Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Szépek lesznek végre :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) blade zte


blade zte
őstag

1000 dolcsi. Én nem látok mást a hírben. Luxustelefon...

Oppo find 7 astro black

(#3) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Vajon úgy jár mint az 5c? A 4,7-es lesz a 'csórók' ájfónja?
230ezer....

(#4) Csapoati válasza jacis (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miben kulonboznek az 5S-tol igy elso ranezesre (az 5 helyett 6 sornyi ikontol eltekintve :D )?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Majd 4 év múlva használtan talán kipróbálom a nagyobbikat. Akkorra elfogadható lesz az ára. Addig luxuscikk, ahogy előttem mondták. Másképp fogalmazva, baromi drága játékszer. Ha az árak megközelítőleg is stimmelnek, a nagyobbik ~300k.
(Szifon fanok el ne kezdjék, hogy nyugaton nem luxuscikk ez a faja telefon. Magyar honban az. Teszek rá mi van nyugaton.)

[ Szerkesztve ]

(#6) ZooLee válasza Csapoati (#4) üzenetére


ZooLee
őstag

Már az ötösben is ugyanennyi ikon volt, abban pont nem különbözik :) Előről-oldalról szebb a ház szerintem, de ha a hátulja tényleg ilyen lesz, na az gáz... Meg hát a méretnövekedés miatt az egykezes használhatóság milyen lesz, az is kérdés. Mármint a "kicsiben", mert nekem a nagy szóba se jön. A végén, lehet, hogy mégis "csak" 5S lesz belőle? :(

[ Szerkesztve ]

(#7) blade zte válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


blade zte
őstag

Ja, és persze ez csak a telefon. Az apple szolgáltatások, és cuccok sem egy fityingbe kerülnek. :)

ZooLee:Tökéletesen tudod majd egykezesen is használni.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#8) rootkiller


rootkiller
őstag

960x1704. Miért nem lehet beállni a sorba???

Artengo TR 990 Pro

(#9) Luck Dragon válasza ZooLee (#6) üzenetére

Szerintem ronda lett a hátulja, az eddigi vonalt elrontani egy ilyen formavilággal szinte röhejes, az áráról nem is beszélve majd.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Csapoati válasza ZooLee (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ez jól néz ki, de kétlem, hogy ilyen lenne majd.

rootkiller: Miért, számít hogy mennyi az annyi? Az appkészítőknek maximum, de ahogy nézem, a képarány marad.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kíváncsi vagyok mit mondanak majd a keynoteon a méretről.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) L4mie válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


L4mie
veterán

hidd el, lesz itt is sorbaállás meg elfogyott meg rekordeladás meg fikázódó burzsoáé fiatalokkal riport....van itthon pénz, csak keveseknél.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13) Örni


Örni
senior tag

A West Endnél már elkezdtek sorban állni az emberek, biztos ami biztos :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#14) Blyan


Blyan
félisten

Fincsi! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) FATtila78


FATtila78
tag

Na nee, egy felnagyított iPhone4 lesz az 5.5 is?

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#16) nfsu17 válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


nfsu17
veterán

ööö.

luxuscikk?
akkor miért van mindenkinek az?

vagy csak túl jó körökben mozgok?
amiben az a vicc, hogy nem is mozgok körökben, csak az utcán látom az embereket, meg a plázákban.
meg esetleg koncerteken mikor videóznak.

ha nem szifont látok valaki kezében (a sajátomban nem látok) akkor már el sem hiszem :D

(#17) daninet válasza nfsu17 (#16) üzenetére


daninet
veterán

megveszi részletre és fizeti két évig.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) Blyan válasza daninet (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Aztán két év múlva cseréli, hasonló módon. Ez gáz? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) BoC1ka válasza daninet (#17) üzenetére


BoC1ka
senior tag

És ez problémát jelent? :)

YNWA

(#20) sz3lim


sz3lim
tag

Jól emlékszem, hogy az 5S anno $649-el rajtolt? Mert ha igen, akkor ez a $850 elég soknak tűnik. Itthon ez adókkal, vámmal és gyenge forinttal kb. 300e Ft lesz. Nem is beszélve a nagyobb modellről...

Ha nem jól emlékszem, akkor szóljatok.

(#21) madd dogg


madd dogg
senior tag

Azt nem értem, hogy ha drágább is az átlagnál, miért vált ki belőletek ekkora arroganciát.

