Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) NÓPARA válasza nagash (#48) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!

Amiket írtál appok nekem nincsennek fent a jelenlegi telómon sem így ha ez lenne akkor ezen sem lenne szerintem. Biztos vannak még appok amik nem szeretik a dual sim részleget :(. A navigáláshoz viszont kimondottan GPS-t használok így a teló maradna inkább csak telefonálásra és kis film nézésre vagy zene hallgatásra :) A német nyelv tudásom sem kimasgaló de szinte nulla :( amugy köszi a linket megnéztem a dolgot ott. Volt itt ha jól láttam link a szilikontokról .. ami nekem inkább bejön mint az a be-ki hajthatós bőrtok féle .Mondjuk a magyarnyelv az alap lenne számomra hogy rajta legyen az android rendszeren. Köszi utólag is a kommentett. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#52) NÓPARA válasza szabof1 (#49) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!

Az írásod ha jól értem azt a részét hogy ha telefonálsz valakivel akkor elég rosszul hall? Én vezetés közben nem telózok ha csörög akkor lehuzódom és ugy telózok vagy visszahívom az illetőt.Valahol a fórumba láttam egy kódot amivel a csengetési hangerőt lehet állítani talán ha jól értettem az ottani írást. Az is lehet hogy az a szervizkód csak egy bizonyos teló fajtára érvényes. Valami progi vagy javítás nem lelhető a neten arra hogy a másik fél is tisztán hallhasson telefonálás közben? Írtad hogy Olaszból rendelted a telót ha én rendelném akkor szerinted mennyibe fájhatna most a dolog? Mondjuk olyan igényeim lennének hogy a kékes szinbe kéne.. szilikontok(nem a bőr behajtós).... fólia kéne rá.... ugye DHL szállítással és nem tudom a root vagy a kinai kitakarítás mennyibe lenne pluszba? Ja és utánvéttel kérném a szállítást és a futárnak magyar forintba kell ugye fizetni? Ha valamit nem jól gondoltam lécci azt is írd már meg. Köszike utólag is. :R :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#53) szabof1 válasza NÓPARA (#52) üzenetére


szabof1
őstag

"Az írásod ha jól értem azt a részét hogy ha telefonálsz valakivel akkor elég rosszul hall? "
A telefon hangereje és a hang tisztasága tökéletes. Akkor vannak problémák, amikor autóstartóban a telefon saját kihangosítóját használva telefonálok. Ebben jóval gyengébb, mint az előző telefonjaim.

"Írtad hogy Olaszból rendelted a telót ha én rendelném akkor szerinted mennyibe fájhatna most a dolog?"
Dollárban ugyanannyiba. Csak az árfolyamváltozás befolyásolná.

"Mondjuk olyan igényeim lennének hogy a kékes szinbe kéne.. szilikontok(nem a bőr behajtós).... fólia kéne rá"
Fekete és fehér van csak. A feketének kicsit sötétkékes a hátlapja.
Szilikon tokot még sehol sem láttam rá - sajnos.
Fóliát rendelj a telefonnal együtt.

"nem tudom a root vagy a kinai kitakarítás mennyibe lenne pluszba"
Leírtam az ismertetőmben és a Zopo Mobile oldalán is megnézheted. Most is ugyanannyi: "Root service (+$9)"

"Ja és utánvéttel kérném a szállítást és a futárnak magyar forintba kell ugye fizetni?"
Nincs utánvét. PayPallal kell fizetni előre.

(#54) NÓPARA válasza szabof1 (#53) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Hali!

Köszi szépen az infókat! Igy már a telefonálás része is világos. Azt gondoltam hogy az árfolyam dominál :( .A színt igen feketébe gondoltam :) ugye mint írtad a hátlap kékes szinű.Akkor lehet amit itt láttam linket az nem szilikon tok lenne? Esetleg sima tok lehet.. de több szinben akkor. Megfordult a fejembe az is akkor lehet mégis csak fehérrel kéne majd barátkozni ha ugy lenne.Ja és ez a PAYPAL téma kicsit nekem még kinai:( mivel ilyennel nem rendelkezem :( de majd érdeklődöm ez után is .Megköszönném ezuton is az infókat és próbálok még olvasgatni itt vagy máshol is a telóról.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#55) pallacko


pallacko
tag

Megérkezett a készülékem!
A beszámoló róla:
H9500+ leírás a Dual simes topkban

[ Szerkesztve ]

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#56) nagash válasza szabof1 (#53) üzenetére


nagash
senior tag

Nekem jött hozzá fólia is. Kicsit szar, de felment.

