Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) llaszlo válasza Sanraith (#4) üzenetére


llaszlo
veterán

Ha a Magic Briefcase-ben van a fájl akkor törlődik tutira. Ez az a mappa ami minden gépen/telefonon megtalálható és ezeket összeszinkronizálja. Viszont ha pl a gépedről vagy másik telóról feltöltött mappát akarod böngészni a telóról azt is megteheted meg le is töltheted és egy adott fájlt vagy mappát össze is szinkronizálhatsz a telóval. Csak a telóról a gépben alapból nem tudsz törölni. Vagy még én nem jöttem rá, hogy pontosan hogyan kell. Vannak még fekete foltok. Most is találtam egy új menüt. :)
Nekem az is tetszik, hogy egyszerre akár több eszközzel is használhatom és akár külön-külön vagy egyben is tudom kezelni ezeknek a tartalmát. Azt nem tudom, hogy ingyenesen mennyi a max eszköz.
Mondjuk nekem 18GB meló van feltöltve a gépről még szép, hogy annyi tárhelyet nem használnék el telefonon. :)
Viszont nagyon jó, hogy bármikor el tudom érni azt a tartalmat.

A dropbox nekem eleve jóval fapadosabb, mint a SugarSync. Plusz gépen csak úgy tudok szinkronizálni, hogy ha vagy szimlinket (vagy csak én nem jöttem rá, hogy milyen más módon lehet még) készítek az adott fájlhoz és azt bele teszem a dropboxba vagy eleve oda rakom az adott mappát vagy fájlt.
SugarSyncnél meg a gépi kliensben csak megadom, hogy melyik mappát szinkronizálja és annak a teljes tartalmát feltölti. Sőt még ki is válaszhatom, hogy milyen almappákat ne töltsön fel ha van ilyen. Így ugyanazt a fájlstruktúrát látom a neten is és a gépen is, nem kell ide-oda rakosgatni a mappákat, meg nem kell szimlinkelni/parancsikonozni. Aztán még azt is be tudom állítani, hogy lássam a gépen, hogy melyik fájl van szinkronizálva és melyik nem, melyik van éppen feltöltés alatt. Ezt mind a Finderben látom. Így:

Szóval a használata sokkal egyszerűbb meg jobban átlátható.

Ami hátrány, hogy nincs integrálva (még nincs) az android rendszerbe úgy, mint a dbox. Nekem ez nem lényeges szempont. Fontosabb a használható kliens.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.