Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sonky:] Bulliiiiiiii van! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Chaser válasza Viktor77 (#148) üzenetére


Chaser
titán

"Persze, esetedben megérteném a törlést, 7 bejegyzéssel az adatlapodon, nem sok esélyed volt kapni. " Erről meg csak annyit, nem is vártam el, hogy simán megkapom, de egy feltételes engedélyezést elvártam volna. Mikor kértem előtte levő 1 évben semmilyen ügyben nem reagáltam mod-dal vagy hg-val kapcsolatos hsz-re, kíváncsi voltam hogy pofára megy-e, vagy nem. Nem kellett csalódnom...sajnos. De nagy dolog lett volna megadni azzal a kikötéssel, ha bármi balhé van elveszik. Neeem, én annyit vétettem, hogy minimum megint éveket kell várnom, de lehet akkor se kapok:D Elmegy az ilyen beképzelt ***** a sunyiba, elhiszem hogy az oviban nem szórakozta ki magát, de velem akkor se fogja:) Akinek nem inge az úgyse fogja felhúzni, akinek igen az meg viselje becsülettel...

szerk: #150: Nem elismerést kértem mester, nem vállba veregetést, talán annyit, hogy mérlegeljük már a dolgokat. Lehet 1-2 modnak nem tetszik a pofám, de alapjában véve senkinek nem ártok, sőt...na de ez nem az a hely ahol így mennének a dolgok. Én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#152) Viktor77 válasza Chaser (#151) üzenetére


Viktor77
titán

Mérlegelést? Privátok alapján menjen a "vállveregetés"? Vagy hogy szeretnéd? Bemondásra, hogy "én 20 usernek segítettem privátban és 5x szóltam hírbeni helyesírási hibáért, kaphatok arcképet?" ?

És még mindeg nem kaptam egy körülbelüli dátumot...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#153) Chaser válasza Viktor77 (#150) üzenetére


Chaser
titán

A szerkhez: Több éve /3-4/ elsőzünk éjfélkor. És tudod mit? Anno a mikulás bácsi is beesett -akkor volt az első afférom egy modival, mert indokolatlanul bannolt egy usert, röviden: csak IP alapján ítélt, a valódi "bűnöshöz" köze se volt-, szóval beesett a kméti topikba évekkel ezelőtt és látta hogy elsőzünk. Szted zavarta? Nem zavarta, egy szóval se mondta hogy nem kéne. Most pár évvel később már ez is baj. Értelmetlen? Lehet. Ártunk vele vkinek? Nem hinném. trágár, obszcén, rasszista? Nem. Valamelyik modi éppen unatkozott? A választ rád bízom:) szuverén jogod azt gondolni amit akarsz, mint ahogy nekem is.

szerk: #152: Hát sztem nem nagy dicsőség a helyesírási szabályok ellen folyamatosan véteni, ha meg van 1-2 bolond aki ezt korrigálná "csak úgy" és sok év után -nem 600 napos min. tagsággal:D- szeretne egy avatart én azért feltételesen megadnám ha volt is 1-2 zűrje. Aztán ha zűrözik el lehet venni, ha meg nem akkor mindenki happy.

Megpróbálom neked megkeresni az érintett hsz-ek környékét, bár nem tudom mit akarsz vele.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#154) Viktor77 válasza Chaser (#153) üzenetére


Viktor77
titán

Írtam fentebb. Szeretném összevetni az adatlapodon található megjegyzések dátumával. Hogy egyáltalán kérhettél-e volna arcképet, vagy nem, és ezért lett törölve a kérésed.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#155) dízelracer válasza Csemike (#142) üzenetére


dízelracer
senior tag

Rólad szép lassan mik ki nem derülnek. Te bociszemű... :)

