Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Próbáltam hasonló fogásra átállni a hagyományos egérrel is, a kisebbeket tulajdonképpen meg lehet ugyanígy fogni. Csak nekem pár nap után nagyon megfájdult a tenyérélem, amin a tenyér támaszkodik ebben a pozícióban.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) copass válasza schawo (#1) üzenetére


copass
veterán

ennyiért megér egy próbát.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) Hiftu


Hiftu
senior tag

Összefoglalva:
Jó lenne az egér, ha nem gagyi anyagból készült volna, értelmes felbontása lenne a érzékelőnek,
tartották volna a saját specifikációjukat (mert igy viszont félrevezetés a kábel hossza) és tartozza hozzá egy hasonló stilusban döntött billentyűzet.

Szóval teljesen jó minden, azon kivül, hogy szar?

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#4) Khelben válasza copass (#2) üzenetére


Khelben
nagyúr

Főleg, hogy ebayen van ugyanez 700 Ft-ért is :)

(#5) saelin


saelin
veterán

Iszonyat furán néz ki! Ráadásul nekem hiányoznának az oldalsó gombok, amik előre-hátra lapozzák a weboldalakat. Nagyon megszoktam az évek alatt ezt a felállást, másmilyenre nem váltanék. Viszont, hogy fárasztó e az átlagos egér használata... lehet én vagyok evolúciósan másképp fejlődve, de csak régebben voltak ilyen problémain. Az egeret úgy napi 8 órában simán szorongatom, van hogy többet is, de különösebben nem fárad el tőle kezem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) bakagaijin


bakagaijin
tag

Készült rövidebb videó a tesztről? Valami olyasmire gondolok ami demózza a kéztartást használat közben és elmutogatva hogy hol mit érez az emberke, mi jó mi nem jó. (A túb videók amiket láttam leginkább unboxing jellegűek, engem meg inkább az érdekelne hogy milyen használat közben rövidebb megszokás után :)) Pl. amit írtatok a váltásról billentyűzet és egér használat között az tipikusan olyan dolog ami fel sem merült volna bennem és egyik videó sem említi amiket láttam.

Ha megcsináljátok, előre is nagyon köszönöm :).

[ Szerkesztve ]

(#7) Phvhun válasza Hiftu (#3) üzenetére


Phvhun
őstag

Pont ezt gondoltam énis, a koncepció jó de ócskaságnak tűnik első ránézésre, mint a szutykadék Trust perifériák.

(#8) vigyori78 válasza saelin (#5) üzenetére


vigyori78
őstag

Van oldalsó gomb :F

(#9) Alice90


Alice90
aktív tag

Most akkor szerintetek melyik jobb a Spire Archer I vagy a Spire Archer II egér?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#10) vittorio7 válasza Khelben (#4) üzenetére


vittorio7
őstag

Tudnál egy linket is dobni róla? :R

(#11) mzso válasza Khelben (#4) üzenetére


mzso
veterán

Milyen néven találhatóak?

(#12) mzso válasza Alice90 (#9) üzenetére


mzso
veterán

A cikkből ítélve a II-es azoknak jó akik tenyérrel rátehénkednek az egérre, akik meg inkább csak az ujjaikkal mozgatják annak a másik jó.

(#13) saelin válasza vigyori78 (#8) üzenetére


saelin
veterán

Így nagyban már látom. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Victoryus válasza mzso (#11) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

[link] Ez csak 600 ft plusz 6000 ft posta :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15) Piftuka


Piftuka
veterán

Óh, mennyire örülök, hogy megláttam ezt a cikket! Annak pedig még jobban, hogy - ezek szerint - kezd elterjedni ez a technológia.

Mindössze pár hete olvastam itt a fórum, "Milyen egeret vegyek?" témájában a Microsoft Sculpt fantázianevű vertikális egeréről:

, és mindössze 1 hét múlva volt szerencsém kipróbálni is.

Egyszerűen zseniális! Olyan szinten illeszkedett a hosszú ujjaim, és a nagy kezeim közé, hogy az szinte hihetetlen. Rendkívül kényelmes, könnyen kezelhető, ráadásul esetében az anyagminőségre egy rossz szó nem lehet. (Igaz... ~15,000 forintért lehet megvásárolni.) A súlya, a mérete tökéletes.

