Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) valaki654


valaki654
tag

Jó lett a cikk. Erősen gondolkozom ezen a telefonon, mert 2 év hűséggel most 27k a t-nél és még nem is kéne drága előfizut fizetni :)

(#2) todie


todie
tag

az 50 ezer lepedő kicsit sok:)

(#3) sdd2 válasza valaki654 (#1) üzenetére


sdd2
veterán

Jó vétel lesz. :K

todie

Hasonló áron ilyen hardveres telefont, jó supportal nem találsz az biztos. :N

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4) BRIKLY válasza sdd2 (#3) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ha becézgetsz, akkor a mini ára 50 lepedő, nem 50 ezer lepedő. ;)

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Szerezz egy klavit, amin van vessző, kötőjel és a többi írásjel is, illetve a modell szót helyesen írja.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) sdd2 válasza BRIKLY (#4) üzenetére


sdd2
veterán

Ott maradt. Köszi :R

bambano

Majd igyekszek beszerezni egyet. A kritikákat is várom de azért mindenkin lehet fogást találni. :P

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7) littlelion21


littlelion21
addikt

45k az a 40.

Nézem, a Mini Pro meg 72k ugyanúgy domino-ban. De szépen belőtte a T.

[ Szerkesztve ]

(#8) sdd2 válasza littlelion21 (#7) üzenetére


sdd2
veterán

Webshopon rendelve 40K és ingyen ki is szállítják vagy bemehetsz érte a T-hez.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9) fatal` válasza littlelion21 (#7) üzenetére


fatal`
titán

72k a pro dominoban?:D

Az vicces, gyártói garival, függetlenül 63k. :D

(#10) littlelion21 válasza sdd2 (#8) üzenetére


littlelion21
addikt

you're right.

Csak tudnám ez miért éri meg nekik, főleg hogy áll a 8 (?) napos elállási jog is.

hunfatal: annyi, bár webes vásárlással 10% kedvezménnyel (ahogy a kolléga is rámutatott) csak 65k, de így is elborult ára van a Mini-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#11) salesboy válasza valaki654 (#1) üzenetére


salesboy
tag

Nekem már ez van 3 hónapja, előtte volt X10 Minim is.
Össze sem lehet hasonlítani a ketőt ez annyival jobb, de azért azt is szerettem.

Ha élelmes vagy akkor hűségnyilatkozat nélkűl is megkapod ennyiért. Én 35-ért vettem akkor és a régit 20-ért adtam el nem rég.

Az új egy hónapos volt de hibátlan és Dominós. Számla gari és minden meg volt hozzá. Érdemes körülnézni a piacon. :C

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#12) sdd2 válasza littlelion21 (#10) üzenetére


sdd2
veterán

Nem tudni de nekünk jó :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#13) todie válasza sdd2 (#3) üzenetére


todie
tag

a lepedő az ezret jelent, na így az 50 ezer lepedő, az 50 millió, az meg még szar forinttal számolva is kicsit sok. pusztán erre céloztam:)

(#14) sdd2 válasza todie (#13) üzenetére


sdd2
veterán

Oké javítottam már. :DDD Este kicsit fáradt voltam a végéhez. :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#15) rutyika68


rutyika68
őstag

:Y OK! :K :C

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#16) bambano válasza sdd2 (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A kritikát megkaptad, hiányzik az összes központozás a szövegedből.
Amikor az első mondat elején is minden elválasztójel rossz (merthogy nincs), akkor ne várd el, hogy valaki az egész szöveget átnézze helyetted és kijavítson minden hibát.
A kijavít minden hibát verzió akkor működik, ha egy párezer szavas szövegben van 2-3-4 hiba. (ezt a tényt nem akarja felfogni hajózási szakértő barátunk sem...)

"A Sony Ericsson egyik sikeres készülékét szedte ráncba pont úgy ahogy azt kellett és az x10 mini ráncfelvarrása ami nem csak a külsőt változtatta meg hanem nagyban a belsejét is az jelen tesztünk alanya az Xperia Mini.": ez így nagyon magyartalan. de a kedvedért egy mondat:

"A Sony-Ericsson egyik sikeres készülékét szedte ráncba, pont úgy, ahogy azt kellett, és az x10 mini ráncfelvarrása, ami nem csak a külsőt változtatta meg, hanem nagyban a belsejét is, az jelen tesztünk alanya az Xperia Mini."

A jelen tesztünk alanya mondatrész pedig magyartalan. A mondatban túl sok a vessző, ezért igényli, hogy több, egyszerűbb mondatra szedjék szét. A végét meg valahogy így lehetne: a ráncfelvarrott x10, amelyen nem csak a külsőt változtatták meg, hanem nagyban a belsejét is, lett jelen tesztünk alanya. Ebben már csak annyi hiba van, hogy a magyar nem szereti a szenvedő szerkezetet. Esetleg: a ráncfelvarrott x10-et, ..., választottam tesztem alanyául.

