Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23201) Lasy válasza gzbotii (#23200) üzenetére


Lasy
veterán

amit én linkeltem azzal tuti beindul, és 100% hogy megy is.

+36702778032

(#23202) gzbotii válasza Lasy (#23201) üzenetére


gzbotii
veterán

Koszonom a segiteset :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23203) Lasy válasza gzbotii (#23202) üzenetére


Lasy
veterán

majd ha kész lesz. :)

+36702778032

(#23204) wayne1 válasza Mezcal (#23194) üzenetére


wayne1
senior tag

:R Köszi lejött Ma fel is rakom.

(#23205) gzbotii válasza Lasy (#23203) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat, azt csak esete, vagy amikor lesz idom, mert nemsokara kell menyek meloba, nem szeretnek most telefon nelkul menni :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23206) Mezcal válasza Lasy (#23199) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem a gyári van.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#23207) Lasy


Lasy
veterán

gzbotii
ok.
melóban pont meg lehet oldani. :)

Sztrego
gondoltam...
Ezért is kérdeztem rá. Kíváncsi lennék melyik az a kernel amivel jól lehet bírni...

+36702778032

(#23208) gzbotii válasza Lasy (#23207) üzenetére


gzbotii
veterán

Vezetes kozbem? :DDD Egyetemista vagyok es kozben futar.. :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23209) Lasy válasza gzbotii (#23208) üzenetére


Lasy
veterán

én buszon szoktam menet közben. :)
igaz a kernel csere nehéz...

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#23210) gzbotii válasza Lasy (#23209) üzenetére


gzbotii
veterán

Buszon, valoban kicsit necces. De majd este ha hazaerek.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23211) gzbotii válasza Lasy (#23198) üzenetére


gzbotii
veterán

Itt, kernel flash elott, nem kell full wipe?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23212) gzbotii


gzbotii
veterán

Na, ezt irja, amikor a MIUI akarom felrakni:

ct.device") == "ST15i" || getprop (".ro.build.product") == "ST15i" || getpro ("ro.product.device") =="ST15a || get prop("ro.build.product") == ....

E: Error in/sdcard/MIUI 3.9.6 smultron.zip
(Staus 7)
Instalation aborted!

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23213) fatal` válasza gzbotii (#23212) üzenetére


fatal`
titán

Megformáztad a systemet, nem kellett volna.

Menj be a zipbe és keresd meg a script elejéről azokat a sorokat, ahol ellenőrzi az eszközt (lényegében amit kiír hibának), és töröld ki.

(#23214) gzbotii válasza fatal` (#23213) üzenetére


gzbotii
veterán

Es nem lehet ebbol baj?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23215) gzbotii válasza fatal` (#23213) üzenetére


gzbotii
veterán

Szoval, ha jol ertem, a fentlevo CM-emnek ne menjen full wipe es ugy installajam fel a MIUI-t?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23216) fatal` válasza gzbotii (#23215) üzenetére


fatal`
titán

Wipe kell, a systemet ne formázd. (Wipe data + factory reset elég).

(#23217) Lasy válasza gzbotii (#23215) üzenetére


Lasy
veterán

utána kell. én ezt írtam.
és csak factory reset kell.

+36702778032

(#23218) gzbotii válasza Lasy (#23203) üzenetére


gzbotii
veterán

Most kesz van.

Es akkor koszonom mindenkinek. Kicsit sok volt a lama kerdes, mert ez volt az elso ROM es kernel csere, amit egyedul csinaltam (itt melletem, fizikailag is jelen levo segitseg nelkul). De rengetet tanultam. Koszonom :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23219) Lipton


Lipton
őstag

Nem értem ezt a telefont!
A gyári cuccokon kívül 2-3 programot raktam rá, azt is az SD kártyára, és állandóan pampog, hogy nincs elég memória.
A térkép pl csak 6.65 mega, de nem frissítit, mert szerinte nincs elég tárhely.
Mit lehet kezdeni ezzel?
Más telemásolja minden szarral, mégis van helye, én nem raktam rá szinte semmit, mégsincs helyem.
Mi lehet a gond?
Telefon memóriája 363MB hazsnált, 57MB szabad
SD kártyán 1 GB szabad
RAM 285MB, 55MB szabad

