére


Tangerine
senior tag

Nem tudok AC ill. USB-módról, amit dlaj írt a #177-ben az van. Csak azon múlik, hogy milyen combos a töltőfej és a kábel, annál gyorsabb a töltés. Illetve a feszültség emelésével lehet még játszani (9, 12V), de ehhez olyan töltőfej illetve eszköz kell ami mindkettő tudja, a kábel itt is ugyanolyan mezei USB, nincs különbség, csak hosszban és az erek vastagságában különböznek.

Nekem van egy Z3-as tabom, ami tudja a QC 2.0-át, ehhez vettem egy Motorola QC 2.0-ás töltőfejet. No itt annyit csinál, hogy 9V-tal tölti a tabot. Pontosabban váltogat 5V és 9V között. A kábel itt is ugyanaz, bármelyikkel működik.

Gőzöm nincs, hogy a magcablén mit csinálhat az a kapcsoló, az is elképzelhető, hogy csak valami mókusvakítás/átverés a vevők bevonzására. Minél többen előrendelik, aztán a csóka lelép a pénzzel.

Nem is értem ezt a kickstartos koncepciót. Évekig tarhálok valami egyszerű kütyüre, amiből van már 3 másik fajta, aztán halogatom/ígérgetek, majd a végén nem is biztos, hogy lesz belőle valami.
Nincsen ebben semmi innováció. Más cég fogja, megcsinálja, és árulja (wsken, usams), még más meg fixen beépíti a kütyüjébe (pl. a Sony Z3, bár az csak töltésre jó).

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.