Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Samus válasza Drenadar (#7) üzenetére


Samus
addikt

Tény. Tisztában vagyok vele, hogy a HTC mit kreált, és hová jutott, és azt hogy tette (röviden: minőségi termékeket gyárt, nem kicsit). Csak én használt Omniákat nézek, amik 40k körül mozognak. Egy Desire pedig használtan (már ha van) is legalább 100k, tehát...szóval érted. Azt egyébként megkérdezhetném, hogy moddolt ROM-al (például 6.5 clear) működő Omniánál is megvannak azok a különféle képernyőfordítási animációk, vagy az csak a gyáriban megy? (és akkor az ingyenes SPB alternatívát is beírhatod, és azt is, hogy (már ha próbáltad), mennek-e vele az SPB skinek? Lehet, hogy számodra a Sense nem annyira nagy szám, de nekem, aki Win7-re is azért váltott, mert megunta az XP kinézetét, és már a témák sem segítettek, nekem talán nagy előrelépés lehet egy szinte animációmentes Symbian után (ami önmagában jó, csak puritán). A bejegyzés írójától pedig elnézést kérek a nem épp idevaló beszélgetésért :) )

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.