Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Richard! válasza macy (#100) üzenetére


Richard!
addikt

gepigeny.hu-n olvastam,h fagyott tőle a game...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#102) macy válasza Richard! (#101) üzenetére


macy
addikt

Ja, nekem is fagyott míg észre nem vettem, hogy a megvett dobozos verzió 1.0.5-ös. Felpeccseltem 1.1.1-re és voálá, minden fasza.

(#103) Richard! válasza macy (#102) üzenetére


Richard!
addikt

nnna királyság.nagyon köszi az infót :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?

Van hozzá egy olyan mód hogy fel oldja a 90 es határt de nem tudom hogyan kell be tenni a játékba.
Esetleg valaki használ ilyet? :R

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#105) macy válasza Kiss70 (#104) üzenetére


macy
addikt

Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2/Mod mappába kell bemásolni az scs fájlt. De készülj fel a sűrű büntetésre gyorshajtás miatt, a karambolokról meg borulásról nem is beszélve :)

(#106) Milka 78 válasza macy (#105) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Lehet azt okosan használni :K Én most találtam egy új verzióját amivel már 120 felett is lehet karcolni.Öröm volt nézni ahogy egy enyhe balosban elszálltam egy tartályin adr-es szállítmánnyal :D Azóta finomabban használom a gázt és sűrűbben mentek :D

(#107) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#106) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Olyan nekem is volt, elég oda egy fizikai mód is. Az egyik hsz-ben linkeltem is. :D
Ja, a pótnak semmi baja nem lett, pedig pereceltem egy nagyot, ha meg vigyázok a pótra kapok 9%-os sérülést rá. Ki érti ezt.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#108) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#107) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen ez én is észre vettem.B@zi nagy trakival simán tudok csúsztatni.Gondoltam ezzel a kis tartállyal simán el tudok fordulni,azt mire észbe kaptam már borultam is :B Gondolom a folyadék elhúzta a vontatmányt.Minden esetre fülig ért a szám,hogy ilyen fokig ki van dolgozva a játék :K

(#109) macy válasza Milka 78 (#106) üzenetére


macy
addikt

Tegnap 172-vel száguldoztam pót nélkül. Már rendesen féltem. :DDD
És persze akkor trafiztak le mikor 95-el mentem.

A flotta:

[ Szerkesztve ]

(#110) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#108) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát na, jó a fizika. :)

(#109) macy:Az szép! :DDD A flotta nem csúnya. Mondjuk nekem only Scania lesz a flottám. Vagyis már 3 van. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#111) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#110) üzenetére


anatre1
tag

Nekem Volvo van only. Jól mennek és szvsz szépek is. Meg volt már egy Daf is, de azt eladtam :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#112) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#111) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A volvo nekem is tetszik, de még a MAN-on gondolkoztam, de inkább maradok a Scania márkánál. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#113) jozsi252 válasza anatre1 (#111) üzenetére


jozsi252
veterán

Volvo van nekem is, illetve szemét mocsok módon kihasználtam azt a bugot hogy felárért meglehet venni már az elején a legnagyobb motoros Volvo-t :B .

Előtte azok voltak amikkel gyorsfuvarokat vállaltam, hát ahhoz képest ez a legnagyobb Volvo száguld. Lehet azt mondani. Videókarim nagyon várom vissza, mert ezzel az integrálttal nagyon lekell venni a grafikát, illetve laggol is, szóval élvezhetetlen a játék. Valahogy sokkal könnyebb így koccani, mert nem reagál egyből a dolgokra a lagg miatt.

Amúgy nagyon sokat ott rontják el hogy már az első nap 3 kamionos flottát akarnak, és szépen veszik fel a hiteleket.. Érdemes szerintem egy hetet játszani, hogy legyen valamennyi kezdőtőkéd, hogy legalább egy kamiont megtudjál venni. Aztán utána már jönnek szépen lassan a 10e eurós fuvarok, utána már könnyebb hitelt felvenni.