Az első mondatban találtam 7 központozási hibát, meg egy nehezen kijavítható nyelvhelyességi hibát. Saccra ennyi lehet a többiben is, ennyit nem fog kijavítani helyetted senki.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) sdd2 válasza rutyika68 (#15) üzenetére


sdd2
veterán

Köszönöm :R

bambano

Így már értem. Legközelebb jobban figyelek majd. Nem várom el senkitől hogy kijavítsa helyettem. :N Ezért jó a kritika mert lehet belőle tanulni. Amúgy magyar tanár vagy vagy újságíró? Nagyon jól vágod ezeket a szakkifejezéseket is. :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18) dorten


dorten
tag

Ez a telefon nagyon vastag. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#19) student


student
őstag

nekem is tetszik de miért ien böszme vastag :F

#18 Dorten megelőzött

[ Szerkesztve ]

(#20) sdd2 válasza dorten (#18) üzenetére


sdd2
veterán

dorten és student

Valahova be kell pakolni a kamerát, a hardvert és ennek ugye kell valami kis hely hogy tudjon hűlni. Az akkumulátornak is kell hely bőven, de ha megnézed az x10 mini-t és ezt ugyan olyan vastag viszont ez sokkal többet tud. :K Amúgy kényelmes a fogása és a vastagsága sem vészes.Legalább nincs az az érzésem hogy mindjárt eltörik a zsebemben. :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó teszt köszi szépen :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#22) gabe_ válasza domperke (#21) üzenetére


gabe_
őstag

Volt egy-két érdekes mondat, aminek még egyszer neki kellett ugrani az elejéről, hogy felfogjam. És persze nem olyan részletes, mint egy mobilarénás cikk, de azért korrekt írás. Elfogult vagy a Miniddel (ahogy én is az én Minimmel), ez érthető. :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23) sdd2 válasza gabe_ (#22) üzenetére


sdd2
veterán

Megpróbáltam szubjectiv lenni. Sajnos akkor nem sikerült. Bár a kamerát nem védtem mert irtó szarra sikerült. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#24) ncsicso


ncsicso
tag

Ránéztem a telefon képére, és nagyon ismerős volt. Aztán elkezdtem összehasonlítani, és lám... A nejemnek karácsonyra vett SE xperia L&W is pont ilyen, csak kicsit nagyobb... Ahogy a L&W tesztjében írták, sokadik bőr. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem jó teló, sőt. De nem kéne már egy kicsit s.ggbe rugdosni a SE designereit? Dógozzanak meg a pézüké'!

ha véleményed van, ellenséged is van

(#25) gabe_ válasza sdd2 (#23) üzenetére


gabe_
őstag

Ha az árában kapható készülékekhez hasonlítjuk, akkor azért már nem olyan rossz a helyzet a fényképeknél.
A Minivel rögzített 720-as videók, viszont még jó pár drágább készüléket is megaláznak. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#26) sdd2 válasza gabe_ (#25) üzenetére


sdd2
veterán

Ez igaz. :)

ncsicso

Igen de most az új SE-k más dizájnt kaptak. A 2011-es xperia család nagyából egyforma arcot kapott. Ezzel szerintem nem volt baj. :N

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#27) dobobazsy


dobobazsy
őstag

vettem egy ilyet októberben, és nagyon szeretem! :C

(#28) FET-MEN


FET-MEN
veterán

zsír lett :C :R szép kis telefon :o

Iphone 7

(#29) citkar


citkar
addikt

azt tudja valaki, hogy ebben is eGPS van, mint az elődben vagy sima aGPS?

(#30) sdd2 válasza FET-MEN (#28) üzenetére


sdd2
veterán

Köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31) pigmeus


pigmeus
tag

Mennyire érezni kicsinek a kijelzőt gépelés közben? Az ár a mögöttes hardver tekintetében, szerintem nagyon baráti.
Amúgy jó lett a cikk, bár még hagy kívánni valót!

[ Szerkesztve ]

(#32) sdd2 válasza pigmeus (#31) üzenetére


sdd2
veterán

Nagyon kényelmes számomra gépelni rajta. Néha ütök félre csak. :K Köszönöm :R Sajnos nem vagyok Rusi :( Az a cikk jobb lett és részletesebb.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#33) pigmeus


pigmeus
tag

Nekem ezzel nincs bajom, hogy nem részletes itt és ott. Engem amúgy is a saját tapasztalat, vélemény, konzekvencia érdekel. Ebben érzek egy két hiányosságot. De nekem tetszett! :C Majd még bővítheted is!