(#22) rootkiller válasza Blyan (#18) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem kicsit!

Artengo TR 990 Pro

(#23) Ali G.


Ali G.
senior tag

nah most zengjetek kávafikázók , hol vagytok? :D

(#24) daninet válasza BoC1ka (#19) üzenetére


daninet
veterán

nem.. csak kolléga kérdezte ha luxuscikk miért van ez mindenkinek. Aki nem akarja nem veszi, ennyi. Számomra a 4 volt az utolsó iphone ami tetszett és forradalminak tartottam, azóta beálltak a többiekkel a sorba. Érződik az öreg hiánya nagyon.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#25) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Na mivan mobilarena, kell a kattintas? 1000$? Ti tenyleg ezt elhiszitek?

Itt be is fejeztem.

(#26) WinPho válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


WinPho
senior tag

Szerintem világmegváltó szenzációnak fogják tartani a méretnövelést és valamit mondanak a Steve Jobs méret-elméletéről, hogy félreértelmeztük, ő nem így gondolta a 3,5"-et, stb, stb.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#27) Ali G.


Ali G.
senior tag

ráférne már egy új dizájn az iphone készülékekre :D

(#28) Zolik


Zolik
senior tag

micsoda új design 1000$-ért...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#29) Simi87 válasza Májkülnájt (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Egy birka kitalálta ezt az olcsó hülyeséget, a többi azóta bégeti.

(#30) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mindig india meg kína. Ez olyan pf.. Na lehet készíteni a pénztárcákat, hogy 2 nanosekundummal előbb végezzen a Bm és lehessen mivel villogni. Köszöntem, troll off, agyő! :DDD

(#31) sz3lim válasza Simi87 (#29) üzenetére


sz3lim
tag

Miért? Lehet valakinek olcsó az 5C. :D

(#32) daniel909


daniel909
addikt

1000 ollár nagyon sok. annyiból laptopot vennék, nekem ez az az árkategória. mindamellett csodálkozom h a 4,7-es árát ennyire felemelik. logikusan az következne h a 4,7es marad 600 dollár az 5,5 pedig picit drágább, mondjuk 800 dollár.

nem lesz az annyira előremutató, hogy megérjen 850 illetve 1000 dollárt. fogadok raknak bele új hardvert ami gyorsabb lesz de lényegi különbség csak abban lesz h nagyobb, más a dizájn. nem ér meg ennyit. 600-at még épp megérne a 4,7es változat. de ott is csak azért, mert az ios nincs más készüléken, és elég jó.

persze ott lebeg az 5C folytatása 5S hardverrel, lehet az lesz 600 dollár...

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#33) joey04


joey04
titán

Ez a dátum már hónapok óta kering.
Btw nem nagy kunszt megmagyarázni a nagyobb méretet, logikus:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) Oppenheimer válasza daniel909 (#32) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kb az elso iphone megjelenese ota nem emeltek arat, inflacio meg volt minden evben. Itt volt az ideje az arnovelesnek, es a meretnovekedes meg egy jo ok erre. Ez nem is akkora aremeles, hogy visszaessen tole a kereslet, valszeg bruatlis rekordokat fog donteni ez a 2 telefon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35) BoC1ka válasza daniel909 (#32) üzenetére


BoC1ka
senior tag

De gondolod ezek most kőbe vésett árak amelyeket az apple adott nyílvánosságra?

YNWA

(#36) daniel909 válasza Oppenheimer (#34) üzenetére


daniel909
addikt

népszerű lesz, de kicsit el vannak szállva így az árak.
annó simán megért volna 1000 dollárt az első szifon, mivel még csak hasonló se volt piacon.. de 2014-ben más viszonyok vannak, hosszú távon simán vissza eshet a kereslet ha fele ennyiből értelmes alternatívát tud venni az ember.

(#35) BoC1ka: mivel hivatalos info nincs ezért nem kőbe vésett. de érdekes elgondolkozni mi lenne ha...

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#37) Fr0z3n válasza daniel909 (#36) üzenetére


Fr0z3n
őstag

De nincs alternatíva, már ha az os-t nézzük. Ezért annyit kér az alma amennyit akar.

(#38) emvy válasza daniel909 (#32) üzenetére


emvy
nagyúr

> 1000 ollár nagyon sok. annyiból laptopot vennék, nekem ez az az árkategória.

