Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sonky:] Bulliiiiiiii van! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#153) Chaser válasza Viktor77 (#150) üzenetére


Chaser
titán

A szerkhez: Több éve /3-4/ elsőzünk éjfélkor. És tudod mit? Anno a mikulás bácsi is beesett -akkor volt az első afférom egy modival, mert indokolatlanul bannolt egy usert, röviden: csak IP alapján ítélt, a valódi "bűnöshöz" köze se volt-, szóval beesett a kméti topikba évekkel ezelőtt és látta hogy elsőzünk. Szted zavarta? Nem zavarta, egy szóval se mondta hogy nem kéne. Most pár évvel később már ez is baj. Értelmetlen? Lehet. Ártunk vele vkinek? Nem hinném. trágár, obszcén, rasszista? Nem. Valamelyik modi éppen unatkozott? A választ rád bízom:) szuverén jogod azt gondolni amit akarsz, mint ahogy nekem is.

szerk: #152: Hát sztem nem nagy dicsőség a helyesírási szabályok ellen folyamatosan véteni, ha meg van 1-2 bolond aki ezt korrigálná "csak úgy" és sok év után -nem 600 napos min. tagsággal:D- szeretne egy avatart én azért feltételesen megadnám ha volt is 1-2 zűrje. Aztán ha zűrözik el lehet venni, ha meg nem akkor mindenki happy.

Megpróbálom neked megkeresni az érintett hsz-ek környékét, bár nem tudom mit akarsz vele.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Sonky:] Bulliiiiiiii van! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.