Utólag 1500Ft...
Nekem egy darab kínai alkalmazás maradt fent.

Én bankkártyával fizettem előre és 6,5 Euro volt a DHL (Német) és Prio hagyományos posta (Magyar). Valamint 3 munkanap alatt ideért.

A kihajthatós toknál az a baj, hogy pont a hangszóróra hajtom rá, de én is kihangosítóval fogom használni.

4,8"-ban bármikor megvenném újra, de ezt a méretet is szokom már.

Knoblauch macht einsam.

(#57) szabof1


szabof1
őstag

Szombaton találkoztunk pallacko kollégával és összenéztük az ő Hero H9500+ telefonját és az én Zopo ZP900-asomat. A két telefon gyakorlatilag azonos. A különbségek: neki 3000mA-es akksija van (nekem 2300-as), neki nincs cimke vonalkóddal és IMEI számmal az akksi alatt és az övén nincsen Zopo felirat. :D Egyébként mindenben egyezik a két telefon. Az övé sokkal olcsóbb volt, érdemes azt rendelni.

(#58) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok!
Napok óta kerestem egy olyan programot, ami leméri, hogy a mi kis "drágaszágunk" melyik töltővel milyen erősségen töltődik, ezáltal ki tudjuk választani az optimális töltőt!
Ma reggel kaptam egy programajánlatot azzal a megjegyzéssel, hogy a telefonok túlnyomó többségénél No data megjegyzést ír ki!
Feltelepítettem, s szintén így jártam. Na dehát miért vannak a supportok, ha nem ezért, írtam a programfejlesztőnek, aki kérte a telefonom típusát (Én nagyképűen Zopo Zp900 -t írtam, hiszen a H9500 -s készülékem gyakorlatilag minden rendszer mostmár így ismeri) és egy két fájlt a sys battery mappából!
Egy két mail és a program megérkezett!
Az eredeti program az alábbi linken érhető el: CurrentWidget
A "Zopósított" fájl pedig itt található: Zopo Zp900 & Hero H9500 -hoz currentwidget

Remélem működik mindenkinek :))

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#59) szabof1 válasza pallacko (#58) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem működik. :) Kösz a linkért! :D
Eleinte mA-ben mutatta és 670 és 710 mA közötti számokat írt ki (a gyári és a Motorola Defy töltővel is), de most megint ránéztem a kijelzőre és már 4.01x V-ot mutat.

(#60) lexter00 válasza szabof1 (#57) üzenetére


lexter00
őstag

Az egyik webshop oldalán egy érdeklődő feltette a kérdést hogy melyiket érdemes megvenni a Zopo-t vagy a Hero-t,és a webshop a Zopo-t ajánlotta hogy az sokkal megbízhatóbb a visszajelzések szerint :)
Ezzel nem akarok a Hero ellen beszélni csak ők a visszajelzések alapján jobban belelátnak a dolgokba!

Én a Zopo-ról még nem sok rosszat hallottam,eddig úgy néz ki hogy ez lesz a köv telóm habár a jiayu G3 nagyon csábító :D

[ Szerkesztve ]

(#61) szabof1 válasza szabof1 (#59) üzenetére


szabof1
őstag

Na rájöttem: a "Display Options > Views" részben a "Voltage (V)" volt kiválasztva és nem az "Electric Current (mA)" - csak azt nem értem, hogy akkor az elején miért mA-t mutatott mégis? :F

(#60) lexter00:
Én is biztosra akartam menni és a Zopót választottam. De ha a hétvégi összehasonlításunkból indulok ki, akkor érdemes az olcsóbb H9500+-t venni. Főleg, hogy 3000mA-es akksit adtak vele! (Egy olyan akksit elfogadnék én is.)
Ki tudja, lehet, hogy a Hero minősége nem olyan egyenletes és könnyebb kifogni rosszabb darabokat. De ez csak feltevés, egyelőre itteni tapasztalat nem támasztja alá.

