Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Magyarországra kikor érkeznek el ezek a jó kis házak. Volt egy nekem tetsző még multkor 60$ és még a mai napig nem is lehet kapni :W
De a ház az prímán néz ki

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

A ház maga gyönyörű. :R Az előlapról nekem is azonnal Darth Vader jutott eszembe, mosolyogtam is egyet mikor olvastam a szövegben, hogy a cikkírónak is ez a véleménye. :)

A táp elhelyezés nem tetszik, de ez legyen az én személyes problémám. :DDD Ezen kívűl nekem nagyon bejön a házikó. Szerencse, hogy a feketével a piros led jobban mutat, mint a kék. ;] Batár nagy és lassú, halk(remélem) ventilátorok. :C

[ Szerkesztve ]

(#3) hackeeeee válasza D.Orion (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csatlakozom !

Nekem is bejövős. Csak nekem a piros helyett zöld kéne. :D

Véleményem szubjektív...

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nagyon frankó kis cucc

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) szuper-t


szuper-t
senior tag

rögtön rámtört a HL" érzés:D
el tudnám képzelni a mostani dana gépházam helyett:) :K

(#6) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Korrekt, korrekt, de nem cseréleném el a HAF932-es házamra! :N

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Jól néz ki meg minden ,De inkább vennék egy Haf 922-t. :)

(#8) szuper-t válasza yakuza.tora (#6) üzenetére


szuper-t
senior tag

HAF932
nem is csodálom:) szellős a picike :) bár a piros engem nagyon zavar benne( :(

(#9) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Azért azt, hogy "könnyen elfér" benne az 5970-es megnézném.
Mert az én Stacker 830-ban(mely cirka 63cm hosszú) az 5870-es mellett még 6cm marad szabadon.

"vagy legalábbis a Herkules című Disney-rajzfilmből"
Nagy szöveg. De belegondolva meg szomorú, hogy itt tartunk...

(#10) whiz


whiz
aktív tag

Hááát nem tudom... szerintem ronda. :F

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

90 dodóért sztem jó vétel.

(#12) Puma K


Puma K
veterán

Első képet elnézve nekem a Silent Hill-ből az a fura sisakos nem túl barátságos izé jutott eszembe :DDD Mondjuk a háznál nem záródik össze az alján :U

(vagy legalábbis a Herkules című Disney-rajzfilmből)
Na ja... kezdünk amerikaiasodni :o

Nekem igazán az tetszik benne, hogy fekete szinte minden hol :C
Ha lenne lovetta akkor vennék festéket és befesteném az én kis CM 590-nes dögömet :))

Hmmm majd egyszer ha sok pénzem lesz (mint a mesében...) veszek egy HAF932-tes házikót ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nekem nem tetszik.

Viszont én csak 4db külső meghajtókeretet számolok. :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) KaraDani válasza D.Orion (#2) üzenetére


KaraDani
addikt

+1 Nekem is inkább Dart Vader mint Hades.

(#15) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

a fehér lapátok a ventin kifejezetten jól áll a házikónak.

(#16) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Nem tetszik, pláne hogy az USB és hangkijövetel a tetején díszeleg, hogy néz ki egy csomó kábellel, de ez saját vélemény.
Ez jobban tetszik:

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#17) yakuza.tora válasza szuper-t (#8) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ő izé... Ez valami moddolt cucc lehet, mert a gyáriban ilyen Ferrari alakatrész nincs. :DDD

atti_2010: Az a házikó milyen névre hallgat? :F

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#18) #21346560


#21346560
törölt tag

Nekem is rögtön darth Vader jutott eszembe róla és nem Hades... és nem tetszik.... :N

(#19) #65675776


#65675776
törölt tag

Anélkül az idióta előlap nélkül még ki is nézne valahogy.

(#20) atti_2010 válasza yakuza.tora (#17) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Recom powerstation a neve es hamarosan megveszem, egy link:
[link]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#21) Vassili


Vassili
tag

Nagyon faja kis ház! Nem is találtam benne semmit így hirtelen ami negatív!

(#22) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Nagyon ronda, és képekről ítélve nagyon gagyi is anyagát tekintve.
1/10 pont, maximum, jószívvel...

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#23) D.Orion válasza _Voyage_ (#22) üzenetére


D.Orion
veterán

Ujj baszki... Ennél nagyobb baromságot nem is írhattál volna. :W Gratulálok. :C Hallottál te már valaha az NZXT márkáról? Ha azt sem tudod, hogy eszik-e vagy isszák, akkor jobb ha meg se szólalsz. :(((

(#24) _Voyage_ válasza D.Orion (#23) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hallottam.
Értelmezni tudtad-e, amit írtam?
Segítek, újra bemásolom:
és képekről ítélve nagyon gagyi is anyagát tekintve.

Tudod, kép, ami a cikkben is volt. Anyag: amiből van a ház, általában műanyagok és fémek.
Elég csak megnézni a ház tetejét, a nagy büdös semmibe ki van lyuggatva két ventinek hely. Jobb házakon ott általában műanyag tető van, ami alatt van ventihely. Így a nagy semmibe elég ritka a lyuggatás. Még jobb helyeken(lian li, silverstone) nem lyuggatnak, hogy süvítsen a venti, hanem kivágják az egészet.

