Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

Mindenki állj, kezdhettek gyűjteni a 6-ra. :D Kellett!

(#2) #85552128


#85552128
törölt tag

Project Zéró - zéró innováció ? :DD

(#3) anulu


anulu
félisten

3giga ram?? minek? a kínai konkurencia meg először licenszeljen, az a "felnövés" első lépése... szigorúan szerintem!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) batai15 válasza anulu (#3) üzenetére


batai15
félisten

Xperia z4 4gb ram..

(#5) bélus91


bélus91
tag

És mennyi huf 18 938 rúpia??

(#6) V.Dave válasza bélus91 (#5) üzenetére


V.Dave
senior tag

ez csak a gyártási költség közeli ár benne van a cikkben.

Egyébként ennyi: [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#7) Thaaleum válasza bélus91 (#5) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

76405.40 Ft. Nem hiába a csúcskészülékeken van a legnagyobb profit. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#8) bélus91 válasza V.Dave (#6) üzenetére


bélus91
tag

thx

(#9) bélus91 válasza Thaaleum (#7) üzenetére


bélus91
tag

szép ,itthon meg 200 felett kezd , szar adórendszerünk miatt stb...

(#10) reap3r


reap3r
aktív tag

Jézus,jön az S6. Ebbe már ugye lesz alkoholszonda? Nekem már csak az hiányzik a Samsungból, mert minden más felesleges dolgot sikerült beletenniük. Csak így tovább.

(#11) Kolondrum válasza reap3r (#10) üzenetére

+1

(#12) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ha a Z4 4GB rammal jön majd, akkor illene ennek is. Bár idén is kiadták az S5-öt 2 gigával, míg sok konkurensben 3 volt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13) Kolondrum válasza Oppenheimer (#12) üzenetére

Kell ennyi ram? Ez sztem inkább szomorú.

(#14) Tomi_Ohl válasza Oppenheimer (#12) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ahogy a Sony Z sorozat általában 200mHz-el lassabb processzorral jön ki, úgy tűnik, a Samsung S sorozata meg 1GB-val kevesebb RAMmal fog.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15) El Gringo válasza reap3r (#10) üzenetére


El Gringo
senior tag

annak legalább lenne haszna ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16) Peterson_ válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem kell, de jó ha van:D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17) RaveForce válasza reap3r (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

mer az lg-n kiba sok haszna van hátul a gomboknak :DDD sicc..

egyébként kíváncsian várom, vmivel sikerül-e felkelteni a vásárlási vágyat note4 után, de ahogy észrevettem a note3-mal átvette a főszerepet a note széria az s szériától

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Oppenheimer válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kell. Én megtölteném appokkal :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19) Luck Dragon

Én várom, ahogy a Z4-et és az M9-et is

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Tomi_Ohl válasza Oppenheimer (#18) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ja, hát te biztos :D Néha emlegetünk ám, mind az egyetlen embert, aki elégedetlenkedett a Xiaomi Mi3-mal ;)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) RaveForce válasza Tomi_Ohl (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem pedig az a kedvenc lumiám ;]

btw, behatóan nem használtam, de ösztönösen mindig feljebb akartam tekerni a fényerőt, amikor már kb az első percben megtettem, nagyon fényerő híjján van az a panel :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) Oppenheimer válasza Tomi_Ohl (#20) üzenetére


Oppenheimer
veterán

olvastam, hogy a fél topik AOSP-on van, mert annyival gyorsabb, jobban kezeli a ramot, és az üzemidőt is megdobta, illetve volt aki iPhonera váltott. (utána meg taszítónak találta a MIUI féle iOS másolást, mert látta az eredetit is :D)

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23) Paul119 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Itt vannak is olyan dolgok amik igenylik ez nem szarcsempe :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24) raven12


raven12
senior tag

affene, ezt is elvesztettük :(

Nekem egy 5,2"-os S5 kéne naturálisabb színű kijelzővel.
Kár, hogy telefonban is QHD a menő, nem veszik észre, hogy elb*ssza az üzemidőt? :(

(#25) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sok lenne neki az a kijelzőméret (pláne ha tovább nő a telefon mérete is hozzá), már csak a Note széria miatt is. Ha ezt meglépi a Samsung, szerintem elég nagy hülyeséget csinál.