A laptop kivaloan elfer a zsebben, jol lehet vele telefonalni meg fenykepezni. Raadasul az iOS appok is jol mennek rajta.

while (!sleep) sheep++;

(#39) daniel909 válasza Fr0z3n (#37) üzenetére


daniel909
addikt

persze, de nagyon sok embert nem érdekelnek a fancy animációk, a pontos működés, az optimalizáltság. fel sem tűnik nekik h a droid ilyen szempontból kicsit fapadosabb.
ellenben használhatóságban biza van alternatíva. mondjuk itt a csúcs kategóriát érdemes nézni: s5, g3.
mégis egy olyan OSről beszélünk aminek elég durva részesedése

(#38) emvy: árkategória. (gyengébbek kedvéért: kb ennyiből veszek laptopot, telefont kevesebből)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#40) halkow


halkow
őstag

416ppi is lesz a 4,7"-es hát nem lesz olcsó az biztos áfa+stb. és röpülni fognak a negyed milliók persze lesz majd sorbanálás a mamutnál 3napig és majd ott lesz persze bandi öccse is aki elsőként veheti meg az iPhone 6-ost . És megint jönni fog a maszlag hogy az iPhone az egy szín és ha van iPhone od akkor te menő vagy! persze hogyha megvan hozzá a körítés is mert egy csöves nem lesz menő iphonetól :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#41) MattM


MattM
tag

Bár mennyibe is fog kerülni, akkor is megveszik. Egy mobilért ennyit kiadni :F van aki két hónapba nem keres ennyit (vagy semennyiben).

(#42) Kolondrum válasza MattM (#41) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem téged céloztak meg hanem a ______!

(#43) #33101952


#33101952
törölt tag

Valahányszor felmerül egy cikk az Iphone megjelenésről mindig csak a szidás megy, hogy ilyen drága olyan drága és hogy az android és az ios ilyen és olyan.
Nem sokkal drágább szerintem mint egy csúcskategóriás android készülék megjelenéskor. A különbség ott van, hogy az Apple termékeket a megjelenéstől számítva még egy év múlva is eladom 70%-os áron/ha szép állapotban van/, nemúgy a többi konkurens gyártó androidos eszközeit amelyek alig 50%-ot érnek el a használtpiacon. Abszolut nem ártartóak. Igy viszont már nem is olyan drága ha belegondosz.

A másik dolog az, hogy aki igazán használja az ios eszközöket /nem csak játszik és fészuk/ az tudja, hogy sokkal egyszerűbb és gyorsabb mint bármely más androis eszköz.
Egyszerű és letisztult, amire kell arra tökéletesen lehet használni.
Volt már több androidos és ios telefonom is de én csak az ios-ra esküszöm.

(#44) Sn00k válasza MattM (#41) üzenetére


Sn00k
veterán

Nyilván nem az fogja megvenni , aki havi 80 ezret keres egy hónapban , nem is az a cél közönsége. Ellenben van, aki képes hitelre venni ennek ellenére is , nah az a full gáz szerintem, de mindegy. Mindenestre tény, hogy fájó ezt így kimondani van, aki 2 hónap alatt nem keres ennyit, mint ennek a kütyünek az ára, de ez van :U

3njoy the Lif3

(#45) #33101952 válasza Sn00k (#44) üzenetére


#33101952
törölt tag

A Ferrarival is ez a helyzet.. :C mégsem köpködik annyian :)

(#46) Blyan válasza rootkiller (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Fejtsd ki!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) domos


domos
senior tag

Ez valami iszonyat ronda. Azt hiszem inkább Note 4 lesz ebből.

emvy: van iPhone 5s-sem, illetve iPad Air-em. Azok szépek, ez viszont ronda. Sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#48) emvy válasza domos (#47) üzenetére


emvy
nagyúr

Biztos, hogy eloben nem lesz ronda. Sok rosszat lehet mondani az Apple-rol, de ronda cuccokat nem igazan adnak ki.

while (!sleep) sheep++;

(#49) FATtila78


FATtila78
tag

Haha, eddig azzal magyarázták az iPhone-ok magas árát a tepsikhez képest, hogy a csúcstechnológiát nagyon pici méretre kell bezsúfolni, most meg azért növelnek árat, mert több lesz benne az anyag ? :O

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#50) Oppenheimer válasza FATtila78 (#49) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ki magyarázta ezzel?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.