(#156) Chaser válasza Viktor77 (#154) üzenetére


Chaser
titán

Megasztár után megalol:) Rákerestem már a nickemre...tessék. Valamikor október végén, november elején járt le az 1 év, ekkor kértem újra. De ott mind törölve lett mint látod, illetve nem láthatod ha a kereső sem dobja ki A linkből láthatod milyen választ kaptam egy modtól, mikor a fentebbieket kérdeztem. Furcsa mód az én esetemben mire oda kerültem, már "bizottság" kellett. Mivel az előtte levő 1 évben mint mondtam moddal semmilyen formában -ezen kívül- nem volt kontaktom, afférom meg pláne, felettébb furcsa volt.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#157) Chaser válasza Chaser (#156) üzenetére


Chaser
titán

szerk: Na utána megmutattam, hogy tudok én is kötsög lenni ;] 1edül Kidus-t nem kellett volna úgy leosztani, de rosszkor volt rossz helyen...meg talán kicsit pökhendibb volt a kelleténél. Tőle kaptam azt a hatalmas dumát, hogy törődjek bele, miszerint éveket kell még várnom, de lehet akkor se kapok avatart, mert annyit vétettem ellenük...de nem tudom mit akarsz ebből kihámozni:)

Kilépett előbb a fox szerk közben, már az se bír ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#158) Viktor77 válasza Chaser (#156) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, azóta én is megtaláltam. Szóval, a kérésedig 4 bejegyzés volt az adatlapodon (ebből két figyelmeztetés, szóval 5), és egy 3 napos ban.

Kettő hsz-ed lett törölve, amiből az egyikben az van, hogy "töröld a sorokat" (szóval te kéred a törlést). Ráadásul már a 3! napos (nem 1) banod után 3 hónappal is megkérdezted.

És még egy kérdést feltennék.

Azoktól szeretnél arcképet kapni, akik "ellen" csináltál volna egy topicot, ahová mi "mooo_derátor"-ok nem írhatunk, nem megyünk "oda levegőt rontani" ?

Idéznék a Két pasi meg egy kicsiből:
"Nem jó ötlet az ételforrással kiabálni".

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#159) Chaser válasza Viktor77 (#158) üzenetére


Chaser
titán

Akkor kb ott tartunk, hogy egy figyelmeztetés azért volt, amit fentebb elmondtam, inkorrekt ban, pláne hogy személyesen is ismerem a srácot. A moooderátoros történet pedig egy akkori újonc modnak köszönhető, lehet hogy te nem hallottad:) Emberünk pár napos modként beesett az akkor már erősen döglődő E2000 topikba, hogy ne offoljunk. Valóban offoltunk sokat, de...azok az offolók -max 8-10-en- vitték ezt a topikot. Ügyes-bajos dolgainkat is ezért ott beszéltük meg, ha beesett valaki akkor segítettünk, bár már akkor is minden kérdésre kb 10x le volt írva a válasz:) Egy cpu-ról nem lehet olyan sokat kérdezni ugyebár. Ez addig senkit nem zavart, de egy pár napos mod bejön osztani. Hát senkinek nem tetszett, főleg ahogy előadta magát. Írt ebbe a topikba olyan, aki megélte ezt a korszakot, tudja miről beszélek. Kissé elfajultak a dolgok, ez van. Persze mint az oviban, ha nem bírunk vkivel hozni kell a többieket:) Ez is megmutatja 1-2 mod mennyire nem CL-esnek való, na ez lett belőle.
"mooo_derátor" Ebben szted mi a sértő?:) Szójáték...Tudod az inges történetet, akinek nem inge..blabla.
Most hogy mondod, én 1 napos banra emlékszem, de lehet 3 volt. Sztem lényegtelen. Mindenesetre mikor megkérdeztem az avatart, ezt a választ kaptam:
"Egy napos bannál általában az egy év az elévülés. :) Neked 2008-11-24 21:49-kor volt a kitiltásod az adatlapod szerint." Most ez alapján gondolom jelezte volna, ha 3 napos bann lett volna nem 1. Ha azt megnézte mikor volt tiltás gondolom azt is látta hány napos. És mért kérdeztem? Nyilván mert nem tudtam a választ, rajtam kívül elég sok user kérdez, ezért van a topik gondolom én. Na mindenesetre egy ilyen válasz után a bizottságos téma "kiverte a biztit":D Ha akkor is az a válasz jött volna ami később, akkor korrekt, de engem ne akarjanak már madárnak nézni ha pingvin is -volt/lesz?:)- az avatarom:)