Illetve Patch-el szerintem javítani fogják azt hogyha el alszol akkor teljes blackout legyen.

iPhone 13 Pro Max

(#114) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#113) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én 5 nap alatt felvettem egy mukit + egy R420-as scániát vettem neki. A 6. napon már 2-en voltak és már 2 scániám volt. Sőt, még az egyik sofőr is szintet lépett.
Remélem a grafon optimalizálást még megejtik mert a scania játék jobban fut, mint ez.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#115) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#114) üzenetére


jozsi252
veterán

A soffőrök most neked mennyi pénzt hoznak, hogy ilyen szinten állsz velük?

iPhone 13 Pro Max

(#116) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#115) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát változó, valamikor 500e, valamikor ~870, de van amikor a majd 2000e-t is hozzák.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#117) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#116) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor ahhoz hogy napi 5-10 000 eurót hozzanak, nagyon sok órát bele kell tenni a játékba.

iPhone 13 Pro Max

(#118) sagesz93


sagesz93
addikt

nagyon csoda a játék.. röviden ennyit tudok mondani megyek is vissza játszani :DD
még annyit hogy jó hogy az ai-k előznek meg mindne de épp most sz*patott meg az egyik hogy jött velem szembe a marhája én meg persze hogy nme tudtam megállni szépen bele is szálltam..

(#119) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#117) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen, meg gondolom kell az újításokat megvenni a kamionoknak.

Na, azt hiszem a 3 tengelyes billencs póttal a "2 kerekezz 5 méteren keresztül" ácsivementet kiérdemeltem. :DDD ;] Ezzel a póttal könnyű. :D

(#118) sagesz93: Üdv a klubban. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#120) ferensz


ferensz
senior tag

hipi szupi ez a cucc, engem is magával ragadott. Asszony 3 körül ment el, és rémülten konstatálta hogy meg sem moccantam azóta a scania-m kormánya mögül :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#121) macy válasza ferensz (#120) üzenetére


macy
addikt

:DDD

Burnout

[ Szerkesztve ]

(#122) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Az scs-nek sikerült a DAF-ot rábeszélni a liszenszre. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#123) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon nagy csend van srácok! Ki hol tart a játékban? :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#124) sagesz93 válasza Sub-ZeRo (#123) üzenetére


sagesz93
addikt

Lvl 24 körül, 36000 kilométerrel, 5 munkassal a fedélzeten vagyok most jelenleg :D
Vettem 200k-ért egy fullos DAF kamiont, most azzal kocsikazok :D

(#125) Sub-ZeRo válasza sagesz93 (#124) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én is 24-en, kb 34e km van 2 munkással 2 620-as scaniával. Kb a térkép 61%-a van felderítve.
Én egy fullos R620-al megyek. De hamarosan 730 lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#126) sagesz93 válasza Sub-ZeRo (#125) üzenetére


sagesz93
addikt

Én is tervezem a 730-as megvásárlását ha mar elérhető lesz :) eddig csak a 420ast vezettem az is egesz jól szedte a lábát ;]
Addig tolom ezzel a DAF-al
Térképre jobban rá kell mennem nálam kb 55% van felfedezve, bar ugyerzem Angliával lesznek itt gondok mert ott kb csak 5varosba voltam, nem bírom a fordított közlekedést.. :U

(#127) Sub-ZeRo válasza sagesz93 (#126) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jó kis traktor az. :K

Hát nekem most már kb. 63%-on van, de Anglia nekem is mumus. A fordított írány még elmegy, de mennyi mellékútvan. A nagy térképen alig bírok elmenni rajta, olyan nehéz meg lassú.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#128) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#127) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na megvan a 730-as motor is. ;] Még kell vagy 11 szint és minden meglesz. :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#129) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Napokat... :R

nem sikerül az onlány rádiót beállítanom. pedig mindent a readme.rtf és netes tutorialok által csinálok -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#130) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#129) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csáó

Valahogy így kell kinéznie.

stream_data[]: "http://123.123.123.123:8000|My Favourite Radio"
stream_data[]: "http://anotherradio.com/stream.mp3|Another Radio"

Lehe hogy csak ip cím kell neki, nem a honlap.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#131) macy válasza - = Zk = - (#129) üzenetére


macy
addikt

(#132) - = Zk = - válasza macy (#131) üzenetére


- = Zk = -
félisten

űbacki! :Y

:C

köszi Urak! meglesem :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#133) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát.. betettem
kimerevedi kak ép, majd "kattan" egyet és megy tovább minden, de zene az nincs. ha kilépek, akkor a menüzene életre kel... szal nem értem :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#134) macy válasza - = Zk = - (#133) üzenetére


macy
addikt

Egyik rádióműsor sem megy?