(#62) szabof1


szabof1
őstag

Kicsit lassúnak találtam a görgetéseket, képernyőváltásokat és gondoltam, kipróbálom a Motorola Defy CM7-en jól bevált Spare Parts programot.
Beállítottam a "Window animations" és a "Transition animations" értékét "Fast"-ra ("Normal" volt)... és igen, ez a sebesség már kiváló! :D

(#63) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Sok sikert az új szerzeményedhez! :C

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#64) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Helló SzabóF1!

Olvasom az bejegyzéseid ...:) nem akarod véletlen elveszíteni jó pénzért a telót? :) Írtad hogy a 4.7" is megfelelő lenne számodra.Én is nézegetem a kiani piacon a 4.7-s kijelzőkkel szerelt készülékeket mert lehet nekem is elég lenne az. Most 4.3-s van de az a kicsi ugrás talán nem lenne olyan mérvű mint a 1coll. Esetleg a ZOPO alku tárgya lenne későbiekben akkor privátban lehetne róla szó. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#65) szabof1 válasza rum-cajsz (#63) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm. Igazán jól megvagyunk. :)

Konkurencia lehet azonban a JiaYu G4 Flagship Edition 4,7" GG kijelzővel, 3000mA akksival és 4 maggal. :D
De a G4 még nem kapható.

(#66) pallacko válasza lexter00 (#60) üzenetére


pallacko
tag

Nagyon sokáig gondolkodtam Én is, hogy melyik készüléket vegyem.
Annyi helyen lehetett olvasni, hogy a 2 készülék ugyanaz, hogy belevágtam.
Szabof1 kollégával, ahogy összevetettük a 2 telót, egészen jelentéktelennek tűnő egyezéseket találtunk, pl matricázás: kb 10x2 mm-s tollal x - lt, de még az is egyezik.
És igen. Engem az ár mellett a nagyobb akkumulátor is motivált, különösen azért, mert a H9500 - hoz kettő is jár (bár az enyémből kifelejtették, de pont ma írt Linda, hogy úton van :) )

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#67) 2pac0330


2pac0330
csendes tag

Sziasztok
Én én is beszereztem egy ilyen készüléket a napokban olaszországból rendeltem minden okes volt vele :)
Egy kérdésem lenne az akksival kapcsolatban (ami amugy elég jol szuperál :) ) ..ugyanis amikor eléri a 25%-ot kb 2-3 perc alatt leesik 15%-ra (akkor is ha standby on van utana még birja sokaig csak érdekes :) nem tudom nálatok ez elofordult-e ? :)

(#68) szabof1 válasza 2pac0330 (#67) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem is szokott esni vagy töltéskor megugrani a töltöttség. Próbáltam kalibrálni, de nem segített.
Nem kell szigorúan nézni a százalékot, csak úgy megközelítőleg, úgy mint amikor csak 5 pálcika volt ilyen célra a régi telefonokon. :)

Más:
Néztem Currency Widgettel 1A-es autós töltővel is, hogy mekkora töltést vesz fel a telefon és ott is csak a 690mA körüli értékek jöttek. Úgy néz ki, hogy hiába tud többet a töltő, a telefon akkor is csak ennyit vesz fel.

(#69) 2pac0330


2pac0330
csendes tag

Értem igen persze nem is probléma szerencsére :)

(#70) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok!
Próbálta valaki a dx 1.7.5 - s ú romot?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#71) pallacko válasza pallacko (#55) üzenetére


pallacko
tag

Sziasztok!
Megérkezett a lemaradt tartalékakkumulátorom is!
7 -n reklamáltam meg a mixeshopnál Lindánál, hogy nem volt benne a csomagban és pénteken, 25 -n egy buborékos borítékban átvettem a második 3000 mAh akksim.

Számomra Best a a mixeshop

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#72) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérésem. :R
Megnézné valaki nekem az Mtk droid toolsban, az enginer mód audióban az eredeti értékeket?
Az összes kellene
Torz a hang :W
Vissza szeretném állítani
Köszönöm:
Lackó

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#73) szabof1 válasza pallacko (#72) üzenetére


szabof1
őstag

E-mailben elküldtem. :)

(#74) zsoca74


zsoca74
csendes tag

Sziasztok magyar nyelvű menü van rajta?