Azzal meg mai napig nem tudom mi a baj, hogy szerettem volna egy olyan topikot, amiért kipengetünk x összeget és oda az megy akit mi beengedünk. Kb mint privát többszörözve. Sok affért elkerültünk volna ezzel? Vagy mi vele a baj? Sajnos válasz azóta se jött:) Van itt 1-2 modi aki csak levegőt rontani van itt, ez a véleményem, sorry, azt hiszem az előbbi pár hsz alapján érthető. Lehet ezért bannolni, nem tudok vele mit kezdeni meg nem is akarok. Mint mondtam téged személy szerint a "balhé" előtt nem is láttalak, panaszkodni se panaszkodott a korrektségedre senki, másokra meg igen. Ez van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#160) Viktor77 válasza Chaser (#159) üzenetére


Viktor77
titán

"Van itt 1-2 modi aki csak levegőt rontani van itt, ez a véleményem, sorry, azt hiszem az előbbi pár hsz alapján érthető. Lehet ezért bannolni, nem tudok vele mit kezdeni meg nem is akarok. Mint mondtam téged személy szerint a "balhé" előtt nem is láttalak, panaszkodni se panaszkodott a korrektségedre senki, másokra meg igen"

Erre két dolgot tudok mondani. Az az 1-2 modi aki csak levegőt ront itt, ők is szavaznak az arcképkérés esetén.
Miért várod el, hogy akit te nyíltan utálsz, az bólintson rá az arcképedre? Már pedig ha nem bólint, akkor nincs arckép (bár, meglátásom szerint igen-igen kevés vétó van, az is inkább a magának a képnek szól, mintsem az egyénnek aki kéri). Érted, ha leírod, hogy egy köcsög vagyok, akkor nem fogok bólintani.

A másik meg, hidd el, az én korrektségemre nagyságrendilag ugyanannyian panaszkodnak, mint a többi Mod-éra. Így ha mindenkinél van 1-2 modi, aki szerinte inkorrekt, akkor gyakorlatilag mind rosszul végezzünk a "munkánkat". Ez nyílvánvalóan nincs így (még ha önfényezésnek is tűnik).

Philo valszeg elnézte a banodat (mármint a napok számát), előfordul azt hiszem mindenkivel. Erre kár is több szót pazarolni.

Azt is írod, hogy nem történt/történhetett szakmai társalgás a topicban. Megint csak a furcsa gondolkodásmódot tudom felhozni. Azaz, ez elég indok lenne arra, hogy szétoffoljátok?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#161) Gergő_ válasza Viktor77 (#160) üzenetére


Gergő_
őstag

összesen hány modi van?
azt tudom hogy nekem 3 biztosan leszavazta, legalábbis az egyik 'elárulta'

(#162) Lauda


Lauda
félisten

Itt tenyleg Bulliiiiiiii van! :DDD :DD

(#163) Viktor77 válasza Gergő_ (#161) üzenetére


Viktor77
titán

Röhögni fogsz, nem tudok pontos számot. Szerintem ebben Winner járatosabb :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#164) Lauda válasza Viktor77 (#163) üzenetére


Lauda
félisten

Racecam is biztos tudna erre valaszolni. :)

(#165) dízelracer válasza Lauda (#162) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az. :DDD Ilyen régi sérelmeket felesleges felhozni. Szerintem.

(#166) Lauda válasza dízelracer (#165) üzenetére


Lauda
félisten

Van aki nem tud felejteni. En biztos nem fogalkozom ilyesmivel, amig aktualis addig lehet rola beszelni, de aztan felejtos. :K Valtoztatni mar ugysem lehet rajta, csak feltepi a sebeket.