(#135) - = Zk = - válasza macy (#134) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#136) macy válasza - = Zk = - (#135) üzenetére


macy
addikt

Akkor szerintem nézd meg a tűzfalban mert valószínűleg nem engedi ki a netre.

(#137) GabN73 válasza macy (#136) üzenetére


GabN73
addikt

+1, nekem működik, köszi! :R

(#138) sagesz93 válasza - = Zk = - (#133) üzenetére


sagesz93
addikt

ha a tűzfalba letiltottad a játékot főnök akkor nem fog neked megmukkanni semmilyen rádió! :(

(#139) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Biztos, hogy jó játék lehet, de miért nincs benne Magyarország térképe? Szerintem belefért volna... :F

(#140) Sub-ZeRo válasza Tamás88 (#139) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogy miért nem rakták bele, nem tudom. A készítők bíztatnak minket, hogy elég sok patch jön hozzá, amiben lesznek újdonságok. Remélem a következőben már lesz, mert elég nagy lesz az állításuk szerint.
Optimalizálják a játékot, meg lehet belekerül spanyol és portugália is.
De hogy Magyarország miért nincs benne, vagy várható lesz-e, azt nemtudom.

Amúgy annak jó játék, aki a él-hal a kaminokért. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#141) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Üdvözletem. Énis megvettem a gémet. Előző verziót is kijátszottam. Nagy fan vagyok, fater kamionos szval :D Én is toltam 230k ig aztán megvettem az r420-ast topline-al.Printscreen nem sikerült de talán látszik a ráncfelvarrás

Iphone 7

(#142) GabN73 válasza Sub-ZeRo (#140) üzenetére


GabN73
addikt

Nem élek halok a kamionokért... :DDD
Csak kipróbáltam, megnéztem, hogy mennyi idő alatt unhatok bele ... :D

(#143) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#141) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:C

(#142) GabN73: A játék maga annyira nem hosszú, itt a leghosszabb az, ha a térképet be akarod járni, vagyis 100%-ra kijátszani. Már 54 óra körül járok, és jóformán minden scania alkatrész megvan. Igaz még nincsen meg minden képesség.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#144) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#143) üzenetére


FET-MEN
veterán

Engem megfogott a játék nagyon. Az előző verzió még távol állt az igazságtól. Ez már közel jár. A kormányzás lehetne még picit jobb de ez tényleg rendben van. Ami lol hogyha előznek szemből mondjuk éjjel és későn vesz észre. Mindketten megállunk éppen és mögém is odaérnek. Utána ki kell kerülni nagynehezen :U :DDD

Iphone 7

(#145) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#144) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Linkeltem egy fizikai módot, próbáld ki.
Mondjuk nekem is tetszik a játék. :K
Na igen, az előzés az kutya tud lenni. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#146) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#145) üzenetére


FET-MEN
veterán

Láma kérdés: hol linkelted? :DDD
Hát csak játszani tudom sajnos csak. Mivel felemelték 21-re a korhatárt nem valószínű hogy meglessz..

Iphone 7

(#147) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#146) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

Mivel felemelték 21-re a korhatárt nem valószínű hogy meglessz.. Ezt nem értem :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#148) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#147) üzenetére


FET-MEN
veterán

Jogosítvány. Csak játszani tudom a kamionozást. Mivel felemelték odébb van még a jogsi. Pedig 1 év mulva lehetett vola esedékes.

Iphone 7

(#149) macy válasza Sub-ZeRo (#147) üzenetére


macy
addikt

Gondolom "D"-s jogsi kéne neki de csak 21 éves kortól lehet jelentkezni.

Na megelőzött a "kollega" :)

[ Szerkesztve ]

(#150) Richard!


Richard!
addikt

Szép estét!

megvettem a játékot,de úgy néz ki,h behalt a dvd íróm.a game próbaverziója meg lejárt.amit kaptam a jatékhoz kódot azzal lehet aktiválni teljesre?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.