Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) MartOOn válasza gyurkikrisz (#39) üzenetére


MartOOn
addikt

Még itt Angliaban sem latom naponta (sot se hetente havonta) h valaki mobillal fizetne. Pedig itt mindenkinek apple meg csucs droidja van. 6x eves kolleganom kezen vigan feszit a moto360 zsebben meg az s6. Nagyon gyerekcipoben jar meg a mobilfizetes. Bar az teny h a oneplus 2 ezt nem is fogja elorebb mozditani. :) szoval a harmad vagy félár nekem megér ennyi "kényelmetlenseget" hogy max a kartyamat tartom oda ha mar lusti vagyok bedugni... ;)
Ismétlem, az elvet ertem miert kellett volna benne lennie de nekem annyira nem hianyzik egyiksem. Bar akkor inkabb mar a qi töltés hisz nexus 5 óta van padom. Remélem nem pimposodik meg a fiokban majd. Szoval £289 igencsak barati ár. De akinek kevés ez a spec az se jojjon zavarba hisz vehet iphone6-ot, samu s6-ot g4-et m9-et jonnek az uj nexusok ott a zte axon jottek az uj motorolak. Szoval no para. Annak a oneplus 2 nem opcio. Na bumm. Nekem meg a £600-os telefonok nem opciok, annyiert itt kocsit veszel nem is tul szart. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.