Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Pttypang válasza laci_csk (#48) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez egy forum, nem egy fanboy klub.

Everybody lies.

(#102) Kékes525 válasza norb55 (#76) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyetértek! Másrészt szükséges, hogy minél több jó telefonokat gyártó cég legyen a piacon, mert a verseny így jobban érvényesül. A felhasználó csak nyerhet ezen.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#103) #65577472 válasza janeszgol (#100) üzenetére


#65577472
törölt tag

Hát nem tudom.. Én 13 hónapig használtam Z-t, 7 hónapig Mi3-at (2013-as modelleket hasonlítunk össze ugye, így korrekt), előbbi fasorban sincs utóbbihoz képest. Sem minőségben (főleg kijelzőt és összeszerelést tekintve), sem gyorsaságban, sem témázhatóságban, sem funkcionálisban, sem sehogy. Z1 ugyanez, abban sem futotta többre a TN panelnél, ez volt a Sony nagy 2013-as szégyenfoltja. Nem vagyok Sony hater, sem fanboy, sőt kifejezetten nagy bajban lennék, ha kivonulnának a piacról, mert felső kategóriás droidos tablet gyártásban ők a királyok.

Egyébként fikázásra fikázással reagálni eléggé óvodás szint.

[ Szerkesztve ]

(#104) no more


no more
addikt

Kár lenne értük, azon kevés gyártók egyike, amelyik nem copyzza az almás vállalatot és próbál egyedi maradni.

(#17) batman1235: Ez most a hét vicce volt, azt ugye tudod? Próbálj ki egyszer egy SP-t csak egy napig. Sírva fogsz könyörögni, hogy valaki vegye el tőled INGYEN.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#105) S@s


S@s
tag

Az csak jó ha maradnak.

[ Szerkesztve ]

S@s

(#106) Just_Reboot válasza janeszgol (#100) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem, nekem nexusom van. :D

(#107) S@s


S@s
tag

Az csak jó ha marad a Sony. A verseny miatt is jót tesz és a telefonjai is nagyon jók. Most a Snapdragon 810 kavart be nekik (nem csak nekik). :(

S@s

(#108) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lenne rossz ötlet visszahozni egy kamerára kihegyezett vonalat. Minden adott hozzá.
Egy vízálló, jó anyagokból összerakott képalkotásra kihegyezett készülékre lenne kereslet.

(#109) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Bírom amikor egy CEO megmondja mi lesz...

Szerinte nem vonulnak ki... Szerintem meg majd a piac eldönti mi lesz velük...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#110) edari válasza S@s (#107) üzenetére


edari
őstag

Nem csak az.

(#111) janeszgol válasza #65577472 (#103) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen igazad van, csak gondolom ezért lett megemlítve a Mi3. :R Más magyarázat nincs, én legalábbis nem látok más okot rá.

A sony Z-ről meg van a véleményem (sok tekintetben szar, viszont a kamerája nem annyira rossz, mint itt írták, igaz nem is hűde jó). A Z1 már jobban sikerült, igaz a panel gyenge, ami belekerült.

Justreboot Csak a Mi3-ra kerestem rá és nem dobott ki téged találatnak. :D

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#112) janeszgol válasza Ricardo (#108) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát nem tudom. A Samsung próbálkozásai nem voltak a vevők között siekresek. Lehet nincs rá igény? Vagy rosszul lett eladva?* Egy átlag kamera, mint ami van az S4/S5-ben, iPhone 5S-ben a legtöbb embernek elég. (Mondjuk a felvétel hangminőségére rá kéne gyúrni.)

* Engem érdekelne egy ilyen. Miért? Mert az érintős, wifis telefonok korlátozottak. Wifin keresztül max 2 megapixeles képet küldhetsz át. Mi ez? Mikor olvastam, nem akartam elhinni. Lehet hogy a 150+ ezres kategóriában nem ez a helyzet, de abból meg egyre kevesebben vesznek fényképezőt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#113) laci_csk válasza Pttypang (#101) üzenetére


laci_csk
senior tag

Es akkor lehet valotlant irni?

Xperia XZ3

(#114) Ricardo válasza janeszgol (#112) üzenetére


Ricardo
félisten

Azok szerintem azért nem, mert inkább voltak fényképezőgépek, mint mobilok.

A Lumia 1020-at pl szeretik akik megvették.