(#26) Emtra


Emtra
tag

Én azt mondom inkább hasznosabb dolgok kellenének az s6-ba mint pl: egy exponáló gomb és egy igazi fém keret.

(#27) Tomi_Ohl válasza Oppenheimer (#22) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

"fél topik AOSP-on van" - Problem? :) Elégedettek a telefonnal. Te is azért lehetsz most elégedett a tiéddel, mert CM van rajta.
"illetve volt aki iPhonera váltott" - csaknem tDr1v3r fórumtársra gondolsz? Akkor tájékoztatlak, hogy nem magától váltott, hanem azért, mert ellopták a Mi3-ját.

Na de szerintem nem fognak sokáig jó szemmel nézni, ha teljesen off dolgokról vitázunk itt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#28) Bar1 válasza Mr.Silkó (#25) üzenetére


Bar1
aktív tag

Én meglepődnék egy ekkora ugráson. Az S4 után azt hittem, 5,2, még inkább 5,3 col jön, ehelyett a legkisebb mértékben nőtt csak. Most a trend újra a kompaktabb készülékek irányába mutat, egy 0,4 colos nagyobbítás ebbe a koncepcióba nem illene bele, ráadásul ez már majdnem Note 4 méret lenne. Szerintem 5,2" lesz a QHD miatt.

(#29) Mr.Silkó válasza Bar1 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, nem lenne értelme szerintem se, dehát ki tudja, mi lesz belőle végül..

(#30) reap3r válasza RaveForce (#17) üzenetére


reap3r
aktív tag

Tudod mennyire hiányzik a pulzusmérő onnan hátulról basszus. Erre ezek a hülye LG-sek oda teszik a feloldó gombot. Emiatt csak 70 ezerrel volt olcsóbb a G2. Mindjárt elsírom magam.

(#31) SirRasor válasza RaveForce (#17) üzenetére


SirRasor
őstag

Vásárlási vágy felkeltése pölö gugli ápdéjtbe rejtett killswitch, ami szépen..hát nem nyírja ki, csak lelassítja a telefont "optimalizáció" kulcsszó alatt.
Van a családban S2 és S3 is, nagyon szépen látszik, hogy fél éves viszonylatban a nem piszkált* telefon hogy lesz egyre lassabb.

*Azaz a progik frissítései felmennek, de új programok nem kerültek telepítésre már jó ideje.

Make Love not war!

(#32) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Az igen.. S5 élt 8-9hónapot,ha már januárban?! kapható lesz. :U :F

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#33) Mr.Silkó válasza -Mosquito- (#32) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Manapság már egyik cég se bír a fekekén ülni, ahogy legalább 1 technikai újdonság kijön, rögtön kötelezőnek érzik a reakciót. Pedig nyugodtan maradhatna az eddigi tendencia a Samsungnál: tavasz - S szériás csúcs, ősz - Note szériás csúcs, Alpha széria új modellje meg mondjuk jöhetne mindig év végére.

(#34) DeathAdder


DeathAdder
veterán

3 giga ram jelenleg egy végletekig kipucolt 4.4.4 romon teljes átlagos hasznâlat mellett.
Tényleg hülyesêg lenne a 4 gb ram.... :U

Ha pedig QHD akkor nagyon is kell az s810 :)

(#35) Peterson_ válasza DeathAdder (#34) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez hol, min?

Nálam kb et a normális pácolás nélkül pár futó alkalmazással.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#36) adise válasza DeathAdder (#34) üzenetére


adise
őstag

több mint két giga szabad? ;]

(#37) kakuk.tamas válasza Oppenheimer (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha 4 giga rammal adnák ki, akkor az S6 Plus nem jelenhetne meg az S6 után 3 hónappal. :((
Ugyanmár. :((

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) joey04 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


joey04
titán

Abból soha nem elég

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Jozsika94


Jozsika94
csendes tag

Jaj de erőlködik a Samsung... :( a méret amúgy is szubjektív.