(#23220) gzbotii válasza Lipton (#23219) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem veletlenul Xperia X10 Mini?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23221) csako válasza Lipton (#23219) üzenetére


csako
veterán

Rootolva van?
Én emiatt a hiba miatt (is) rootoltam a sajátom még régen... :)

gzbotii: Nem hinném

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23222) gzbotii válasza csako (#23221) üzenetére


gzbotii
veterán

En a 256MB RAM miatt gondoltam arra, nem ismerem Ot innen :B

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23223) csako válasza gzbotii (#23222) üzenetére


csako
veterán

Kicsit "trükkösen" írta: 285MB a foglalt, 55 a szabad = 340MB -> stimmel ehhez a Minihez :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23224) gzbotii


gzbotii
veterán

Na, vegul kb 1 orat hasznaltam MIUI v5 -ot. Tele bugokal, pl a bongeszo megnyilik majd egybol be is zar.
Play aruhaz folyton azt mondja, nincs kapcsolat. Es sebessegben is joval elmarad a CM10.1 -hez kepest.
Ment vissza a CM10.1 :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23225) Lasy válasza gzbotii (#23224) üzenetére


Lasy
veterán

exmiui az ami miuiból jól használható volt.

+36702778032

(#23226) gzbotii válasza Lasy (#23225) üzenetére


gzbotii
veterán

XDA nem nagyon talalni hozza ROMokat. Nincs vagy csak en vagyok vaksi?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23227) Lipton


Lipton
őstag

Xperia Mini, ST15i
Nincs rootolva, teljesen gyári a telefon, márkaboltból. Az már csak extra, hogy be is van lassulva.
Azért se értem, mert nem olyan rég teljesen újraraktam az egészet, ezek miatt a hibák miatt.

Amikor megvettem, akkor még az előző androidos oprendszer volt rajta, azzal nem voltak ilyen gondok.

[ Szerkesztve ]

(#23228) wayne1 válasza gzbotii (#23226) üzenetére


wayne1
senior tag

Itt találsz ROM-okat a Mini-hez.

[ Szerkesztve ]

(#23229) aero. válasza gzbotii (#23226) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#23230) Perillustris


Perillustris
senior tag

Mivel nem vagyok a BT-protokolok melysegenek ismerője, kérdezném, hogy szerintetek a minimmel össze tudom-e hozni az új Smartwatch-ot, ami 3.0-át ír, vagy reménytelen? (Meg nincs meg.)

http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/smartwatch-2-sw2/specifications/#tabs

:F

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#23231) aero. válasza Perillustris (#23230) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Kompatibilis a BT visszafelé. Az oldalon azt írja, hogy 3.0-ás van az órában, nem azt, hogy követelmény az eszköznek.

(#23232) Perillustris válasza aero. (#23231) üzenetére


Perillustris
senior tag

:)) Szuper, akkor nem mondom vissza a megrendelést. :R

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#23233) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali !

Szert tettem én is egy ilyen kicsikére :)
Már rootoltam eroottal, am 4.0.4 van rajta :)
Szeretnék rá rakni cyanogenmodot stable-t valami leírás cwm feltelepítéséhez ? ja és kernel cserére is gondoltam cm-hez mi ajánlott ? ja és ehhez is kellene nekem egy leírás ha tudnátok segíteni :) bootloader nyitás szükséges kernel cseréhez ? ha igen ahhoz is kellene leírás :D
előre is köszi !

Üdv! :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23234) gzbotii válasza beloadjoker (#23233) üzenetére


gzbotii
veterán

Itt van egy elég részletes leirás. [link]

Először, nézd meg, hogy nyithat- e /mar nyitott-e a bootloader:
*#*#7378423#*#* a tarcsazoban majd service menu -> service info -> configuration [link]

Ha mar nyitott, akkor félig nyert ügy, ha nem akkor sajnos nem tudsz rakni rá CM-et

CWM az benne van a kernelben, nem kell külön telepítened.