Sajnos lézeres és vezeték nélküli technológiával rendelkezik, nekem pedig mindenképpen vezetékes és optikai változat kellene!

Summa summarum: üdvözítőnek tartom, és nagyon remélem, hogy hamarosan elárasztják a piacot a jobbnál jobb vertikális egerek!

Az egészség ugyanis megfizethetetlen.

"Aquila non captat muscas."

(#16) orion1025


orion1025
őstag

Egy újabb "hatalmas" név forradalmi portékája..

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17) Alice90 válasza Piftuka (#15) üzenetére


Alice90
aktív tag

Jó kis egér csak hát úgye úgylátom wifi-s szóval elvileg a wifi is ártalmas..

spire archert probáltad?

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#18) cattus válasza Piftuka (#15) üzenetére


cattus
őstag

Nekem is ilyen van itthon, valóban nagyon kényelmes. Csak nekem kicsit nehéz a két AA-s elem miatt.

Do the thing!

(#19) Khelben válasza Alice90 (#17) üzenetére


Khelben
nagyúr

elvileg a wifi is ártalmas

Ennyi erővel megszületni a legártalmasabb..

(#20) stutga válasza Alice90 (#9) üzenetére


stutga
tag

Evoluent Vertical mouse3 Rev2.

Nekem ilyenem van. Beválik.

Néztem ezeket a gagyikat is de mindnél a foldon fekszik a huvelykujjad, tehát még mindig van twisting.

(#21) Alice90 válasza stutga (#20) üzenetére


Alice90
aktív tag

ilyet nem is lehet magyarországon kapni avagy ha lehet nagyon drága

20 ezer fölött

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#22) Piftuka válasza Alice90 (#17) üzenetére


Piftuka
veterán

"Jó kis egér csak hát úgye úgylátom wifi-s szóval elvileg a wifi is ártalmas.."

Ezt hogy érted? :F

"spire archert probáltad?"

Még nem. Ahogyan fentebb is írtam, azért (is) örültem ennek a cikknek, mert itt hallottam erről a termékről először.

"Aquila non captat muscas."

(#23) superg


superg
senior tag

Nekem is van ilyen ebayes verzió,1-2 ezer ft között vannak, vertical mouse néven rá lehet keresni.Még kis gumis festék is jutott rá,kellemes azonnal megszokható,de nekem is annyi volt hogy egy idő után máshol fájt a kezem.
Esetleg lehet váltogatni a hagyományos fajtával,aki érzékeny az ilyesmire

(#24) vittorio7 válasza superg (#23) üzenetére


vittorio7
őstag

Látom tényleg van egy pár. [link]

De ezeken kiigazodni... A bőség zavara.

[ Szerkesztve ]

(#25) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nem butaság, nagyon nem. Most jöttem rá, hogy én is ilyen tartással fogom meg a szokványos kialakítású egeremet, ha nem valami precíziós dolgot csinálok. Erre azt hiszem, hosszabb egérhasználatkor jöttem rá, miután megfájdult a csuklóm, hogy ez így nem gyilkolja tovább.

Valószínű a billentyűzetnek is így kéne állnia. Nekem amolyan ergonomikus van, de azt hiszem, már ott is fájdult meg hosszú gépeléstől. (Gondolom, a játékosok ezt tapasztalják, mikor az "életük múlik" az ASDW nyomkodásán.)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#26) Alice90 válasza Piftuka (#22) üzenetére


Alice90
aktív tag

hát nem tudom az a windowsos egér 12 ezer nem tudom megér-e ennyit nekem is nagy a kezem és az újjaim

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#27) JoinR


JoinR
senior tag

Tetszik az ötlet. Berendeltem egy ilyet, ezen van gumiborítás, meg az alsó gombok is igényesebbnek tűnnek...majd meglátjuk milyen lesz az GM-M8000X után :DDD

(#28) schawo válasza vittorio7 (#24) üzenetére


schawo
titán

Ezek sem olcsóbbak, mint az itthon is kapható cikkbéli Spire. És erre nem kell heteket várni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#29) huszar90


huszar90
aktív tag

Lehet beruházok egyre :K

(#30) eladohardver


eladohardver
őstag

Ez pont olyan csúf mint egy ortopéd cipő :DD :C

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#31) mzso válasza Piftuka (#22) üzenetére


mzso
veterán

Minden ami sugároz rákot okoz!!!!
Mi mást is csinálhatna ilyen ördögi mágia?