Itt egy nzxt ház teszt, nem rossz, de köze sincs egy 35.000-es lian li-hez akár, semmiben: [link]

Zár nincs rajta, amit egy ilyen könnyen nyitható ajtós háznál nagyon hiányolok.
Rendes oldallap rögzítés nincs megoldva(rendes alatt pl silverstone rv01-et, stacker 830-at értem), belül minden fekete, a ventik közepe ok, hogy fehér, de a hdd/odd rögzítőkön a fehér középgomb gagyi.
Számomra a fekete belső festést leszámítva egy olcsó, kínai ház hatását kelti bennem. Ráadásul a képről ítélve a lemezek is nagyon vékonyak, kellőképpen zöröghetnek, és gondolom jól fognak nyekleni-csuklani... :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#25) yakuza.tora válasza atti_2010 (#20) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem ismerem ezt a márkát, de jól néz ki! :C
Az áráról mit lehet tudni? :F

Alléz Olympique de Marseille!

(#26) #65675776 válasza D.Orion (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért az anyagot minősíti, hogy 6,95kg ez a házikó, szóval nem túl vastag anyagból van.

Ráadásul a méretezésében sincs semmi extra. Az 501mm mélység kevesebb, mint pl egy CM690-é (525mm), pláne egy Chieftec WH-02 540mm-éhez. Utóbbi már anyagból van, táp nélkül laza 11kg.

Szóval ez az NZXT azért nem egy nagy eresztés...

(#27) z00li


z00li
senior tag

Valamiért nekem sem jön be. :(

(#28) atti_2010 válasza yakuza.tora (#25) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nagyváradi vagyok, kb 18,500 Ft-ba jön ki, van egy tápegységem tőlük kb 2 éve használom kifogástalan , 9kilo volt forintban, akkor figyeltem fel a cég termekéire.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#29) CooLM@$TeR válasza #65675776 (#26) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"Azért az anyagot minősíti, hogy 6,95kg ez a házikó, szóval nem túl vastag anyagból van."

Bizony, kb. papírvastagságú lehet ... a jelenlegi kuckóm egy ThermalTake Xaser VI VG4000BWS, üresen 18kg, na ebben van anyag rendesen. Ráadásul túlságosan nagynak sem tűnik ez a Hades, ennyi pénzért biztos nem ilyet vennék ..

[ Szerkesztve ]

(#30) Realradical válasza _Voyage_ (#24) üzenetére


Realradical
őstag

Touche! :C

Maradok a sopranos házamnál... :)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez a ház több sebből vérzik.
A legnagyobb gond vele, hogy el fogják adni, és megéri gyártani. Gémerek előnyben.

(#32) szuper-t válasza yakuza.tora (#17) üzenetére


szuper-t
senior tag

így már érdekelne 1:)

(#33) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Szvsz. ronda és drága, de "nagggyon gémer" ! ;)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34) yakuza.tora válasza atti_2010 (#28) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Korrekt...

szuper-t: akkor hajrá! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#35) syC


syC
addikt

Sima codegen 2 fekete lemezzel az elején :F

(#36) D1Rect válasza syC (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Az eddigi legjobb meghatározás.

(#37) syC válasza D1Rect (#36) üzenetére


syC
addikt

Hát de tényleg. Tisztára mint a magyar politika. Mindig valami újal akarnak előrukkolni, de a végén mindig a régi szar lesz belőle.

(#38) D1Rect válasza syC (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD :DDD :DDD

(#39) LGLuke


LGLuke
őstag

Én csak azt nem értem, hogy miért jó a ház tetejére tenni a kimeneteket.
Pendrive esetében nem vészes, mert az stabil és nem hajlékony, de ha fényképező, külső HDD vagy telefon USB kábelét csatlakoztatom gyakran ilyen házhoz, akkor ott hamar kontakthibás kábelekkel találhatom szemben magamat, főleg, ha 1-2 alkalommal még valami rá is segít és megtöri a kábelt.

Nem lenne ez rossz ház, bár én a konzervatívabbakat szeretem, viszont a fekete szín az bejön.
A ház tetejére viszont hülyeség ventilátor rést tenni szvsz. Amennyiben kevés ventit használsz, mert csendes gépet szeretnél, ott lazán beszáll a por, szűrő ide vagy oda.
Itt meg ugye csak az egyik helyére tesznek alapból, másik helyen vígan porosodik a ház.

Egyébként én beérném egy sima szabványos elöl-hátul 1-1 12cm-es vintihellyel.
Ha nem szervert akarok építeni, szinte felesleges is több.

(#40) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most a görög mitológiából az összes isten nevével jön majd ki ház? :))

https://vertigostore.eu

(#41) Chrys_


Chrys_
addikt

Azért elég ronda a tetején a ventik rácsa... ez jobb (most egy kicsit "hazabeszélek" :D ):
ez jobb :)

(#42) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam írok, hogy másoknak ne legyen esetleg ilyen problémája. Ebbe a házba egy Artic Cooling Freezer Xtreme 2 hűtő, az oldallapi ventilátortól nem fér be. (Én leszedtem a ventilátort!) És a ház anyaghasználatban hagy némi kívánni valót maga után. Bár marha jól mutat :D És nagyon nagyon jó a hűtése!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) Lekvarle


Lekvarle
csendes tag

Valaki nem szabadulna meg egy ilyen háztól? :DDD
Már régóta keresek egy ilyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.