Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Ezzel az SP Flashtool is kiváltható? Új szoft. érhető el a telómhoz, de nincs most gépem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) TOZ válasza Wesder (#1) üzenetére


TOZ
addikt

Őszintén megmondom, nem tudom.

(#3) slice14


slice14
veterán

Köszönjük a részletes leírást. :R

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4) vacs


vacs
veterán

Szia(sztok).

Ez Nexus 5-el is működik szerintetek?
Illetve, ez a töröl bármilyen adatot?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#5) TOZ válasza vacs (#4) üzenetére


TOZ
addikt

Mukodik.
Ha userdata particiot nem flashelsz, akkor megmaradnak az adatok es a telepitett alkalmazosok.

(#6) focvis


focvis
veterán

Köszönöm! :) Ezzel tettem fel a májusi frissítést.

(#7) Dottore


Dottore
addikt

Szép logikusan összeszedett írás. Grat!

(#8) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ahhoz hogy ne titkosítsa magát be kell kapcsolni az ever rootot?

(#9) TOZ válasza Just_Reboot (#8) üzenetére


TOZ
addikt

Tapasztalataim szerint igen.
Az ever root opcio eseten a flash vegen felrakja a legutolso chainfire systemless root-ot. Ami a rootolas mellett a titkositast kikapcsolasat is jelenti (boot.img patch). Es tekintve, hogy a rendszert ezt kovetoen bootloja be a titkositas nem tortenik meg (ha korabban mar ki lett kapcsolva).

(#10) Frenky89


Frenky89
őstag

Mi alapján derül ki az, hogy egy fw pkg-ben milyen dolgok (pl. vendor) vannak? Tapasztalat, vagy van rá valami tool az untar-on kívül?

(#11) Watt25


Watt25
veterán

Én a havi OTA letöltött zip fájlt szerettem volna felrakni, amit a FlashFire meg is talált, és fel is ajánlotta, hogy akkor ő majd azt felrakja... De az valamiért nem sikerült neki. Végül Factory Image felrakással tudtam én is csak megoldani. Esetleg ezt bele lehetne írni a leírásba, hogy bár a FF szépen felajánlja, de mégsem fog így menni a dolog, marad a Factory Image felrakása... (Nexus 5)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#12) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi! :)

Ha lesz TWRP az A1-hez plusz kijön a frissítés, mindenképp' teszek egy próbát! ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.