Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LeventeV


LeventeV
senior tag

Ha olyan őrült lesz mint a film, akkor jöhet. :Y

És remélhetőleg meglep majd mindenkit, mint a Shadow of Mordor

(#2) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Remélem meglepetés lesz. Nem szoktam filmes játékokkal játszani, de a Mad Max kötelező darab.

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Nem hogy kifogást nem találtam még a játékban az előzetesek alapján, de úgy érzem most valamit nagyon eltaláltak. Remélem optimalizálási hiányosság sem lesz és akkor örülni fogok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A film után megjött a kedvem a játékhoz, általában a filmek alapján készülő játékokat kerülöm de most kivételt teszek. Remélem a főszereplő karakterét testre lehet majd szabni mert ilyen formában szerintem nem illik a kinézete a játék hangulatához.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) ldave


ldave
félisten

Azt mondjuk sajnálom, hogy nem Tom Hardy adja a hangját a játékbeli Max-nak.

A Slime draws near! Command?

(#6) wolfman


wolfman
veterán

A filmet még nem láttam, de úgy látom ez most nem egy film alapján készülő játék lesz, hanem a filmmel párhuzamban készülő különálló történettel megáldott játék. Ha a filmet dolgozza fel, akkor a premierre már készen is lett volna. Minőségibbnek tűnik nekem egy időre készülő adaptációnál.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) tnt512


tnt512
csendes tag

A filmet még én sem láttam, de ezt várom.

(#8) atike


atike
nagyúr

Na erre kíváncsi leszek... :)

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Multiplayer mode lesz benne? Lehet erről tudni valamit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) bbdzyx válasza .LnB (#9) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Nem, elviekben csak ilyen pontszám összevetősdi, ranglistás rendszer.

szerk.: vagy az épített autót lehet összevetni másokéval? Lehet, hogy rosszul vettem ki egy angol forrásból.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#11) Xaels válasza wolfman (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Pontosan jól látod. Ez nem szimpla adaptáció, teljesen más a háttértörténet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Azt lehet tudni hogy mégis milyen lesz? FPS vagy TPS vagy mi?
Én ilyen Borderlandsos játékra vevő lennék..mármint MM környezetben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) persil


persil
nagyúr

Na, hova kell utalni a pénzt??

Sirandrish Erős +1 a borderlands-es ötletedre.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) Silenzio válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Silenzio
addikt

TPS, a gameplay előzetes alapján a Batman játékok és a GTA keveréke, az Avalanche meg ugye mind tudjuk, miket csinált eddig, szóval az ott szerzett sok-sok tapasztalat alapján én bizakodó vagyok. Ha annyival jobb lesz a Just Cause 2-nél, mint amennyire az volt jobb az első résznél, akkor már legalább 9/10 a végeredmény. Hajrá, Avalance, feledtesse el velünk végre valaki a rossz emlékű Rage-t, de teljesen! :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#15) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Ígéretes... :)

A.

(#16) LLD


LLD
aktív tag

Eléggé bejövős.Hol van még szeptember. :O Remélem nem csúszik a megjelenés. :(

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.