Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) bobooo válasza Sub-ZeRo (#641) üzenetére


bobooo
addikt

Ja hogy úgy. ;] Én 98-as vagyok és 14-es szint.

[ Szerkesztve ]

(#652) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jostent az annyábul!

Besz*ptam két gyorshajtást, 6% sérülés, és még egy nagyon szűk kapun kellett beállnom a túl széles trélerrel. Az egy dolog, hogy az egész utcát feltartottam, de még a járdára se ment fel a 460 lovas Rönó, csak küszködött összevissza.
Túl vagyok a dolgon, mára ennyi volt.

Megjegyzem rabja lettem a játéknak. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#653) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#652) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az szép.

Akkor ajánlom figyelmedbe a Trucks & Trailers és a Scania Truck Driving Simulatort.
Az egyikben tolatni tanulsz meg, a másikban a kamion vezetni. :DDD

Amúgy nekem is mára ennyi. 3 garázs, 12 ember. Egész jól állok. Most jöttem vissza Angliából, Poznan városában dekkolok. Még van kb. 3 benzinkutam és kész a térkép. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#654) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Lool tartsd be a tahográfot -110€ xDDD Ideje volt beletenni.

Iphone 7

(#655) Milka 78 válasza FET-MEN (#654) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ne már :D Én még nem találkoztam vele.És a taho mely részét kell betartani?Alvás nélkül 140 az már gáz? :DDD

(#656) macy válasza FET-MEN (#654) üzenetére


macy
addikt

Ha minden igaz, nem alvás esetén bealszol és elveszi az irányítást is pár másodpercre.

(#657) FET-MEN válasza macy (#656) üzenetére


FET-MEN
veterán

Lol elötte vezettem ugyanugy. De akkor alvás van nem szorakozok xD

Iphone 7

(#658) DigitXT válasza macy (#656) üzenetére


DigitXT
félisten

Ezt én produkálom IRL is - ha kialvatlanul játszom...:D

Amúgy ezt jól teszi, mert ezelőtt elég hülyén nézett ki,
hogy csak kiírta, hogy elaludtál, de amúgy semmi nem
történt. Magyarán nem volt tétje egy kis túlvezetésnek.

(#659) macy válasza DigitXT (#658) üzenetére


macy
addikt

Ja, én is. Valamelyik éjjel is a csattanásra ébredtem fel, nekicsaptam a szalagkorlátnak a gépet. Aztán mindig leállt ha tempomattal mentem, ráadásul éjjel, világítás is kikapcsolt. 20ezer volt a javítás, jó kis fuvar volt :)

(#660) Farkas23 válasza macy (#659) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!

Az igen! :D Ma én is csattantam egyet :D a pótkocsi alá szorult egy autó :D Pedig még nem is hajtottam gyorsan, csak már kicsit kopottak a gumik, aztán nem igazán tapadt be a jobbosba :D

(#661) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem találom a plusz kerék mod-ot.
help me pls. kiv vagyok egy 4 tengelyes NYERGES DAF-ra :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#662) macy válasza - = Zk = - (#661) üzenetére


macy
addikt

Nem tudok ilyen modról.

(#663) - = Zk = - válasza macy (#662) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vki pedig linkelte...
vagy csak én nem találom a MOD-os oldalon:W

