Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

komoly. pilláztam vasárnap, harasztinál mentünk le, de láttam elöl, hogy már felfele-jobbra mennek a kocsik. most még befejezik az m1-m7 irányban a 4 sávot és tényleg nagyon király lesz.

meg persze nem lenne rossz, ha bezárulna valahogy. nem tudom a terveket, biztos ki van már találva.

(#2) tope


tope
addikt

Az M4 meg még mindig sehol, pedig már hány éve ígérgetik. (legalább 4 sávossá szélesítenék, már az is elég lenne, de az összes elkerülő szakaszt, amit csináltak, mind 2 sávos lett, hát nooormális)

(#3) plömplöm


plömplöm
őstag

az persze csak az országot definiálja, hogy az autopalya.hu teljesen hivatalos oldalon még nem szerepel: [link]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4) DeFranco válasza plömplöm (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bezzeg a haldokló nyugaton ennyiért már feloszlik a parlament, mert három emberből (jobbágy aki megírja, vezető aki jóváhagyja, webguru aki kirakja) egy vagy több szabadságon van vagy balfék...

Emlékszem is a legutóbb valami ilyen miatt borogattak autókat a bajoroknál...

(#5) plömplöm válasza DeFranco (#4) üzenetére


plömplöm
őstag

ezekszerint van összefüggés és kapcsolat a parlament és az intermap kft között? kösz az infót :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) DeFranco válasza plömplöm (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezek szerint van összefüggés és kapcsolat az ország definíciója és az intermap kft. között? köszi az infót :)

[ Szerkesztve ]

(#7) plömplöm válasza DeFranco (#6) üzenetére


plömplöm
őstag

intermap kft saját honlapján: "Cégünk 100% magyar tulajdonban van". ne magyarázkodj, mert ez már kínos.

figyelembe véve, hogy az eredeti tervek szerint mikor kellett volna kész lennie ennek az útszakasznak, az új résznek már minimum egy éve leprogramozva kellett volna lennie, hogy csak érvényesíteni kelljen az átadás időpontjában, vagy pld aznap éjfélkor. félreértés ne legyen, meglehetősen örülök az új résznek, oda-vissza is megjártam már, mintahogy örülök az új, kiszélesített szakasz(ok)nak is.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8) DeFranco válasza plömplöm (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az én autóm is 100% magyar tulajdonban van

ezek szerint az ország benzines, öt fős, és 100 lóerős?

(#9) D1Rect válasza plömplöm (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

WUT?

(#10) plömplöm válasza D1Rect (#9) üzenetére


plömplöm
őstag

melyik része nem érthető? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11) Syl


Syl
nagyúr

Van még a világon hely, ahol ilyen lassan (és drágán) épül autóút, -pálya? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) D1Rect válasza plömplöm (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

"ezek szerint van összefüggés és kapcsolat az ország definíciója és az intermap kft. között?"

(#11) Syl: Sztem ebben is világelsők vagyunk.

(#13) horush


horush
addikt

Ideje volt. :K

(#14) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

A 4-es utat tényleg jó lenne már kiváltani egy autópályával...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15) plömplöm válasza D1Rect (#12) üzenetére


plömplöm
őstag

"Bezzeg a haldokló nyugaton ennyiért már feloszlik a parlament"

lazán kapcsolódik: [link]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#16) Mr.Csizmás válasza tope (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vecses market central-ferihegy2-ullo del kozott kesz van.

valamint cegledbercel-szolnok kozott is M4 lesz, a most 40-es ut a valodi/regi/eredeti 4-es ut.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) sziku69 válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát az csak pár kilométer. És maddig tervezték az M4-est? Mert ugye, az M3, ha kerülővel is, de elmegy Debrecenig. Ez is elmegy Szolnokon át?

(#18) #51736960


#51736960
törölt tag

végre valami, amire megérte pénzt költeni, tényleg nagyon gáz volt az a rész. bárcsak minden beruházást így átgondolnának... :U

(#19) Mr.Csizmás válasza sziku69 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha ranezel a terkepre, akkor lathato, hogy hol uj, pl. cegledbercel/irsai elagtol, ahol bejon a 405, asszem egeszen torokszentmiklosig huzhatod, anelkul hogy varosba kellene menned.

puspokladanytol meg vissza ujra.

sajnos a kieso szakaszok jelentik a hatranyt, hogy 1+1 savra megy kisebb autopalyanyi forgalom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Most már el lehetne kezdeni a nyugati részt is, mert nekünk az M3-tól az M1-ig 70km kerülő, ha nem akarunk átvágni a városon. (kamion esetén nincs is mérlegelési lehetőség)

(#21) sziku69 válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


sziku69
senior tag

Kisújszálláson már többször is jártam. Igen, tényleg vannak részek ahol lehet tolni neki. Szolnok után valahol van egy olyan rész ami katasztrofális volt. Nem tudom azóta megcsinálták e. 2010-ben jártam arra utoljára.

Potyautas: Röhej, 2005-ben Békáson laktam, és aláírásokat gyűjtöttek valami idióták, hogy az M0-át ne csinálják meg azon a szakaszon.

[ Szerkesztve ]

(#22) hoffman_ válasza lapa (#1) üzenetére


hoffman_
nagyúr

itt kalásznál nagyon ágálnak ellene már, mióta szóba került, hogy bezárják a gyűrűt. más kérdés, hogy így a gyakorlatilag "egy utcás" kalász és pomáz olyan autó, sok esetben kamionforgalmat kap, hogy ihaj. de nem kell a gyűrű, sok lenne az autó. az :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) potyautas válasza hoffman_ (#22) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Pedig megoldható a pálya lakóövezetben is. Párizsban legalábbis megoldották. Olaszországban szinte belóg a ház sarka a hangfogó falba, és élnek emberek azokban a házakban. Gondolom ők se örültek az építkezésnek, de olyan megoldás nincs, ami mindenkinek megfelel.

(#24) plömplöm válasza plömplöm (#3) üzenetére


plömplöm
őstag

eltelt azóta két hét, és még mindig nincs fent a cég térképén az adott útszakasz. sőt, ez a lenti kép elég sokat elárul:

ha a szövegbuborék "NEM az M0-on" végződik, akkor hol az M0? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#25) plömplöm válasza plömplöm (#24) üzenetére


plömplöm
őstag

kifutottam a szerkidőből, nos, a google térképen már rajta van az adott útszakasz. az utvonalterv.hu is tud róla. pikáns. :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.