Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) trufa12 válasza hommeros (#99) üzenetére


trufa12
addikt

Am nem írtam le :D de ez a gif nagyon adja :D plusz a film is k.jó .) ennek a színésznék egyik legjobb alakítása :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#103) Diopapa válasza #32839680 (#101) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezzel egyetértek, de van életkori sajátosság is. Engem pl már nem hoz lázba az x+egyedik GOW klón, COD, CS, Tömbradír stb... Az olyanokat keresem mi valamilyen formában egyedi (pl Hands Of Fate, The Banner Saga, akármi) vagy gyerekkorom kedvenceinek újraéledése. (pl várok egy normális Dungeon Keeper 2, Black & White klónra). Ebből a szempontból (főleg az indie fejlesztőknek köszönhetően) számomra a PC még mindig jobb terep. Az xbox meg megmarad Forzázni :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#105) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ahhoz képest, hogy PC-s ként ez egy olyan cím volt amiről azért nézegettem a híreket mert egész jónak látszott... hát jól leszerepelt. Nem kerül fel a listára a " Amiért megérné a PS4 " címke alá. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#106) shunter


shunter
aktív tag

Én végigjátszottam hard on, nem túl sokszor haltam, és így is beletettem kb 8-10órát. Ez egy stílus, méghozzá elég klasszikus, de mára már csak egy kis réteg szereti(mert openworld4ever!) Az a baj, h sokan jönnek példázni, holmi GTA val, meg FC vel.... Ha a fő szálat nézzük és levonjuk a felesleges A-ból B-be kocsikáztatást (ja így frankón lehet nyújtani a játékidőt) akkor azok se sokkal hosszabbak mint az Order. Ok igaz, itt meg a videók húzzák, de azok nem feleslegesek. Kellenek, hisz így vezethető a story. De az OW ket akkor se keverjük ide, azok akkor is más irányzat. Engem az zavar, e játék véleményezésénél, h sokan rendesen rá akarják erőszakolni az openworld stílust. De kérem, had legyen ez ilyen cső game, mert erre is van igény. Én pl nem játszok stratégiai játékokat meg diablo, lol meg hasonló cuccokat, ezért szó nélkül el megyek mellettük. Tegye ezt az is akinek ez az irányzat nem jön be. Van ilyen! Nem kötelező megvenni. De tény, h egy csak Single game nem ér 16500-18000ft ot. De kérdem én másik SingleGame ér ennyit? Egy Evil Within, W : NewOrder stb megéri? Csak mert azokse voltak annyival hosszabbak, h megérjék a 60$-t, és mégse volt ennyire negtív a fogadtatása. Sajna ismét abba a hibába estek sokan, h öntudat nulla csak nyomják a sokaság által formált leíró véleményt. Ez hatalmas probléma. Az ára max csak a Magyar péztárcának sok, egy Usa, Angolnak ez kb szendvics pénz, uh ebből se szabad kiindulni. Nekünk okosan kell megoldani, mert egy single játék nekünk nem éri meg, ezért marad a csere-bere, közösen összedobjuk stb... Tehát ez megint nem a játék hibája.

Összehezve NEKEM tetszett, bár többet vártam tőle [pl egy multi jó lett volna (bár akk meg az jött volna, h minek)], de még így is elégedett vagyok. De ami biztos, h ez folytatásért üvölt, mert ez egy felvezető rész, ami kellett is. Uh várom a folytatást mert az tuti, h story szinten kurv@ jó lesz. De remélem nem törlik a sok lehúzás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#107) laceszgamer válasza shunter (#106) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hardon 8-10 óra... szerintem ez sokat elárul. Próbáld meg ugyan ezt a W: The New Orderrel például. :) Az legkönnyebben fog ennyi ideig eltartani legalább. :)