ilyen pipe-ot elfogadnék... :U

persze, füstöléssel együtt...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#664) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Voltam ánglius országban. Kész ráfizetés.
A komp két helyre visz, én meg a hosszabbat választottam, mert elfelejtettem, hogy melyik a jó. Kiderült, hogy messzebbre kerültem a célállomástól, mint amikor elindultam. Komp vissza, aztán újra komp, immár a rövidebb úton. Természetesen elkéstem a szállítmánnyal, bár rohantam, mint az őrült, egy gyorshajtás, két karambol darabonként -400, sérülés 4%.
Legalább jól kikáromkodtam magam. :D
Még nincs vége az örömködésnek. :N
Irány vissza, pár száz kilométer után autópálya csatlakozós gubanc. Éljen a balos közlekedés, elcsesztem. Erre akkor jöttem rá, amikor az egysávos fel, akarom mondani lehajtón (én felhajtónak véltem) jött velem szembe egy verda. Tolatgatás, aztán végre ráálltam a piros csíkra. Hurrá, nyomás! Szépen vissza is mentem oda, ahol a fuvart felvettem. Mivel nem láttam már a pipától, nem szúrtam ki, hogy a zöld nyilak ellenkező irányba mutatnak. Jó, mi? Nagy levegő, irány a helyes irány. Aha, itt csesztem el, de már jó úton vagyok. Aztán eljött a fáradtság ideje. Az út egyik oldalán volt benzinkút, tehát a túloldalán kell vissza-befordulni. Tankoltam, szunyáltam, F1, sürgős paradicsomlé ihatnékom támadt. F1, nyomás tovább. Szűk balos forduló, tövig a gáz. Ismét kellett idő, mire rájöttem, hogy a kútról vissza kellett volna fordulnom. Hát persze, hogy nem azonnal találtam rá lehetőséget, hogy helyes irányba tereljem a kamiont. Talán mondanom se kell, hogy megint késtem.
Több, mint kétezer kilométert csesztem el bagóért. :B

Apropó, alkalmaztam sokrétűen képzett sofőrt, nem csinált semmit. Tapasztalatom szerint a szerény tehetségűek szorgalmasabbak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#665) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#664) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na akkor már jártál ott, az a lényeg. Ne aggódj, még vagy 2 forduló és rá is érzel, merre kell menni. :K

Amúgy meg a sofőrők akiket felveszel, nekem azok dolgoznak jól, akik már ilyen 30.000 km-et tettek meg. Itt már 7-11 ezres fuvarokat is nyomnak. Míg egy 800 km-et megtevő kezdő, az meg 30 euros utakat tesz meg. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#666) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#665) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam két sofőr is "sztrájkolt". Milton és Jacek. 1.7-esek voltak, és amíg a 0.8-as hozta szépen a pénzt, ha nem is sokat, ők lazsáltak.
Megjegyzendő a 0.8-as Imre azóta 2.5 értékű, és volt már majdnem 8 ezres hozama is.
Persze volt egy tányérsapkás 0.8-as Lucy is, aki egy huncut vasat nem hozott a konyhára. Kirúgtam, mint lustálkodó elődeit.

Ilyen kocsim van. Kattints rá.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#667) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Fákk the new patch.. :(( amikor esc-et nyomok kiirja hogy a játék itt lejárt és lefagy..

Iphone 7

(#668) Anulu79


Anulu79
addikt

Tényleg 180,000-be kerül egy garázs kibővítés vagy csak én néztem félre valamit? :DDD

(#669) FET-MEN válasza Anulu79 (#668) üzenetére


FET-MEN
veterán

Annyi :DDD

Iphone 7

(#670) Anulu79 válasza FET-MEN (#669) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezek nem normálisak. :DDD

(#671) Sub-ZeRo válasza Anulu79 (#668) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy 5 állásos garázs 280e-ben van. :DDD

(#666) Vakegérke: Szerintem mindegy, mert ha arrra törekszel, hogy minden garázs meglegyen, akkor az összes mukit fel kell venned, hogy telejs legyen a paletta. Szóval ha unatkozik, unatkozzon. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#672) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#671) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ingyenélőt nem etetek. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#673) DigitXT válasza Vakegérke (#672) üzenetére


DigitXT
félisten

Az elején én is kirúgtam az egyik sofőrt, aki permanensen "negatív bevételt" hozott: akit helyette felvettem, valamivel jobb volt már kezdőként is. (Talán a 0,8 VS. 1,7 értékelés miatt.) Viszont idővel belejönnek mind: szintet lépnek, fejlődnek, egyre kevésbé fordul elő, hogy nem találnak munkát. Emlékszem, Yvonne-nál is rezgett a léc párszor az elején (mondjuk őt UK-ben vettem fel, aztán lehet, hogy nem volt ínyére az EU fülke és "hamburger" garázs:DDD), de mára már majdnem annyit keres, mint a "nagyfiúk".:D Egyszer épp gondolkodtam rajta, hogy le kéne cserélni, mert csak 10-20 EUR bevétele volt átlagban, aztán kiderült, hogy épp akkor érkezik meg egy nagy értékű fuvarral: rögtön 8-900 EUR/hét-re tornázta fel magát. Szóval idővel nincs ingyenélő a játékban.:) Még aki csak 1-2 EUR/hét mutatóval bír, az is bevételt hoz, mivel ez már a profit, levonva a bevételből az üzemeltetési- és bérköltségeket.:R