(#75) szabof1 válasza zsoca74 (#74) üzenetére


szabof1
őstag

Igen. Alapból tud magyarul. :)

(#76) pallacko válasza szabof1 (#73) üzenetére


pallacko
tag

Megérkezett!
Köszönöm :R
Képzeld!
Az új dx rommal nem megy a mérős widget, újra írnom kel a supportjának :U

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#77) zsoca74


zsoca74
csendes tag

Szerinted meg ér +40 dolcsit a zp950?

(#78) zsoca74


zsoca74
csendes tag

Bár engem az a fekete csik ott alul ahol van a 3 gomb nagyon zavar

(#79) szabof1 válasza zsoca74 (#77) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem biztosan nem érne meg +40$-t a ZP950-es, mert ez a ZP900 is nagy már egy kicsit. Meg nem is olyan sokkal nagyobb az az 5,7", egyébként meg kb. ugyanazt tudja (az is "csak" kétmagos), igaz, az már 4.1 JB-vel kapható és nagyobb a felbontása is - de nekem bőven jó a ZP900 felbontása is.

[ Szerkesztve ]

(#80) zsoca74 válasza szabof1 (#79) üzenetére


zsoca74
csendes tag

És az a fekete sort gondolom nem is lehet el tüntetni nem?

(#81) szabof1 válasza zsoca74 (#80) üzenetére


szabof1
őstag

Biztosan el lehet tüntetni. Eddig csak pár launcher alkalmazásnál (pl. ADW Ex) találkoztam ilyen lehetőséggel. Elvileg kiváltja az alsó gombokat.

(#82) zsoca74 válasza szabof1 (#81) üzenetére


zsoca74
csendes tag

Egyébként nem volt semmi gond eddig a készülékkel?

(#83) szabof1 válasza zsoca74 (#82) üzenetére


szabof1
őstag

Semmi különös. Mindent megtalálsz itt leírva, amivel kapcsolatban valami gondom volt.

(#84) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!

A mai naptól beállok a ZOPO táborba :DD

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#85) zsoca74 válasza NÓPARA (#84) üzenetére


zsoca74
csendes tag

Nem csinálnál 1 videót róla? Egy kis ismertető jellegűt :D

(#86) bagkri01 válasza zsoca74 (#85) üzenetére


bagkri01
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy honnan érdemes megrendelni a telefont, továbbá, hogy gyári rommal is lteljeen jól használható vagy mindenképpen kell a főzött rom és a lényeg, hogy mennyi a végösszeg (teló+egyéb költségek)? Előre is köszönöm a válasz(oka)t.
ui.:google play gyárilag van telepítve. Három teló van terítéken:
-zopo zp900
-Jiayu G3
-Hero 9500
Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#87) zsoca74 válasza bagkri01 (#86) üzenetére


zsoca74
csendes tag

Én a zopo ra szavaznék én is ilyet szeretnék, a saját weboldaluk nekem nagyon bejön, sokan használják magát a készüléket és az oldalon is sok hasznos hozzá szólás van. A teljes ára attól függ miket szeretnél hozzá csak a készülék 55k a szálszállitás pedig elvileg 50$ az itt le irtak alapján ami egyébként szerintem elég sok 11-2 ezer forint.

(#88) bagkri01 válasza zsoca74 (#87) üzenetére


bagkri01
őstag

Szerinted honnan rendeljem majd meg?Bár még nem most fogom megvenni, először el kell adnom az acer liquid gallant duo-t.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#89) zsoca74 válasza bagkri01 (#88) üzenetére


zsoca74
csendes tag

[link] ez a hivatalos oldal én itt nézegettem

[ Szerkesztve ]

(#90) szabof1 válasza bagkri01 (#86) üzenetére


szabof1
őstag

"Az lenne a kérdésem, hogy honnan érdemes megrendelni a telefont, továbbá, hogy gyári rommal is teljesen jól használható vagy mindenképpen kell a főzött rom és a lényeg, hogy mennyi a végösszeg (teló+egyéb költségek)? Előre is köszönöm a válasz(oka)t.
ui.:google play gyárilag van telepítve"

- A zopomobile.com vagy Hero H9500+ esetén a mixeshop.com oldalról érdemes rendelni.
- Teljesen jó a gyári rom. Én csak kíváncsiságból tettem fel a DRX romot, de nem igazán veszek észre különbséget.
- Az összegre itt az írásomban és ebben a fórumban találsz infót.
- A Google alkalmazások rendben telepítve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#91) NÓPARA válasza zsoca74 (#85) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!

