Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:22:55

LOGOUT.hu

SONY ERICSSON XPERIA X8
A téma összefoglalóban igyekeztem/tünk összeszedni minden, a telefonnal kapcsolatos információt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26033) totron


totron
addikt

Helló, 3 kérdésem volna a szakértőkhöz:

- mely a legmagasabb - akár főzött verzió - ameddig frissíthető? Jelen állapotában sem wifin, sem USB kábelen nem tud netet megosztani..., pedig pont erre kellett volna. (Röhej, hogy egy ős, S40-es Nokiára is lehet külső appot telepíteni, s megosztani is, itt nem.)

- APK fájlokat nem tudok telepíteni, mondván, ahhoz SD kártyára volna szüksége, holott a telefon tárhelye is rendelkezésre áll, úgy értem lenne hely. Ez üzemszerű mködés vagy hiba? Mintha rémlene, hogy ilyen esetekre van külön app, amit ugye ha van sem tudnék feltenni, lásd fentebb.:/ "Rendelkezésre álló hely: nem érhető el", "Összes hely: nem érhető el". Fuck? Ennek ezt kellene mutatnia? (Teljes törlés után van a készülék.) SD karim nincs sajnos.

- Wifi és mobilnet is beállítva, aktív, viszont youtube kliens, Market is azt írja, nincs hálózati kapcsolat, miért?

- PC-hez csatlakoztatva is SD kártya után kiált(!), sem modemként nem tudom felhívni, sem Ethernetet nem ad ki magából (gondolom a kernel 2.6.29 nem is tud ilyet vagy de?) - üzemszerű-e vagy hiba? Mely ROM tudja már ezt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.