Anulu79: a kis garázs, amit újonnan megveszel bármelyik városban, az 180K. A bővítés (5 férőhelyesre) már "csak" 100K. Viszont egy épkézláb kamion a sofőrjeidnek min. 90K, szóval egy fullos garázs, tele sofőrrel az ilyen 180+100+5x90=730K. Minimum. (Kicsit drágább kamion, pl. a 600LE-s Volvo, és máris 100K/sofőr.) Ja és a sofőr felvételéért is számolnak fel jutalékot (bár az ehhez képest bagó: 1,5K), szóval 800K-ban is benne lehet a végösszeg.:DDD Aztán idővel ezt persze kitermelik. A hangsúly azon van, hogy idővel.;]

[ Szerkesztve ]

(#674) Sub-ZeRo válasza DigitXT (#673) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem számold 190~230k-val a kamiont, mert mindegyik sofőrőmnek rgy 620-as scaniat adok 6x2, 6x4, vagy 4x2-est adok nekik. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#675) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A "garazsak" két helyén lakat van. Pénzfüggő a feloldás, vagy fejlődni kell még?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#676) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#675) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sajátodad már fejlesztetted?
Amúgy egy garázshoz 180e kell.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#677) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#676) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindkettőt 5 férőhelyesre fejlesztettem. Ezért kérdem, hogy pénzfüggő-e az ugrade.

Ja, és kinyögtem az adósságot. Érdekes, elkezdtek melózni a sofőrjeim. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#678) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kész a Discos nagy vasam szám szerint a flotta 4-ik tagja.Még nem karikáztam vele csak üresen,de mintha kicsit lomhábban gyorsulna a 2 tengelyeshez képest.Ritka jó dolguk van az embereimnek,hogy full tuningos vontatókkal rohangásznak.Most jön az Iveco projekt(már megvettem) és ez utánn jön egy Scania a végére.

(#679) - = Zk = - válasza Milka 78 (#678) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neked miért van oldalsó izéd a 6X4-eshez, míg nekem nincs :F :O
igaz, nekem DAF-om van.. ez számíthat vmit?:!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#680) Milka 78 válasza - = Zk = - (#679) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jelen állás szerint csak a Mergának van 3 tengelyes oldalszoknyás verziója.Nagyjából ezért akartam egy ilyet is :K

(#681) Vakegérke válasza Milka 78 (#678) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hány lovas ez az izé, és mennyibe került?
Már csak azért kérdem, mert én ilyeneket veszek 192 ezerért. Persze számítsd le az extrákat itt is, ott is.

Aprópopó, kormány. :)
Priviben is maceráltalak, illő módon meg is köszöntem a tanácsod.
Nos, mint anno már mondtam, Logitech formula vibration feelback wheel kormányom van. Ma szétszedtem, mert én vagyok az öreg szétszedős fia. Muszáj volt, irgalmatlan lötyögése volt a tengelynek. Mint kiderült, fehér danamid siklócsapágyba ágyazták. Ez egy önkenő, de kemény műanyag, és még hornyok is voltak benne, hogy a beléjük tett kenőzsír tehesse a dolgát.
Nos, a probléma megoldása egyszerű volt. A csapágy felsőrészt rögzítő csavarokat meghúztam. Nem kotyog, nem lötyög. Igaz, kissé ragad, a rugó nem húzza vissza középállásba a kereket, de idővel majd méretre kopik. Tény, hogy már tudok íves kanyarokat venni, nem darabosan működik.
Már csak a pedálokkal kell valamit alkotnom, mert késnek gyorsításnál, fékezésnél. Azt hiszem, be fogom ragasztani a potmétereket a helyükre, hogy még véletlenül se csúszkáljanak.
Ami azt illeti, jó a sok gomb rajta. Minden fontos vezérlést átadtam nekik, így az extra lámpákét, sárga villogóét, indexét, nézet választást jobbra-balra- egyenesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#682) - = Zk = - válasza Milka 78 (#680) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrva élet....
lehet visszaváltok 4x2-re.... hm.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#683) Milka 78 válasza Vakegérke (#681) üzenetére