(#32) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Balkezes kellene! Létezik, vagy inkább igyak egy neszqviket és fogjam rá a nyuszira? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Végre valami más, ami értelmes is. Egy próbát biztosan megér majd.

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleg furan nez ki, de egy probat megerne a dolog. :)

(#35) rudi válasza Polarstar (#32) üzenetére


rudi
nagyúr

Ezúttal is érvényes a régi mondás: google a te barátod! :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) rudi válasza Hiftu (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Ugyan erősen sarkítva, de nagyjából ez a helyzet. Az megoldás nagyon érdekes, de a kivitelezés minősége nem az igazi. Talán a következő Archer valamivel igényesebb lesz, ezzel tűnik azonosnak.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) Kékes525


Kékes525
félisten

Én már elég régóta egerészek és elég sokat, de még sohasem fájdult meg a kezem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38) Polarstar válasza rudi (#35) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kösz. Szinte külön műfaj a bal kezesek élete... A vicc az, hogy alig van a "termékekhez" eleve "bal kéz használatra utaló fotó". Hmmm..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) saelin válasza Polarstar (#38) üzenetére


saelin
veterán

Nekem van balkezes ismerősöm és ő megtanult jobb kézzel egerészni, írni stb. tudatosan kezet váltott. Mondhatni jobbkezes lett, ami persze túlzás, mert mai napig szebben ír balkézzel. Ezzel arra akarok célozni, hogy nem minden balkezes keresi a nekik szánt termékeket, inkább megtanul jobbkézzel jobbkezes eszközöket használni. De biztos van olyan is, hogy ballal használ jobbos eszközöket... már amelyiket lehet.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40) Polarstar válasza saelin (#39) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem vészes. Nekem élből a bal a jobb...

Plusz a jelenlegi munkakörnyezetemben nincs hely jobbra. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#41) ncc1701 válasza szaszlaci (#25) üzenetére


ncc1701
veterán

Mókás, de én is most jöttem rá, h így fogom az egeret. :)

(#42) schawo válasza ncc1701 (#41) üzenetére


schawo
titán

Igen, egy ideje már én is kifejlesztettem magamnak ezt a kétujjas egértartást, csak a gombok rossz helyen vannak a hagyományos egéren.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43) sto1911 válasza Khelben (#4) üzenetére


sto1911
veterán

Linket adnal? 1700-ert talaltam en is, meg minimalarasat 1$-ert, de az bidelos, es nem hiszem, hogy annyiert eljon :D

(#44) ViZion


ViZion
félisten

Hmmm... érdekes elgondolás.
Nagytenyerűeknek ajánlom az én rágcsálómat: Func MS-3 rev. 2

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45) Jim Tonic válasza sto1911 (#43) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bidelős? Licites?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#46) copass válasza Kékes525 (#37) üzenetére


copass
veterán

napi 10-14órában nyomod gondolom és legalább 15 éve!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#47) F34R


F34R
nagyúr

Egy idelye mar gondolkozok hasonlon, a trackball-ok mennyire szamitanak ilyen szempontbol csuklokimelonek?

(#48) Jim Tonic válasza F34R (#47) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

ideje. A trackball precíziós munkára való, ill. szűk asztalokra. Gyors mozdulatokra nem használnám.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#49) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nekem sosem fájdult még meg a kezem a sima egértől, pedig 10-12 éve napi szinten, 5-6 éve pedig napi 8+ órában rajta van a kezem.

Nyugodj békében Integra!

(#50) sto1911 válasza Jim Tonic (#45) üzenetére


sto1911
veterán

Igen. Raraktam 700hufig, de automatan tovabb is ment a licit, fix aron meg 1700 korul lattam legolcsobban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.