Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Egy kis up a témának. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Jó kép. :)

(#3) tildy válasza Mr X (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönjük:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) tildy válasza tildy (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Érdekes dolog, hogy az első helyen egy painttel összedobott , maszatos kép van, node ilyenek az emberek.
Addig is egy kis izelítő Esmein korábbi képeiből:

Acer Chromebook

Asus X101

Dell XPS 15Z

iPod on iPad

i5 Benchmark

Ipad

Macbook

i5

X220

Wireless keyboard

Jótanácsokat szívesen fogadunk :)

Tetszik nem tetszik, valamit mondjatok már:D:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) gaborbol


gaborbol
őstag

Nekem tetszik, szivesen szavaznek is ra, ha ezen a nyomorult facebookon kivul is lehetne szavazni meg valahol azintereneten. :(((

Lehet kicsit jobb lenne , ha szines lenne akar fako szinkkel epp csak, igy kicsit komor, de igy sem rossz.

Tobbi kep is bejon, lehet ki kene ulnie egy szekre a varosba valaholva egy rajztabava meg par keppel :)

[ Szerkesztve ]

(#6) tildy válasza gaborbol (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet:)

Köszi amúgy:) minap pont azon filóztam, miután láttam pár művészien rajzolt /festett képet emberekről, arcokról, hogy az azért nem egyszerű.Az emberi test olyannyira csodálatos, és szeritem nehezen rajzolható, hogy az hihetetlen. Boris Vallejonak pl gyönyörű képei vannak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) xdx@ válasza tildy (#4) üzenetére


xdx@
aktív tag

Jó képek, én szeretem a fekete/fehér alapúakat, ilyen képek szín nélkül nekem jobban bejönnek. :) Grat Esmein!
szerk.: Like megvolt! ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Aranyos toletek, koszi :D

En rengeteg hibat latok meg bennuk, de a palyazatra bekuldott rajzomban 16 ora munka van, ugyhogy igy ment el ahogy van ^^

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) gaborbol válasza Esmein (#8) üzenetére


gaborbol
őstag

Elkapkodtad :DDD

Az ember mindig sokkal jobban latja a maga hibajat, mint egy olyan aki kevesbe "ert" hozza, plane akkor ha nem csak ugy lett osszedobva.

Nekem olyan szinten tetszik, hogy tudnek fizetni erte, majd kiakasztani a lakasba.

(#10) Esmein válasza gaborbol (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) tildy


tildy
nagyúr

No emberek, húzzunk bele , még 4 nap :)
aztán ha véletlen nyernénk, legalább az alkalom is meglenne a "gyűrűzésre" :DDD :DDD
Viccet félretéve ha tetszik , nektek nem kerül semmibe, nekünk pedig jólesik. :U :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.