Milka 78
nagyúr

598le a kicsike.Nem olyan erős mint a Volvo,de beton stabil és jól is fordul.Kanyarba rendesen el lehet tolni a száját.Én minden kamionból beszerzek egyet,mert a változatosság gyönyörködtet.Éppen most volt egy kis ráncfelvarrás a Volvómon.16 seb és 750le.

Örülök,hogy sikerült megoldanod a problémát.Én csak szétszedésben vagyok mágus,de összerakni,már más tészta :) A pedálokat nem tudod beállítani a játékon belül.A holtjáték és pl. a fékerővel lehet játszani.

(#684) Vakegérke válasza Milka 78 (#683) üzenetére


Vakegérke
veterán

16-os váltó? Azt is lehet műhelyben kapni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#685) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#684) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az mod, de vigyázni kell velük, mert lehet hogy a mentés rámegy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#686) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#685) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor könnyű szívvel lemondok róla. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#687) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még egy hely van a lyoni garázsban. Ha abban is lesz autó, enged végre upgradelni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#688) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#685) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem nem vitte magával a mentést....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#689) Sub-ZeRo válasza - = Zk = - (#688) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jobb félni mint megilyedni. A restcar honlapon olvastam, hogy valakinek cask akkor ment a mentés, ha a mod bent van, vagy ha bent is van, akkor probléma van vele.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#690) - = Zk = - válasza Sub-ZeRo (#689) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez igaz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#691) Milka 78 válasza Vakegérke (#686) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam működik.Jól is jön keményebb dombokon.Különösebb gáz nincs vele és vész esetén vissza lehet állítani ha gond lenne.Én 10 különböző modot használok(még új várost is,gond nélkül,de az tény,hogy nem árt egy mentést csinálni a játékról és azt lementeni valahova,biztos ami biztos alapon.

[ Szerkesztve ]

(#692) macy válasza Vakegérke (#687) üzenetére


macy
addikt

Mit akarsz upgradelni?

(#693) Vakegérke válasza macy (#692) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két garázsomnál van két-két lakat. Az egyik tele van, a másiknál van még egy üres hely. Szóval arra irányul a kérdésem, hogy ha mindkét garázsban elfogy a hely, tudok bővíteni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#694) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#693) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mennyi kamionod van még? Ha kevesebb mint 5, akkor lehet azért van lakat, mert nem tudsz online venni :F
Vagy ténlyeg szinthez nézi a program.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#695) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#694) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bratislavában 5, minden hely foglalt, 2 lakat.
Lyonban 4, két lakat.
26-os (instruktor) szinten vagyok, online veszem a Valiantokat. Ez annál is érdekesebb, mert ha körülnézek a boltban, nincs 750 lovas, ha online rendelek, akkor van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#696) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#695) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy képet linkelj már mert nem tudom mivan.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#697) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#696) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tessék.

Bratislava tele van, (5 gép,) ott sincs upgrade lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#698) macy válasza Vakegérke (#697) üzenetére


macy
addikt

Ezek nem upgrade helyek, ha rákattintasz az egyik sofőrödre akkor az egyik helyre a kamiont teszi be a másikra a sofőrt.
Ezt kb. tizedjére írom le külömböző fórumokon :)

(#699) sagesz93 válasza Vakegérke (#697) üzenetére


sagesz93
addikt

egyik lakat a kamiont, másik a sofőrt jelzi, szóval még 1 helyed van ebben a garázsban.
ötnél több férőhelyes garázs nincs, szóval kéne venni valahol egy zsír új garázst :)

(#700) Vakegérke válasza macy (#698) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom. :)
A két helyet szeretném megnyitni mindkét garázsomnál. :K

sagesz93: Ja, hogy így? Szentül meg voltam győződve, hogy hét férőhelyes a garázs. :B
No, akkor veszek újat, ha Lyon is tele lesz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.