GTA-ban autókázás időhúzás? Hát nem tudom, nekem az sose tűnt annak, ha élvezetes akkor kívül esik az időhúzás kategórián. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#108) shunter válasza laceszgamer (#107) üzenetére


shunter
aktív tag

akkor 13óra már megér 16-18ezret, ok. (legyint) 😊
És igen itt a lényeg. Neked élvezetes a felesleges kocsikázás, nekem nem. Neked nem élvezetes a qte, videó, cső game. Nekem igen. Tehát ami nem tetszik, azt kerüld, és ne ítéled el. Nem vagyunk egyformák. Kell ilyen stílus cím is néha. Én rendesen beröhög a sok (nekem szar) lol, meg dota cuccokon, ezért kerülöm. De aki tolja az hajrá, egészségére...

[ Szerkesztve ]

(#109) laceszgamer válasza shunter (#108) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az egész teljesen relatív, de Te hoztad be a New Ordert, hogy megéri-e, én csak amiatt mondtam, mert az hosszabb...

Bár pontosat ugy sem tudok nyilatkozni, tekintve, hogy csak a Wolffal játszottam, Ordert csak a cikkekből, tezstekből ismerem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#110) shunter válasza laceszgamer (#109) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen, azert hoztam fel a Wolf ot, mert ha 8-10 óra Single nem ér meg 18000et akkor a 13-15 se. Nekem.
A tesztekre nem kell adni, az egy sima vélemény. Olyan mint a tied vagy az enyém.
Az igaz, h nem tökéletes. Lehetett volna hosszabb, na meg több vérfarkas, de akkor se annyira rossz, mint amennyire lehúzta a tisztelt "szak sajtó" & a net irigy troll népe.
A 2. részbe ki fog ez a cím csúcsosodni, ez 100%.

(#111) laceszgamer válasza shunter (#110) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem a hangulata meg a világa az nagyon bejövős viszont, azért figyelek rá, hogy alakulnak vele a dolgok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#112) Diopapa válasza shunter (#110) üzenetére


Diopapa
addikt

Ebben a kontextusban mit jelent az "irigy"? Irigykedni max a kiadó bevételeire lehetne szerintem, de egy játékra hogyan irigykedsz vagy mi okból? :F Esetleg el lehetne fogadni a tényt, hogy nem mindenki szeret kiadni ennyi pénzt egy ilyen hosszúságú produktumért amiből mellesleg egyre több van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#113) shunter válasza Diopapa (#112) üzenetére


shunter
aktív tag

Ez PS exkluzív. Azért mielött megjelent volna, ez egy olyan cím volt amit a PC s és az Xboxos kolegák is figyelemmel kisértek, mondhatni irigyeltek. Most hogy nem az lett, mint amit vártunk, megjelentek a kárörvendők. Akik bíztak benne, h bukás lesz. Ezekre értettem.
Az árára már kitértem. Mi pl 6an dobtunk össze az árát!

[ Szerkesztve ]

(#114) Diopapa válasza shunter (#113) üzenetére


Diopapa
addikt

Ah, értem. :R Bár a "kárörvendő" szerintem pontosabb akkor. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#115) shunter válasza Diopapa (#114) üzenetére


shunter
aktív tag

Megjelenés elött irigyek, utána kárörvendők 😊 Na de érted... 😊
Az irigységel nincs bajom, hisz az nem feltétlen gonosz dolog (a kárörvendés az már az). Pl én is irigy vagyok a One osokra, mert csak arra jön a Quantum Break. 😊 Nekem nagyon bejön az eddigiek alapján. És kivánom is, h üssőn nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#116) ivana


ivana
Ármester

Ez egy techdemo, de annak nagyon jó. Ez a grafika brutális lett, sikerült megmutatni, hogy egyáltalán nem gyengék az új konzolok, csak normális programozókat kellene alkalmazni.

(#117) belan válasza ivana (#116) üzenetére


belan
addikt

én most játszom vele és bejön és tényleg brutális a grafika

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.