Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Ti miket ismertek még?

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Az overclockers.co.uk szerintem a Caseking csoport tagja. ;)

+ hu.gearbest.com

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) prolad válasza szente (#1) üzenetére


prolad
őstag

ldlc.com (francia, számtech)

(#4) szente válasza AxBattler (#2) üzenetére


szente
addikt

Igen tudom, de nem egy a készletük. Így simán lehet, hogy ami az egyiknél nem elérhető a másiknál van raktáron. Ezért van szétszedve a két Amazon is.
A Gearbestet és társait nem teszem be (egyelőre), mert van ami Kínából jön, hiába a magyar felület.

proland: Köszi, betettem.

[ Szerkesztve ]

(#5) tboldi


tboldi
nagyúr

Autós vonatkozásban:

felgen-online.de - Innen rendeltem az OZ Superturismo GT-imet.
Illetve most legutóbb a qp24.de-ről rendeltem K&N légszűrőt.

Amit még ismerek, de nincs tapasztalatom velük, az az autodoc.hu. Bár van magyarországi ügyfélszolgálatuk, a termékek külföldről érkeznek.

[ Szerkesztve ]

(#6) szente válasza tboldi (#5) üzenetére


szente
addikt

Köszi! Az első kettőt beletettem, az autodoc-ról nem mondtam volna meg hogy nem magyar, a Google is előkelő helyen hozza az "autóalkatrész" szóra keresve, így az kimarad.

(#7) dabadab válasza szente (#1) üzenetére


dabadab
titán

Szinte bármelyik.

DRM is theft

(#8) szente válasza dabadab (#7) üzenetére


szente
addikt

Hát nem tudom, én amikor pl 2070 Supert vettem és a jóárasok ki voltak fogyva az egész országba, akkor nagyon sok Német és Osztrák webshopot végig néztem, de nem nagyon találtam olyat az eddig említetteken kívül.
Az megint más kérdés, ha esetleg ráírsz az ügyfélszolgálatra és megmaszírozod őket.
De ha ismersz sokat, akkor nyugodtan leírhatod, szerintem sok embernek segítenél vele. :R

(#9) lev258


lev258
veterán

Ebay UK

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#10) buherton válasza tboldi (#5) üzenetére


buherton
őstag

Egyszer rendeltem tőlük alkatrészeket és sokkal jobb szűrőt küldtek, mint amit rendeltem. Rájuk írtam, hogy mi történt és kapásból a német kollegákhoz landolt a levél. Kiderült, hogy amit szerettem volna, abból nem volt raktáron és inkább sokkal jobbat tettek a dobozba. :D A szállítás viszont drága.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#11) Jhonny06 válasza dabadab (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pont ezt akartam beírni, hogy Európából _ki nem_ szállít Magyarországra? :))

(#12) Lauda válasza tboldi (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Az autós dolgokkal kapcsolatban csak óvatosan rendelnék. Probléma esetén egy termékhibából eredő károsodás érvényesítése elég nehézkes lehet ezekkel a cégekkel szemben. Még a magyarokkal sem egyszerű és egy hibás szűrőtől is károsodhat a motor például, a vezérléses dolgokat meg végképp elfelejteném ilyen helyekről.

[ Szerkesztve ]

(#13) Lauda válasza tboldi (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Ezeken kívül még kettő:

https://www.autoalkatreszek24.hu/

https://www.autoalkatreszonline24.hu/

Érdekes a cég címe eltérő, a telefonszám azonban azonos.

[ Szerkesztve ]

(#14) tboldi válasza Lauda (#12) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nyilván, én is csak kivételes esetekben szoktam külföldről rendelni autóalkatrészt, leginkább akkor, ha az adott cucc egyáltalán nem kapható itthon. Az esetek többségében a Kauffertől, a Fékmestertől és az Olajcentrumtól vásárolok, ritkábban az Unix-Bárdi párostól.

[ Szerkesztve ]

(#15) szente válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


szente
addikt

Én akárkit kérdeztem eddig, maximum csak az Amazont tudták, meg még páran a casekinget.
Azt hittem, hogy ez a bejegyzés egy jó ötlet lehet, mert nem igazán elterjedtek itthon a külföldi boltok.

[ Szerkesztve ]

(#16) Paxker315


Paxker315
addikt

ennek a kommentnek nem sok értelme lesz, mert, akit érint, az mindennel tisztában van, akit nem érint, annak pedig teljesen irreleváns. :)
kerékpárosként éveken át az volt a kérdés: egyáltalán vásárol-e akárki itthonról?
könyvjelzőim közt amik vannak: wiggle, ribble, merlin, bike24, rosebikes, bike-components, bike-discount, planet-x (on one), xxcycle. Mindegyikről többször vásároltam, mindegyikről vannak kellemes emlékek, wiggle-ön meg pár napja láttam, hogy már semmilyen kedvezményem sincs (korábban platina tag voltam, amihez évi 500GBP-t kell nálukhagyni). Merlinnek nagyon örülök, éveken át nyaggattam őket, mikortól szándékoznak Magyarországra is szállítani. Aztán egy szép napon elkezdtek. Szereztem is pár Comp Ultra ill. Comp One OverTorque.. ;)

Nálam annyiban árnyalt a kép, hogy 90%-ban ismerősnek, havernak v másnak vásároltam. ;) meg pár éve relatíve aktívan adtam-vettem lfgss-en (belterjes egy társaság) illetve tour-magazine forumon& bikemarkton, életem talán legnagyobb vételét ott sikerült megejteni, egy "buta" (de nemeslelkű) eladónak köszönhetően.

Viszont műszaki cikkeket itthon úgy látom, közel azonos áron el lehet érni. A biccigli ilyen téren "speci", mert, elég durva árak vannak itthon. Kb. csak az vásárol itthon bármit, aki vagy nagyon buta, vagy nagyon gazdag. :U

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.