Ha veszem a fáradtságot, hogy rád írjak az a minimum, hogy válaszolsz.

(#40) S e t h


S e t h
nagyúr

Pár éve még ez a méret volt a phablet kategória csúcsa, most meg az S sorozat aktuális tagját hozzák ki ezzel miközben a Note széria éppen csak nagyobb.
Szerintem ezzel butaságot csináltak, ne igazolják a szavaimat egy év múlva majd az eladási statisztikák.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#41) V.Dave válasza reap3r (#10) üzenetére


V.Dave
senior tag

inkább legyen alkoholszonda akkor már, mint pulzusmérő :))

Xiaomi mi 8 6/128

(#42) attisx válasza reap3r (#10) üzenetére


attisx
addikt

"Megbízható forrásból úgy értesültünk, a magyar piacra szánt Samsung Galaxy S6 készülékek - a Kormánnyal kötött stratégiai partnerségi megállapodás jegyében - drog gyorsteszt elvégzésére is alkalmasak lesznek. A teszt végrehajtásához elegendő lesz napjában egyszer (amennyiben munkakörünk másként nem indokolja) levizelnünk készülékünk kijelzőjét."

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#43) lolal válasza attisx (#42) üzenetére


lolal
senior tag

:DDD :DDD na ezen nagyon nagyot nevettem. Lehet esetleg hogy internet adó kalkulátor is belekerül. Valamint egy NAV-nak szánt gyors tolmács alkalmazás. :B :U :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#44) RECSKA válasza raven12 (#24) üzenetére


RECSKA
veterán

Qhd lehet elb@ssza, de igy is majd 5 ora kijelzoidot tol a g3-am...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#45) Peterson_ válasza S e t h (#40) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez szerintem sem épp jó stratégia.
Ráadásul ezek csak nagy telefonok mindenféle különleges tulajdonság nélkül(lásd S pen), ilyet még bármelyik gyártó prezentál.
Legalább az Alpha normal méretű marad.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) attisx válasza lolal (#43) üzenetére


attisx
addikt

Valami kis innövésönt hagyjunk már az S7-nek is... ;) :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#47) myckie2 válasza S e t h (#40) üzenetére


myckie2
őstag

Lehet, hogy csak össze akarják mosni a két szériát. Ez lesz a Galaxy S Note. :)

(#48) Laox


Laox
aktív tag

Nem értem, hogy miért írják sokan, hogy minek egy készülékbe ennyi meg annyi ez meg az. Ezek csúcskészülékek, ezekbe mindig a maximumot kell rakni. Ha fölösleges, ha nem. Ezért csúcskészülék. Majd úgyis kijön egy kistestvér, aminek már normális tulajdonságai lesznek. Az előállítási költség meg oké, hogy 76e forint, amúgy meg 200 fölött kezd, de milliárdokat fektettek bele, ebből finanszírozzák a reklámot, logisztikát, fejlesztéseket, támogatást... Nem olyan sok az, igazából nekem ez a 76e forint is rendkívül soknak tűnik.

(#49) Enci1983 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Enci1983
senior tag

Kell, a Touchwiz egy RAM zabáló szörnyeteg! Vagy emeljék a RAM méretét, vagy egyszerűsítsék a UI-t.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#50) kali válasza DeathAdder (#34) üzenetére


kali
legenda

3 gigabyte ram, semmit sem pucolgattam ki a romból, még a t-s alkalmazásokhoz sem nyúltam és megy is egy ideje a rendszer;

note 4

a note 4 témában részinfókat is linkeltem, hogy mik futnak a háttérben, annak bizonyítására, hogy semmi sincs leállítva, tiltva vagy eltávolítva.
akinél pucolászás mellett is sokkal kevesebb marad, ott olyan alkalmazás van utólag telepítve, ami nagyon megeszi a ramot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.