(#115) janeszgol válasza Ricardo (#114) üzenetére


janeszgol
félisten

Jaaa, te nem a fényképezőbe oltott telefont értetted. Bocsi, akkor én értettem félre. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#116) stevve válasza kelekyle (#90) üzenetére


stevve
nagyúr

Gratulálok, beálltál azok sorába, akik ránézésre ítélnek és még véletlenül sem néznek körül. Azért alig pár százalékos részesedéssel ott lenni a top 5-ben nem biztos, hogy hulladékgyártásra vall, de nyugodtan hordjon csak össze zöldségeket mindenki értelmes érvek nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#117) edari válasza stevve (#116) üzenetére


edari
őstag

Esetleg csak a neve miatt van ott?
Valljuk be, nagyon gáz kiadni egy telefont sokadszorra, annyi különbséggel hogy más a neve, meg kb 1-2 dolgot megváltoztatnak rajta (de még így se lett sokkal jobb).
Kazánt adni rossz kamerával, rossz panellal többért mint a konkurencia... bátor dolog.

[ Szerkesztve ]

(#118) #65577472 válasza stevve (#116) üzenetére


#65577472
törölt tag

Top 5-ben? Sony évek óta csak az "Others-be" fér bele. :B

(#119) stevve válasza edari (#117) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem hinném. Ennyi újságírót és véleményt nehéz lenne megvásárolni. ;) Nem állok a pártjukra, ugyanolyan gyártó, mint a többi: fiaskók és hullámhegyek is voltak és vannak. Remélem, nem vonaulnak ki. Inkább a csípőből tüzelt fröcsögés zavar.

skyline_r33:
Hol? Gondolom, a Z3 ismerős. Nem eladásban. :U

[ Szerkesztve ]

(#120) Micsurin válasza #65577472 (#118) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Samsung sem lenne a t5-ben a sok szar nélkül :D

@stevve: Akarta mondani , nem top 5 , csak szimplán az egyéb gyártok (értsd , motorola , alcatel , tehát a nem topok) :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#121) edari válasza stevve (#119) üzenetére


edari
őstag

Nem az újságírókat veszik meg, hanem a nevükből élnek. Megmaradt a hétköznapi emberekben (akik totál nem értenek a telefonokhoz, és nem is néznek teszteket csak bemennek a boltba) hogy ha az van ráírva hogy Sony, akkor az jó.

Hát már nem.

(#122) stevve válasza edari (#121) üzenetére


stevve
nagyúr

Szerinted kiből van több, az itt fórumozókból vagy az átlagból? Szerinted kinek gyártanak telefont? Amúgy a Z3 igencsak top cucc, de ha szerinted nem, akkor ez is csak egy olyan hír topikja, ahol semmi sem elég só a fórumozóknak.

[ Szerkesztve ]

(#123) Micsurin válasza stevve (#122) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Abban igaza van , az átlag bemegy , oh sony , jó lesz ez.... :)

A Z3 meg szerintem is csak félig top cucc , pedig szeretem a sanyákat.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#124) #65577472 válasza stevve (#119) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Azért alig pár százalékos részesedéssel ott lenni a top 5-ben nem biztos, hogy hulladékgyártásra vall"

Elég félreérthető voltál, a Z3 Top 5-be helyezése pedig csak egy szubjektív vélemény.

(#125) edari válasza stevve (#122) üzenetére


edari
őstag

"Szerinted kiből van több, az itt fórumozókból vagy az átlagból?"

Hát nem a fórumozókból, akármennyire szeretnénk az ellentétét. Szóval amit az előbb írtam az még mindig igaz.

"Szerinted kinek gyártanak telefont?"

Elég sok embert látni az utcán a legfrissebb iphonenal és galaxy cuccokkal. És nem hiszem a 1x-2x éves csajok az MA-t bújják új telefon után nézve. Azt már nem is mondom, hogy azért vesznek ilyen telefont, mert kihasználják. Látszat csupán nem több, hogy megmutassák, igen, ő ilyet is tud venni (vagy a szülei).

"Amúgy a Z3 igencsak top cucc, de ha szerinted nem, akkor ez is csak egy olyan hír topikja, ahol semmi sem elég só a fórumozóknak."

Tessék? Top cucc? Ezzel a panellal? Ilyen kamerával? Melegedést nem írom, az nem teljesen az ő hibájuk.
Nem, a Z3 nem top cucc, max akkor ha az árát nézem.

Kamerája hol van mondjuk Samsung S6-hoz képest? Vagy G4-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#126) Micsurin válasza edari (#125) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Z3 14 Jul 2014 , S6 01 Mar 2015 , khm [link] mennyi az annyi ? majd egy év ? :U Azért ne hasonlítsunk.