(#167) Chaser válasza Viktor77 (#160) üzenetére


Chaser
titán

""Nem jó ötlet az ételforrással kiabálni"." Erre még annyit, azt azért nem kéne elfelejteni, ha az ételt nem esszük meg akkor a gazdára rohad:) gondolom nem mondok vele újdonságot, egy fórum áll a létrehozóiból, fenntartóiból, de ugyanúgy az userekből is. Nem jótékonysági egylet a ph, hirdetések biztos nem rossz bevételi források, a hirdetők meg gondolom nem hülyék, az olvasottság alapján döntenek. Amihez hozzájárulsz te is, én is, meg bárki aki ír. Meg persze az is aki csak azért regel be, hogy pár madarat lehúzzon:) Azzal, hogy elég sűrűn írogatok -meg segítek- gondolom nem ártok a fórumnak, akinek meg segítek nyilván szól a haverjának ha valami gondja van ide jöhet. szóval ez a kajás hasonlat kicsit sántít esetünkben. Persze én is b@szhatnám a "tudományomat" ha nem lenne fórum, szóval ez egyfajta szimbiózis, ha tetszik, ha nem...

"Az az 1-2 modi aki csak levegőt ront itt, ők is szavaznak az arcképkérés esetén." Innentől kezdve "pofára megy" kategória. Senkit nem utálok, tudod az egy érzés, megválogatom ki iránt érzek bármit, ismeretlen iránt nehéz lenne. Megvetés az jó szó:) Érted, ha leírom hogy kötsög vagy és az vagy:D, akkor mi a gond? Már megint az inges témánál járunk. Ha valakinek nem teszik valami, akkor mondja meg neki, ne másnak, én úgy vagyok vele. Elég erős már a bokám ;]

Több éve itt vagyok, nickedet még senkitől nem hallottam se közösben se pm-ben, pedig nem kicsi pm listám van:) 1-2 meg folyamatosan szóba kerül. Ez az én statisztikám:)

Ha elnézte a banomat oké, ettől függetlenül nyomát se adta annak, hogy a bünti után nem lesz avatarom.

Ha szétoffolunk egy "szakmai" topikot, ami már rég döglött, kinek is ártunk vele? Arról nem is beszélve hogy a "szétoffolók" tartották fenn. És ez mért csak egy pár napos modit zavart?:) Na ezt nem értem én. Mint ahogy azt se, a télapónak pár évvel ezelőtt mért nem szúrta a szemét az elsőzés -talán mert akkor még sokak szerint is jó fej volt?:)-, most meg beesik egy modi és hirtelen neki se tetszik. Na bumm:D Keményebb ez mint az x-akták :U

Végszóként csak annyi, mod vagy, én user, de furcsa mód -sztem- értelmes hangnemben elírogattunk itt egymásnak, meg rajtad kívül akad azért még nem egy ilyen mod. Bár nem mindenben értünk egyet, de nem volt "feszkó". Valaki alkalmas moderátornak, valaki nem. Nem élsz vele vissza, hogy nagybetű' van a neved alatt, nem vagy pökhendi, nem kötsög' a stílusod, ha minden mod ilyen lenne most nem is lett volna miről beszélnünk. Ez a szomorú ebben.

szerk: Lauda: A legrosszabb az, ha valaki túl lép a sérelmein de az okozókat nem felejti el 1 hét után, 1 hónap után, 10 év után, amíg él se:) Én -sajnos?:)- ilyen vagyok. Aki nem b@szogat azt én se, aki megpróbálja...hát lesz ami lesz:D Nem szeretek adósa maradni senkinek és törleszteni sose késő.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#168) Chaser


Chaser
titán

Mivel buli van elvileg...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#169) nem_tom válasza Chaser (#168) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez a parti avatarod? :D

[ Szerkesztve ]