(#34) sdd2 válasza pigmeus (#33) üzenetére


sdd2
veterán

Igen. A részletes tesztet Rusi megírta :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35) Klemice


Klemice
senior tag

Csúnya duci telefon :)

(#36) malwy


malwy
senior tag

Meg voltam győződve, hogy ilyet veszek. Bementem üzletbe megláttam, egyből inkább a Skate-t választottam.
Ami először ledöbbentett, hogy mennyire nőies (a live már okés lenne, csak az telenor).
Másodszor: milyen pici.
Nekiestem hát a kiállított skate-nek, és meggyőzött. Kár a hardverért, de tekintve, hogy úgysem játékra vettem, nem bántam meg.

(#37) FET-MEN válasza malwy (#36) üzenetére


FET-MEN
veterán

:Y inkább a live ot mondanám nőisesnek :DDD na mind1, szerintem szép elegáns telefon, a mérete nekem pont megfelelő, ez ízlés és felhasználó kérdése, ezért nem szabadna lefikázni.

Klemice ízlések és pofonok neked is csak ezt tudom mondani

Iphone 7

(#38) sdd2 válasza malwy (#36) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor elég sok a b**i velem együtt a fórumon. ;] :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#39) FET-MEN válasza sdd2 (#38) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD ezt adom

Iphone 7

(#40) Wictor


Wictor
senior tag

Duci, vastag, ormótlan... Annyiszor hallottam már ezt, de kérem, egy 88x52 mm magas - széles telefonban hogy férjen el ennyi minden? Ja, hogy az arc tud 8,x mm "vastag" lenni... Igen, de az jóval nagyobb kiterjedésű. Vagy összenyomod és lapos lesz + Fornetti pizza méretű, vagy marad ilyen.

Aki meg erre azt állítja, hogy csúnya, az minden reggel arra ébredjen, hogy az első dolog, amit meglát, egy Xperia mini legyen.

Telefonhoz: 2 is volt. Elsőben sok hiba volt, második tökéletesre sikeredett. De az meg fehér volt, ami tényleg a nőies kategória visszagondolva.

[ Szerkesztve ]

(#41) FET-MEN válasza Wictor (#40) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1v :)

Iphone 7

(#42) malwy válasza sdd2 (#38) üzenetére


malwy
senior tag

Jójó, csak amikor nővérem kiröhögött, ott már vörös volt a fejem, nem kicsit.

(#43) sdd2 válasza malwy (#42) üzenetére


sdd2
veterán

Más véleménye ne érdekeljen minden helyzetben. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nagyon tetszik ez a telefon. Hamarosan megrendelem a T-Mobile webshopból.

Egy jelenlegi Xperia Mini tulajdonost megkérnék, hogy nézze már meg a Marketen, hogy az HBO GO Hungary alkalmazás telepíthető-e a készülékre. Előre is nagyon köszönöm, elég fontos lenne!

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45) sdd2 válasza szabogabor10 (#44) üzenetére


sdd2
veterán

Azt írja hogy nem kompataibilis. De szerintem más úton rá lehet rakni. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#46) szabogabor10 válasza sdd2 (#45) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor kénytelen leszek más utat bejárni. Köszi! ;)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47) hunmyke válasza ncsicso (#24) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Ezt el lehet még jó pár márkáról is mondani, hogy egy kaptafa.
HTC-nél sem változtatnak sokat a megjelenésen. Ugyanez elmondható a Samsung Galaxy szappan dizájn sorozatra is. De még a BlackBerry-kre is igaz lehet.
Motorlla Defy, Defy+ meg még amik kijönnek azokban sem lesz sok változtatás külsőben.

Szerintem jó ez a dizájn, nekem bejött. Kicsit tényleg vastag, de ennek is köszönhetően fogása nagyon kényelmes. A 3"-os kijelző néha pici, kicsit még szoknom kell talán a gépelést. Előző telefonom HTC Touch Diamond volt, sebességben nem merném összehasonlítani.:)

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#48) rep3at


rep3at
őstag

Nem rossz cikk, szívesen olvasnék tőled még tesztet.

Bevallom, én is szemezgettem a mobillal de engem pont a rendszer tartott vissza, nehéz lenne rá visszaállnom, már megszoktam a jót.

Forward thinking. كرر

(#49) sdd2 válasza rep3at (#48) üzenetére


sdd2
veterán

Köszönöm.:R Nem ez volt az utolsó ;)

Milyen rendszert használsz?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#50) fatal`


fatal`
titán

Én pl. örülök neki, hogy vastag, a vékony telefonokat számomra baromi kényelmetlen tartani és agybajt kapok tőle, hogy az a cél a gyártóknál, hogy 0.00000001mm vékony legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.