Sajnos annyira nem értek a videó készitéshez és maga az internetre való felrakáshoz sem. A Youtube-n sem vagyok regizve és gondolom csak ugy lehetne ha valaki be regizik. Amugy jó a készülék bár egy nap után még én is csak ismerkedem vele. Nekem is vannak dolgok amiket lehet majd idővel megkérdezek itt a blogban. Nem kis készülék ezzel számolni kell. A kisebb tenyerűeknek én azt mondanám hogy gondolják meg mert lehet két kézzel kellene már tapizni. Az árat illetően pedig szét kell nézni hátha van megfelelő ár mert oldalak is eltérően áraznak.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#92) bagkri01 válasza szabof1 (#90) üzenetére


bagkri01
őstag

Milyen nyelven kommunikálnak a webshopos dolgozók, illetve, hogy milyen papirok kellenek a rendeléshez?

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#93) Arpi119


Arpi119
újonc

Sziasztok,
Üdv mindenkinek, új vagyok még. Nekem is megjött a Hero 9500. Próbálnám feltenni a recovery-t. Hátha tudtok segíteni, mert elakadtam. Igazából már a driverek telepítésénél problémám van.

Win 7 64biten próbálkozom. Letöltöttem a 6577driver_install_3_steps -et. Lefuttattam a 3 lépést (közben a teló nem volt rádugva). Az első lépés után a telepített programjaimnál látszik egy HTC Driver Installer nevű progi (2.0.7.014). A 2. és 3. lépést is sikeresnek mondta.
Ezután kiszedett aksival rádugtam az USB-re a telót. Telepítgetett, aztán sikeresnek is mondta az egészet. Ezután a következő a helyzet: Amikor rádugom a telót (aksi nélkül), az Eszközkezelőben a Portok alatt megjelenik a Preloader USB VCOM (Android) 3 másodpercre, aztán eltűnik. Az USBLogViewerben az látszik, hogy Preloader USB VCOM (Android) Plug, majd 3 mp múlva Unplug.
Így pedig a Flashtool nem csinál semmit.

Nagyon megköszönöm, ha valaki tud segíteni.
Köszi,
Árpi

(#94) szabof1 válasza Arpi119 (#93) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem is nagyon nehezen jött össze. Sajnos nem emlékszem pontosan mindenre, ezért megpróbálom egy másik gépen megismételni (azon sajnos nem 64 bites Win7 van). Majd jelentkezem.

(#92) bagkri01: Természetesen angolul mindegyik webshopban simán boldogulsz.

[ Szerkesztve ]

(#95) szabof1 válasza Arpi119 (#93) üzenetére


szabof1
őstag

Szia!
Ahogy ígértem, telepítettem egy másik PC-re is a drivereket. A tapasztalataimat a leírás végére beírtam. Próbáld meg a belinkelt másik driverrel is. Remélem, sikerül. Írd meg, hogy mi lett!

(#96) Arpi119 válasza szabof1 (#95) üzenetére


Arpi119
újonc

Szia,
Köszi a sok sok ötletet, végigpróbálgattam, több gépen is, (3 lépéses, másik, oda-vissza) de egyelőre nem jött össze, kicsit bele is fáradtam.
Lehet, hogy a telefonommal van vmi? Amikor rádugom kikapcsolva (akár akkuval vagy nélkül), mindig érzékeli a windows, megjelenik az eszközkezelőben (Portok alatt Preloader...) aztán kb. 2-3 mp múlva újra csippan és eltűnik az eszközkezelőből (mintha kihúztam volna). Ha FlashTool-ban elindítom a Download-ot és utána rádugom a telefont, a piros csík még végigmegy, de aztán csippanás (mintha kihúztam volna) és utána már semmi.
Egyébként, ha bekapcsolva rádugom a gépre a telefont, simán megy az USB storage mód, és másolgatom a kártyára a file-okat.
Árpi