(#170) Chaser válasza nem_tom (#169) üzenetére


Chaser
titán

nem tom :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#171) Lauda válasza Chaser (#167) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem meg nem ertek igazi serelmek az eletben, hogy ilyenekkel foglalkozol. Marmint azzal, hogy egy forumon megsertett valaki (ha igy volt, nem ismerem a reszleteket). Majd ha igazibol a lelkedbe gazolnak, a szemedbe kopnek (kepletesen ertem) es atvernek akikrol sosem gondoltad volna, majd akkor hamar el fogod ezeket az aprosagokat felejteni es eszedbe sem jut, hogy adosa maradtal valakinek es torlesztened kell valamikor. :)

(#172) Lauda


Lauda
félisten

Egyebkent pedig [ Bulliiiiiiii van!] :C :DD

(#173) Chaser válasza Lauda (#171) üzenetére


Chaser
titán

Sztem meg nem ismersz engem, ahogy én se téged, így nem kellene könnyelmű kijelentéseket tenni:) Nem teszek különbséget kötsögség meg kötsögség között. Ha fórumon mondja valaki, hogy menj el a jó édes anyádba az mitől másabb mintha 2 méterről mondja? Az én szememben semmiben. Senkinek nem kell kötelezően törlesztenem, nem is törekedek rá, de kicsi ez a világ hiába tűnik néha nagynak:) Amit adunk illik viszonozni. Ha jó akkor is, ha rossz akkor is. Én így gondolkodok, te meg amúgy, így kerek a világ :R

szerk: Régi jó Gálvölgyi show-k...a mostaniak a nyomába se érnek :(

szerk2: IHM- Kannibál ...ők is messze vannak már attól amit elkezdtek

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#174) Chaser


Chaser
titán

"hello mi a baja a laplak müköd nek rendesen mert ha igen adok érte egy w200i telefont amihez nincs töltö adatkábel de van hozá hecett 1Gb M2
és maga a telo tökéletesen müködik" Az egyik apróból...ezen röhögni kell vagy sírni?:) :F :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#175) Lauda válasza Chaser (#173) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ismerjuk egymast, ez teny. De ha elkuldelek a k anyadba az valszeg maskeppen fog benned lecsapodni, mintha egy regi szemelyes ismerosod tenne. Igazam van? :) Errol is beszeltem az elobb. Itt is megserthetik az embert, velem is elofordult sokszor, de letudtam magamban, mi mast tehettem volna. Az elet csapasai sokkal kemenyebbek.

Galvolgyik pedig :C :Y , egy csomo regi kedvencem mar el is tunt ugy nez ki vegleg. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#176) Chaser válasza Lauda (#175) üzenetére


Chaser
titán

Értettem mire gondolsz, de mondom nem ismersz...volt akivel 10 éve voltunk barátok, nem haverok...aztán átb@szott egy pitsa miatt pár zöldhasúval'.... rá pár évre találkoztunk véletlenül, adta az ártatlant..eleinte én is, aztán csak úgy rákérdeztem mintha tegnap történt volna, hogy egészen pontosan hogy is volt az:D levegőt se kapott, továbbiakat nem részletezném...:)

szerk: na én mentem aludni, jó8:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#177) Ice!?


Ice!?
őstag

eljárt feletted a ban az idő.

(#178) Lauda válasza Chaser (#176) üzenetére


Lauda
félisten

A penz a legkevesebb hidd el. Ez legyen a legnagyobb problemad az eletben, hogy atvernek 10-20 vagy akar par szaz ezerrel. Ezek nem tetelek. Penzt lehet keresni. Majd ha megalaznak, kihasznalnak, semmibe vesznek, az az igazi sertes. De tenyleg az latszik, hogy az elet meg nem leckeztetett meg igazan. :) Majd el fog jonni az is, ezt nem uszhatod meg.

