Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Az a boss fight tényleg epic. Nem győztem megtalálni a csúszkán :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nem akarok kukacoskodni, de ha nem játszottál az eredetivel akkor honnan tudod, hogy ugyanazt a hangulatot hozza mint az akkor? Meg úgy az egész írásból az jön le, hogy neked egyébként sem jött át a hangulat mert a gyomrodnak erős már ez a játék és inkább szenvedés volt mintsem szórakozás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) mad1


mad1
veterán

Nagyon monoton volt anno c64 en is.Es most is az nekem.
Egy Mega Dragonus jobb lenne sztem,volt anno dcn de vmi jobbra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) Bocha válasza Xaels (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezen teszt kapcsán játszottam, illetve megnéztem egy csomó videót és próbáltam átélni a dolgot. :) Amúgy jogos az észrevétel, köszi!

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) Xaels válasza Bocha (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Magamon tapasztaltam, hogy mai fejjel azért ritka az, ha egy olyan régi játékkal először találkozom akkor az át tudná adni azt amit akkoriban érzett a játékos. Például ott a DOOM. Gyerekként játszottam vele és összefostam a bokám akkoriban, de manapság csak a nosztalgia miatt veszem elő ha egyáltalán előveszem és nem a grafika miatt nem jön át, mert a pixel art játékokat kifejezetten szeretem mint pl a FEZ vagy a klasszikus 2D platformerek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) saelin


saelin
veterán

A grafika és a stílusa tetszik, de egy diablo 2 szerű h&s-ként tetszene csak igazán... Ebben a formában csak egy jól dizájnolt "csináltunk egy remake játék(ot)" lett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Bluesummers


Bluesummers
őstag

C64-en toltam. Nehèz volt akkor, mentès nèlkül. Ebben van mentès amúgy? Ha igen, ne ments ès úgy told vègig. Règen epic volt, jó zenével, s csak menj, menj, jól időzítés az ütèsekkel, ne haljon meg. A régiben rengetegféle szörny/monstrum/gèpezet/fegyverek próbáltak 1HP-t leszopni Tőled. Előbb a C64-essel játssz (emulátor). Amúgy köszönöm a cikket, lehet megveszem :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#8) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Amúgy ha ez neked túl véres, öldöklős, próbáld ki a régi POSTAL játékot, vagy a mostanság megjelent HATRED c. játékot lengyel barátainktól! :) Nem csoda, hogy az az ország még nem vált hulladékká, van nemzeti összetartás :K
HATRED intro - VIGYÁZAT! Csak erős idegzetűeknek!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.