Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) kelly416


kelly416
veterán

Én jó pár éve vettem egy Samsung B2100-át, asszem oda-vissza veri ezt a "hatalmas ötletet". Nem csak SMS-képes, de még ébresztő és zenelejátszó is van benne, eléggé strapa a kialakítása, volt már több órát egyfolytában vízben és semmi baja, és még telefonkönyve is van.

FazekasOS:
Én alapból elkerülöm az olyan felszínes társaságokat, ahol kinézik az embert mert "nem ismert márkájú" akármit vesz/hord. Ezeknek általában csak és kizárólag a takarítónőjük tud otthon rendet tenni, ha van egyáltalán. Jártam már olyan lakásban, ahol a konyhában egy kévés csészét nem lehetett letenni, pedig nem volt kicsi a konyha, csak ennyire igénytelen a papa-mama, és az akkor fél éves kicsi sem lesz igényesebb, ha felnő...igénytelen egy nép, csak csillogni tud a pénzével (vagy legalábbis igyekszik a pénzes látszatot fenntartani, mert van, akinek már a gatyája is rámegy erre, de még erőlködik, ahelyett, hogy beismerné, egy szinttel lejjebb még élhetne is), lenézi az egész világot (igen, még a "barátait" is, akármit is mond a szemedbe), és közben csak az érdekli, hogy a semmiből még több pénze legyen. Sajnállak, hogy ilyen társaságod van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.