[ Szerkesztve ]

(#179) Chaser válasza Lauda (#178) üzenetére


Chaser
titán

"Majd ha megalaznak, kihasznalnak, semmibe vesznek" Nem adok rá esélyt. Pont. :) Volt már elég leckém :P

Ez is mekkora volt :C meg ez is :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#180) Lauda válasza Chaser (#179) üzenetére


Lauda
félisten

Ugy legyen! :R

(#181) Sandrew


Sandrew
őstag

He... Régi szép idők első regem volt Sonky :(

Ezt meg kellett UP-olnom a régi nickem emlékére :O

[ Szerkesztve ]

(#182) danih válasza Sandrew (#181) üzenetére


danih
addikt

Ne csüggedj, a jelenlegid sem az utolsó lesz...

(#183) Sandrew válasza danih (#182) üzenetére


Sandrew
őstag

Remélhetőleg ez már végleges marad...

(#184) lsebestyen válasza Sandrew (#183) üzenetére


lsebestyen
addikt

BULIIIIIIIIIIII VAAAAAAN!!!!!!!!!! :C :DDD ;]

(#185) KYZRR válasza danih (#182) üzenetére


KYZRR
őstag

:R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#186) huntermati válasza Sandrew (#183) üzenetére


huntermati
tag

Nekem is úgy tűnik ;]

"(* A felhasználó jogait az Alapelvek durva megsértése miatt ideiglenesen felfüggesztettük!)
(Az eltiltásból hátralévő idő: 4 nap, 22:13:54)"

(#187) lsebestyen


lsebestyen
addikt

megiiiin bullliiii, tudtam h ma itthon lesz buli, nem is mentem sehova :DDD
viszlát sonky :O

[ Szerkesztve ]

(#188) danih


danih
addikt

(#189) Kassadin válasza danih (#188) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor most buli van?

(#190) huntermati


huntermati
tag

Emlékezzünk meg együtt :O

R.I.P

[ Szerkesztve ]

(#191) beefjeez


beefjeez
senior tag

partyyyyyyyyy

(#192) Mr.Csizmás válasza beefjeez (#191) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

már megint?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#193) beefjeez válasza Mr.Csizmás (#192) üzenetére


beefjeez
senior tag

mi már megint? :DDD írtam már ilyet? :F

(#194) Mr.Csizmás válasza beefjeez (#193) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem ez az első, hogy kirakták :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#195) huntermati válasza Mr.Csizmás (#194) üzenetére


huntermati
tag

És nem is az utolsó :DDD

(#196) Kassadin válasza Mr.Csizmás (#194) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerinte nem is az utolsó.

(#197) danih


danih
addikt

Kiről van szó?

(#198) huntermati válasza danih (#197) üzenetére


huntermati
tag

A szerzőről :O

(#199) beefjeez válasza Mr.Csizmás (#194) üzenetére


beefjeez
senior tag

hát nem baj, már így marad. :F

(#200) Z86


Z86
őstag

Na, mi ez a pörgés, esemény van?
:Y

(#201) huntermati:
Gyorsan ránéztem a zújjonctopicra, de ott sem írnak semmit az indokról. Pedig ott mindig megjelennek a friss hírek.

[ Szerkesztve ]

(#201) huntermati válasza Z86 (#200) üzenetére


huntermati
tag

Nincs semmi. Csak nézzd meg ezt: [link]

(#202) beefjeez válasza Z86 (#200) üzenetére


beefjeez
senior tag

hallod, buli

(#203) Kassadin válasza Z86 (#200) üzenetére


Kassadin
addikt

PARTY HARD!

(#204) Z86 válasza Z86 (#200) üzenetére


Z86
őstag

Közben megtaláltam,írták már korábban az indokot.

(#205) danih


danih
addikt

Hol az indok nem látom

(#206) huntermati válasza danih (#205) üzenetére


huntermati
tag

Törölve lett az indok.

(#207) SzlobiG válasza danih (#188) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én csodálom, hogy eddig bírta.:D

(#208) huntermati válasza danih (#205) üzenetére


huntermati
tag

Itt az indok: [link]

(#209) danih válasza huntermati (#208) üzenetére


danih
addikt

Köszi, szóval a szokásos, egy troll mindig troll marad i guess.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sonky:] Bulliiiiiiii van! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.