Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 426os


426os
őstag

Mekkora paraszt vagy, hogy nem rakod neki össze ingyen a lopott szarját, pedig úgyis ráérnél, egész nap csak ülsz az üzletben :DD

.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Ezen jot nevettem. :C

(#3) Simi87 válasza 426os (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Múltkor öreglány is ezzel oltott, hogy ahányszor lát, én csak fekszek a fotelben, és játszok, meg filmet nézek, segítsek már neki. Pont rendelést írtam, nem értem rá. Mondjuk ha szépen megkér, és nem ingyenélőz le egyből, akkor segítek neki. :) de pont belefutott abba a heti egy órába, amikor tényleg dolgozok. :D

(#4) 426os válasza Simi87 (#3) üzenetére


426os
őstag

Ja, nyilván vannak üresmenetek, amikor épp nincs dolga az embernek, de ha ilyenkor minden jött mentnek ingyen segítenél, akkor egyrészt később mindenki ingyen javíttatni jönne oda, másrészt pedig lehet pont akkor érkezne egy fizető kuncsaft, akivel nem tudsz foglalkozni.

.

(#5) Simi87 válasza 426os (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

Persze, alap. Meg azt birom amikor a szolgaltatotol kuldik ide az embert, hogy allitsam be a telefonon a dolgokat, meg mutassam meg, mi hogy mukodik. Pofatlansag netovabbja.

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Jól tetted. Az ilyen hülye (iphone user) ;] embereket el kell küldeni a halál f...ára. :U

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Simi87 válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Simi87
senior tag

Mr. HTC, a te telefonodat ki szervizelné, ha valami baja lenne? Küldjél lécci kontaktot, mert az általam ismert szervizesek mind agyvérzést kapnak a márka hallatán. És megmondom őszintén nagyot kaszálnék rajta, mert napi rendszerességgel hozzák a HTC-ket, minden elképzelhető problémával...
(Troll off: a legutolsó android-os telefonom, amit szerettem is egy HTC volt.)

(#8) Klaus Duran válasza Simi87 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Senki, nincs semmi baja.
Tudom milyen jól szerelhető az M7 .......................... 1/10 ;]

Azért volt áthúzva mert engedtem a troll énemnek.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Simi87 válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

Volt egy bator haverom, aki desire S-ben touch-ot akart cserlélni. 3 touch, és egy LCD ment rá. Amikor sikerült, akkor meg egy hét mulva visszahozta a csavo, mert a ragaszto befolyt a touch, és az lcd koze.
Sirtam a rohogéstol.
Az ugyfel nem.

Nem veszem magamra. Ha a tobbi telefon jobb lenne, akkor elismernem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Klaus Duran válasza Simi87 (#9) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez miért a HTC hibája? :F Vagy csak egy sima installer error.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Simi87 válasza Klaus Duran (#10) üzenetére


Simi87
senior tag

Óriási cumi szervizelni őket. Minden ragasztva van, ami nem azt pedig csak kitörni lehet.
Most full komolyan mondom.

(#12) Klaus Duran válasza Simi87 (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mégse olvasón soha hogy szétesnének (elengedne a ragasztó) mint a Sony és Samsung. Bár nem saját tapasztalat, de Sonynál sokszor felhozzák.

De amikor szétszedik valamelyik HTC-t mindig elcsodálkozom hogy hogy bírtak ennyi mindent belesűríteni. És ilyen komplikáltan. ;] Fél telefon szalagkábel (vagy mi a neve).

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#13) konikan


konikan
aktív tag

Bearanyozta a napomat ez a kis sztori, főleg az utolsó tanács :DD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#14) Simi87 válasza Klaus Duran (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

Magától nem esik szét, tényleg jól össze van ragasztva. De ha egyszer szét kell szedni, utána már hullik szét az összes, még a "gyári" HTC sem tudja normálisan szervizelni. Amedig jó, addig szeretik a user-ek, de ha egyszer bele kell nyúlni, akkor inkább nyelj egy nagyot, és engedd el.

(#15) Klaus Duran válasza Simi87 (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Utoljára 1 hónapja volt szervizben. Most is inkább szerviz error mert az alu hátlap íve nem tökéletes és mintha kicsit kijjebb állna a kelleténél.

De nem veszek másikat hála a jó magyar forintnak. 200 000 lenne egy új M9. M7 150vagy 160 volt. Ennyiért meg csak egy vacak műanyag G4 lenne. Lg+Samu kiesik. Huawei meg nem biztos hogy 2 évig frissítene mint a HTC. És sok egyéb érv amiért nem vennék más készüléket. Max ha lenne egy Nexus 6 5inch méretben.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) Simi87 válasza Klaus Duran (#15) üzenetére


Simi87
senior tag

Nálam ha Android, akkor csak Motorola.
Teljesen meg vagyok elégedve a 6 plus-al, es biztos ki fog szolgalni vagy 2-3 evig, de folyamatosan kacerkodok a gondolattal, hogy jo lenne egy motorola. Mondjuk ha itthon elkezdenek arulni, valoszinuleg a telemax lenne a "hivatalos" moto szerviz, az o kezukbe, meg max lof@x-t adnek.
Nekem mar nem jonnek be a HTC-k, viszont tudom mi az a marka fanatizmus. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.