Röviden összegezve: [link]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23235) beloadjoker válasza gzbotii (#23234) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi ! :)

/mondjuk azért kértem itt leírást mert nem vagyok túl jó angolból de sebaj akk majd nézek valahol/
a bootloadert lecsekkoltam és "Bootloader unlock allowed:No"
tehát nem, de gondolom lehet bootloadert is nyitni :)

aha tehát maga a telepítés meg cwm az egyszerű, szóval akkor még kernel a lkérdésem mit tegyek fel mellé, és mi a sorrend tehát szerintem először kernel majd rom+gapps, meg akkor mi legyen a bootloaderrel ?

de csak ki lehet már nyitni rajta O_o

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23236) gzbotii válasza gzbotii (#23234) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez igy helyes: Ha mar nyitott, akkor félig nyert ügy, ha nem nyitható akkor sajnos nem tudsz rakni rá CM-et.

(#23235): igen, ha azt irja, akkor lehet nyitni. Ott van a leirásban a módszer, sajnos nekem most nem áll módomban leforditani (másnaposság rulez) de ha d.u. sem segit valaki akkor forditás részét vállalom.

Amúgy itt egy videó (úgyszintén angolul): [link]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23237) gzbotii válasza beloadjoker (#23235) üzenetére


gzbotii
veterán

Rosszul irtam először, neked nyitható. Van olyan is, amikor nem nyitható a bootloader, olyankor nem tudsz sokat csinálni. De neked nyitható.

Sorrend: bootloader nyitas, kernel csere (benne van az általam linkelt leirásban levő ROM-ban a kernel), CWM-ből full wipe, ROM és GApps telepités

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23238) beloadjoker válasza gzbotii (#23236) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi szépen ! akkor keresek valami megoldást bootloader nyitására és akkor megy fel cyan meg utánanézek kernelnek is :)

Na ennek örülök, köszi a sok segítséget !! :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23239) aero. válasza beloadjoker (#23238) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azt írtad bootloader unlock allowed: no nem? Mert akkor nem nyitható, gyanítom függő készülék, vagy 2012 11. hét utáni.

[ Szerkesztve ]

(#23240) gzbotii válasza aero. (#23239) üzenetére


gzbotii
veterán

a bootloadert lecsekkoltam és "Bootloader unlock allowed: No" <- az a smiley kicsit bezavart..igy masolva latszik... Akkor nem lehet nyitni bootloadert

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23241) fatal` válasza beloadjoker (#23235) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudod nyitni.

(#23242) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Basszus ne már pedig most találtam magyar leírát is :/
[link]

akkor ez tuti nem lehet sehogy sem ?? és akk nem tudok cmet sem feltenni ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23243) gzbotii válasza beloadjoker (#23242) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23244) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hát akkor van egy eladó xperia minim :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23245) gzbotii


gzbotii
veterán

Itt talakoztam az XMP fogalmaval, es nem igazan sikerult rajonni, hogy mit is takar. Hiaba gugliztam ra..
Valaki elarulna, hogy mi ez?
Es milyen dev fiajlokat kell melle flasheleni? :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23246) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok! Jövő héten bekövetkezik az, ami azt hittem hogy soha sem fog megtörténni. Eladom a minit. :) Igazság szerint nem szeretnék megválni tőle, de találtam egy kihagyhatatlan ajánlatot ( 17k samsung galaxy s2 duos)... Nagyon nem bírom a Samu-t de az egyik ismerősömnek sima s2-je van és meg van vele elégedve, ennyiért pedig ajándék számomra. :) Szerintetek jó utód lenne a Minimnek?

(#23247) fatal` válasza gzbotii (#23245) üzenetére


fatal`
titán

XMP = Xperia Mini Pro

(#23246) szabo111: Annyiért szvsz megéri. De vigyázz (főleg ha romolod), mert a hardver nem ugyanaz benne, mint az S2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#23248) Lasy válasza beloadjoker (#23233) üzenetére


Lasy
veterán

nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon fontos, hogy mikori kiadású

+36702778032

(#23249) gzbotii válasza fatal` (#23247) üzenetére


gzbotii
veterán

Vagy úgy :DDD

CM10 Ultra Slim ROMban láttam ezt és a telepítési útmutatóban írta, hogy a ROM után dev fájlokat kell felflashelni. De ilyenel meg nem talakoztam. És ott írta zárójelben, hogy Ez nem kell XMP juzereknek...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23250) fatal` válasza gzbotii (#23249) üzenetére


fatal`
titán

Van ilyen, amikor nem komplett romot adnak ki, mert csak néhány fájl az eltérés. Mini Prora van csinálva a ROM, ha más eszközöd van, akkor a dev fájlokat is flasheled és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.