(#97) szabof1 válasza Arpi119 (#96) üzenetére


szabof1
őstag

"Ha FlashTool-ban elindítom a Download-ot és utána rádugom a telefont, a piros csík még végigmegy, de aztán csippanás (mintha kihúztam volna) és utána már semmi."
Először kivett akksival csatlakoztasd ilyenkor a PC-re és miután végigment a piros csík, de nem jött be a zöld kör, akkor tedd vissza az akksit (a telefont ne húzd le a PC-ről) és próbáld meg újra a flashelést.
Nekem így működött. Igaz, még csak kétszer kellett eddig használnom (CWM telepítés illetve data átméretezés).

(#98) hoktar


hoktar
csendes tag

Sziasztok!

Külföldi oldalak telefonos hirdetéseit böngészve akadtam rá ZOPO 900S-re. Kezdtem kicsit jobban utánajárni, hogy mit is tud, mennyi az annyi és akkor bukkantam rá szabof1 leírására, tapasztalataira és a fórumtémára. Nagyon megörültem!
Sok a közös szál, mivel jelenleg én is egy Defy(+)-ról szeretnék váltani, de féltem a garancia hiányától és a készülék megbízhatóságától.

Készülékcsere megfontolásának főbb oka(i):

1. Jelenlegi szolgáltatóm 100MB adatforgalmat 1000Ft-ért biztosít számomra havonta előfizetésem mellé (smartfonhoz elengedhetetlen!), viszont van egy mobilnet előfizetésem is ami ennek az árnak kétszereséért 3GB adatforgalmat ad (Azért érzitek ti is a nagyságrendi különbséget ugye? :-).
Alternatívaként elkezdtem keresni belső SIM foglalatos MIFI routereket, amivel megoszthatnám mobilnet adatforgalmam telefon irányában bárhol, de az árak egyszerűen megdöbbentettek (60-150 USD a normálisabbja). Ekkor jutottam oda, hogy ha hozzáteszek egy "kicsit", akkor már kaphatok 2 SIM-es 'okosmobilt. Csak hát ugye ezekről még semmilyen tapasztalatom nincs, és így elég meredeknek tűnt. Gondolkodtam TAB-on is,de be kellett lássam, hogy hordozhatóságra nem annyira praktikus, mint egy telefoné ill. ha kell a net akkor nem mindig volna kéznél.

Defym kijelzője böngészéshez be kell lássam picike. Viszont szeretem, mert nagyon strapabíró, és ezzel a WIUI-val rá sem lehet ismerni, de...

Az volna a kérdésem, hogy:

Használta-e már valamelyikőtök 2 SIM-el úgy a készüléket, hogy az egyik kártya volt felelős a hanghívásokért, a másik pedig a 3G adatforgalomért. Megoldható ez? Mert ha igen, akkor feltétlenül be kell szereznem egy ilyen készüléket (vagy valamelyik testvérkéjét)!

Migiri-Migiri-Megyek!

(#99) szabof1 válasza hoktar (#98) üzenetére


szabof1
őstag

Azért ez közel sem egy strapa telefon. A Defymet nem igazán féltettem, de ezt igen.

Én csak 1 kártyával használom, pallacko kolléga kettővel, de ő sem 3G netkártyával.
A Dual-SIM-es fórumban többen is úgy használják a telefonjukat, ahogyan te is szeretnéd, de tudtommal egyiküknek sem ZP900-as telefonja van. De ha nekik működik, akkor ezzel is fog. :K

(#100) o_pegazus_o


o_pegazus_o
tag

Akit esetleg érdekel eladom az egy hónapos sötét színű ZP900-amat beszerzési áron 56.900 ft-ért. A csomag része volt egy sima és egy képernyőt is védő hátlap. Vettem egy extra védőfóliát is, azt is adom vele. Nincs semmi baja, csak nagyon nagy nekem. Akit érdekel privátban keressen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.