Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Itt.

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Csatlakozom a Korrektor úrhoz :)
Elég sokan vagyunk méghozzá véleménnyel, szóval nyugodtan írd meg, mi meg jól elolvassuk és majd jól elmondjuk a véleményünket :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én is itt vagyok. :K

Ha javasolhatom, nem egyben kéne elénk tárni a művet, hanem részletekben, fejezetenként. Könnyebb átfutni, és ha gond van, akkor könnyebb időben korrigálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) HuMarc


HuMarc
addikt

Jelen! :)

(#5) bullseye válasza Vakegérke (#3) üzenetére


bullseye
addikt

Ha most kezdi írni, akkor jó eséllyel amúgy is részleteket kapunk.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem várj még pár évet, hadd érjen a stílusod, olvass sok könyvet addig is.
nem bántásból írom, de ebből a pár sorból is kitűnik, hogy nem vagy készen egy könyv megírására:
- szóismétlések (fejemben)
- nincs ritmusa az írásodnak, nem érzed, hol kellene vessző vagy pont
- nyelvtani hiba (internet-en)
- kéne -> kellene

ami viszont tetszik, hogy legalább a helyesírás ellenőrzőt használod, és külön pluszpont jár azért, hogy jól írtad az "egyelőrét" :)

(az én helyesírásomat ne kritizáljátok, én nem készülök könyvet írni...)

(#7) rwu


rwu
tag

Jelentkezem teszt olvasónak, de csak akkor ha lesz benne sör és szép nők :D
Na jó, ha nincsenek benne szép nők, úgy is jöhet :D

S22U*hondacivic*

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"Megvan már a teljes történet a fejemben, a végét még ugyan nem tudom" - Tudod, ez azért necces, mert egy történet megírása elején két dolgot kell legelőször eldönteni: hogy honnan indulsz, és hogy hová fogsz kilyukadni. Persze lehet máshogy is, csak valószínűleg el fogsz veszni benne, inkoherens lesz, eltérsz a tárgytól, meg kismillió gond jöhet.

(#9) szlovibuki


szlovibuki
tag

Loveless: a könyvben nyilván jobban fogok ezekre figyelni, ide csak gyorsan bepötyögtem ezt a pár sort :) , várni nem szeretnék, ezt mindenképp megírom, ha másra nem is, arra jó lesz, hogy mi(k)ben kellene még fejlődnöm írás terén.

rwu: annyit talán elárulhatok, hogy egy lányról fog szólni, aki össze-vissza csalja a barátját

Crystalheart: írtam, hogy a végét még nem tudom, és azt is, hogy közben majd fogok benne átalakítani ezt-azt

(#10) Crystalheart válasza szlovibuki (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"írtam, hogy a végét még nem tudom, és azt is, hogy közben majd fogok benne átalakítani ezt-azt" - Igen, én meg erre írtam, hogy ez így nem lesz jó. A jó írók tudják, mi lesz a vége, még ha a végén át is írják a végét. :)

(#11) Eastman válasza #51736960 (#6) üzenetére


Eastman
őstag

Nagyon a szívemből szóltál. ...bocs szlovi!

Crystalheart Mi mikor kezdjük? Peregnek a hónapok... :P ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Crystalheart válasza Eastman (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja még ott tartasz :) Én nem igazán hiszem, hogy mással közösen is tudnék forgatókönyvet írni, noha tudom, hogy sok sikeres mű anyaga így születik.

Most elvileg egy musical-szövegkönyvet kellene írnom, mert megkértek. Hát... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Eastman válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Eastman
őstag

Ja még nem tartasz itt. :) ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.