G4 meg most jelent megszinte.... "legfrissebb iphonenal " Ha erre most reagálnék abból igen komoly vita lenne , szóval inkább az 1x-2x lányokat meg az ájpont ne :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#127) edari válasza Micsurin (#126) üzenetére


edari
őstag

z3+? Frissíthették volna jobban.

De igaz, Z3-ról volt szó.
Akkor iphone 5s? Még mindig az van, hogy a konkurencia aki sony modult használ, az jobban megírja az sf részét mint maga a sony.

Jöhet pü-be ;]

Am kijelzőre valami reakció? Próbáljuk menteni a kameráját, de kijelzőt valahogy senki nem tagadja.

[ Szerkesztve ]

(#128) nismoka válasza Ricardo (#108) üzenetére


nismoka
addikt

A sony külön fényképezőgépeket is el akar adni ezt sem szabad elfelejteni, lehet ezért nem törik magukat a mobilos fotózás javításán!?

(#129) #65577472 válasza nismoka (#128) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nettó hülyeség.

(#130) Micsurin válasza edari (#127) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Samsung fan vagy ? S3 LTE , S4+ , S3 Neo , Note 3 neo , azta , ők is nagyon azt tették :DDD
[link] nagy fejlesztés.... Csak az a fontos , hogy a Sonyra köpködhess , semmi más ....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#131) edari válasza Micsurin (#130) üzenetére


edari
őstag

Jaj dehogy van samsungom.

[ Szerkesztve ]

(#132) pit stop válasza edari (#117) üzenetére


pit stop
addikt

Valamikor azt a nevet is fel kellett építeni, az sem a semmiből jött.
Sokadszorra? Most jött ki z3+, z3 - ami nevében is utal dolgokra. Autóknál is a faceliftet új típusnak igyekeznek eladni, aki meg hozzáértő egyből leveszi... Ha nem jött volna semmi akkor más meg abba köt bele :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#133) Micsurin válasza edari (#131) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Amit te látsz az már régen nem "objektív" :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#134) edari válasza Micsurin (#133) üzenetére


edari
őstag

Valóban.

Látom hogy a párom szuper, régen istenített Sp-je milyen jó állapotban lett magára hagyva. Ez igen! Minőségi munka.
Mondjuk az ilyen esetek nem csak a Sony-ra jellemzőek, ott van még az S Advance is.

[ Szerkesztve ]

(#135) ctvagyok válasza Micsurin (#120) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hát ezt nem tudom miből gondolod. Azért a legtöbb flagship Samsungtól fogy az androidos fronton. A neo készüléket ne keverjük ide. Azok nem csúcs készülékek. Max közepkategória. Az s5+ hivatalosan csak Koreába készült. Az s4+ meg azt halottam nálunk is lehet kapni hivatalos garival. Szóval az igaz.

(#136) laci_csk válasza edari (#121) üzenetére


laci_csk
senior tag

Szerintem itt tobben vagynak (vagyunk, hogy ne legyen nagy baj) akik total nem ertenek a telefonokhoz, csak irnak egy-egy beszolast.

Miert mindig a Sony kozepkategorias teloit hasonlitjak ossze mas gyartok csucstermekeivel? Pl a samu, lg vagy mas gyarto kozepkategoriai olyan jok, es olyan nagyon vagynak tamogatva? Azokat senki sem emlegeti, de hogy az SP gyengebb mint az S5, pl., ezt mar tobben is irtak. Na engem csak ez zavar, es ez nem fanboy-izmus.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#137) nismoka válasza #65577472 (#129) üzenetére


nismoka
addikt

Akkor mi az oka vajon? Nem hinném hogy nem tudnának egy jobb sw-t alá.

(#138) edari válasza laci_csk (#136) üzenetére


edari
őstag

Ott írtam hogy az S advence (az is középkat. volt) is kb ugyanolyan gyalázatos szinten lett hagyva.

(#139) Micsurin válasza edari (#134) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha , szóval az az egy igen jól sikerült a példád , továbbra is tartom csak köpködni akarsz.
@ctvagyok: Én nem erre írtam , pusztán nem akarja megérteni ,hogy a Z3 , a Z3 az ALAPJA , de volt itt egy nagyon jó kocsis példa is már.....

A samsung még nem adott ki normális középkategóriát , erről ennyit... de még a minik sem olyanok minta Sony Compactjai....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#140) edari válasza Micsurin (#139) üzenetére


edari
őstag

Ja csak az a célom... Kérlek világosíts fel Zen mester :R

Kijelzőre semmi reakció? Látom akkor abban igazam volt.

