Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) fero02 válasza DeFranco (#7) üzenetére


fero02
veterán

A jobb oldalon látható nagyobb kiterjedésű bőrelváltozásba sikerült egyszer beletolnia a fodrásznak a hajvágó gép magasság állító műanyag sz@rját. Onnantól indult a burjánzás. Először csak apró, majd ahogyan azok sérültek (leszedtem, véletlen letéptem, stb) folyamatosan egyre nagyobb kinövés keletkeztek rajta. Ez ment eddig, mert már annyira zavaró volt, hogy pl a pólót felvételkor fogni kellett, hogy ne akadjon bele, de pl a baseball sapka fel-levétele is körülményes volt. Arról nem is beszélve, hogy bármikor rossz indulatúvá fordulhatott volna a dolog. Jelen álláspont és 2 orvos véleménye szerint jóindulatú, de a szövettan 2-3 hét múlva lesz meg csak. Maga az anyajegy, pontosabban a kimetszés 6*2 cm volt szilvamag alak formájában.

Thome: ha végig beutalóval mentél (mindenhol kérték a TAJ kártyádat), akkor az nem maszek beavatkozás lesz. Kutya kötelességük leszedni. Azt jól tetted, hogy mondtad, hogy akadályoz a mindennapi dolgaidban. Valóban veszélyessé fordulhat bármikor, lásd az én egyszerű, hétköznapi példámat.

A beavatkozás nem lesz túl kellemes, arra készülj. Gondolom Téged is ambuláns műtétre jegyeztek elő. Vagy menjek a pics@ba? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.