(#141) laci_csk válasza edari (#138) üzenetére


laci_csk
senior tag

Ha egyszer a chipgyarto mar nem ad ki uj drivereket, es nem tamogatja tovabb a terme'ke't, akkor a telogyarto mit csinaljon?

A Sony IPS LCD kijelzok igenis jok. Jo szinek, jo betekinto szog (ami amugy is nagy hulyeseg)

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#142) edari válasza laci_csk (#141) üzenetére


edari
őstag

Talán ne hányja össze azt a szerencsétlen droidot? Az nem a Qualcomm-tól függ hogy a drodiot milyen minőségben írják meg. Mert az ok hogy nem támogatják tovább. De akkor ne úgy hagyják a világ sorsára, hogy kb egy appot megnyitni 10 perc.

[ Szerkesztve ]

(#143) stevve válasza edari (#127) üzenetére


stevve
nagyúr

Igazából nem értem a dolgot, komolyan. Mi a csúcs fogalma? IPhone? Nem. Az Apple nagyon okosan mindent kicsit módosított és saját rendszerére szabott, a hardvert is. A Sony nyilván nem teheti ugyanazt a kamerát a telefonjaiba, mert az már az Appe "sajátja". Ettől függetlenül ha a Z2/Z3 nem csúcs készülék, akkor valami nem stimmel.

A panellel mi a baj? Ugyan Z2-m van, de nincs sehol szégyenkezni valóm vele. IPS, FHD, teljesen jók a betekintési szögek és napfényben is látni annyira, mint a többieket.

Nem akarok mindenáron ellentmondani neked, csak nem értem, miért lenne rossz készülék. Teljes megelégedettséggel használom napi szinten és nem látom, hogy csak brandet vettem volna. :B

Micsurin:
A Samsungnak vannak nagyon jó középkategóriás cuccai, de szerintem most elkezdtük azt is összemaszatolni, hogy mi a középkategória. :B

[ Szerkesztve ]

(#144) edari válasza stevve (#143) üzenetére


edari
őstag

Hát persze hogy nem érted, miért fikáznád azt, amit megelégedéssel használsz?
Annyi a bajom velük, hogy a konkurenciához képest sehol nincs.

"Nem akarok mindenáron ellentmondani neked, csak nem értem, miért lenne rossz készülék. "

Én se, de már leírtam én is, és mások is.

"Ettől függetlenül ha a Z2/Z3 nem csúcs készülék, akkor valami nem stimmel."
Ahhoz képest hogy a konkurencia miket pakol a telefonjaiba...

De én itt lezártam a dolgot, aki nem akarja megérteni a mondandót (ez igaz rám is ofc), azzal fölösleges ilyenekről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#145) #65577472 válasza nismoka (#137) üzenetére


#65577472
törölt tag

Szerinted arra akarják ösztökélni a Sony usert, hogy vegyen a telefon mellé pl egy Cybershot-ot is? :D

(#146) Micsurin válasza #65577472 (#145) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem , csak bt-s optikát ;] Meg hozzá a tokot :P

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#147) stevve válasza edari (#144) üzenetére


stevve
nagyúr

Látod, továbbra sincs semmi alap, ami kézzefogható lenne. Erős SoC, sok memória, szerintem jó panel, ami ebben a kategóriában mainstream (persze pimpelhető, lásd LG), piszok jó kamera és egy egészen kellemes szoftveres támogatás. Én csak ennyit látok most a Sony Z2/Z3-ból.

Nem vagyok elvakult, minden váltásnál jól körbejárom a témát és a piacot, de a "konkurenciához képest sehol nincs" erős kifejezés. 2014 őszén a piac egészen máshogy nézett ki, mint ma.

[ Szerkesztve ]

(#148) edari válasza stevve (#147) üzenetére


edari
őstag

Ühüm.
"Erős SoC" Ami jól felmelegszik, vele együtt a kamera. Már egyik se olyan jó. Kamera felmelegszik aztán nem használhatod, a semminél pedig minden jobb, a SoC már nem fog olyan gyors lenni mert az is felmelegedett.

"egészen kellemes szoftveres támogatás" Hát erre már írtam ellenpéldát, de ok, legyen tárgytalan mert az középkat. (amiből több fogy), és régi is (ami ma már nyomós érv).

(#149) laci_csk


laci_csk
senior tag

Mar sokmillioszor irtam, mindig az tudja jobban akinek nincs vagy mast hasznal, vagy ossszekeverjuk a szezont a fazonnal.
Most megyek egy masik topikba trollkodni ;]

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#150) edari válasza laci_csk (#149) üzenetére


edari
őstag

Helyes! ;]

De tudod hogy van: a számok és tények soha nem tévednek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.